להתחייב או לברוח- מי מהמזלות הגבריים ישארו מחוייבים ומי ירוצו רחוק רחוק?

מחוייבות, מילה כבדה לא? תלוי את מי שואלים. בזמן שלנשים יש פחות בעיה להתמודד עם המילה הזו בזוגיות, גברים לפעמים נהיים חיוורים רק מלשמוע אותה. החדשות הטובות הן שלא כולם ככה. אז מי כן ומי לא?

 

המחוייבים לטיס

דגים

דגים: רומנטיים ומלאי אהבה, יכנסו לקשר עם כוונה אמיתית למחוייבות סוחפת ועם רצון עז לבטחון במערכת היחסים.

סרטן

סרטן: מאופיינים על ידי ביתיות ומשפחתיות, ולכן בתחילת כל קשר תמיד יכוונו למערכת יחסים לטווח ארוך. לכן אם תציעו להם סוג קשר "פתוח" בו תרצו להתראות גם עם אחרים, סביר להניח שהם לא יהיו בעניין.

תאומים

תאומים: בעלי לב רחב ואישיות עוד יותר רחבה. מושלמים לזוגיות מחוייבת ומרעיפים על בני הזוג שלהם אהבה עד בלי די. אוהבים את עניין היציבות בחייהם ותמיד ישאפו לחזק את הקשר הנוכחי בו הם נמצאים.

מאזניים

מאזניים: מחפשים בני זוג יציבים ומאוזנים, ממש כמוהם. אוהבים זוגיות שנבנית על רוגע והדדיות, כזו שעשירה בהחצנת רגשות ודברי אהבה באוזן.

עקרב

עקרב: אופיים השקט אך החזק של העקרבים מביא לכם פה בן זוג שלא יפסיק להפתיע ולרצות את התלקחות הקשר בהמון תשוקה. גם אם הם לא אלו שיזמו את הקשר בהתחלה, זה לא אומר שהם לא בעניין, הם פשוט צריכים דחיפה קלה.

דלי

דלי: מלאי דמיון ואהבה לדברים הרומנטיים שבחיים, ולכן לא יפסיקו להפתיע את בני הזוג שלהם כל יום מחדש. הקשתים בונים סביב הזוגיות שלהם עולם ומלואו של חוויות משותפות ותחושה חזקה של ביחד.

 

הרצים בפחד אל הגבעות

אריה

אריה: טורף אמיתי, לכן תמיד יחפש את הניצוד הבא שלו. בגלל שהם כל כך אוהבים תשומת לב, יהיה להם קשה לא ללכת מהופנטים אחרי כל מי שיעניק להם אותה, ובגדול.

שור

שור: מחושבים ומאופקים, לכן כשיכנסו לקשר חדש יהיה להם קשה להיכנס למחוייבות בעיניים עצומות או בלי לבחון את הדברים לפרטים.

בתולה

בתולה: שומרים על עצמם מכל משמר ולכן קשה להם להסיר את החומות האישיות שלהם בקלות, גם אל מול בני הזוג שלהם. הם דעתניים מאוד ולכן אם ירגישו שבן הזוג לא איתם על אותה סירה, סביר להניח שיהיה להם קשה להיקשר.

טלה

טלה: בעלי מזג חם וכאלה שירגישו שהם נדחקים לפינה אם מישהו לא מסכים איתם באופן מוחצן. ואתם יודעים טוב מאוד מה קורה לטלה כשהוא נדחק לפינה....הוא מעדיף פשוט ללכת למקום אחר בו יהיה לו נעים.

קשת

קשת: אוהבים להיות מוחצנים ובולטים בשטח, וכשבן הזוג שלהם מנסה להאפיל עליהם זה מתכון לפיצוץ. הקשתים אולי יחצינו את אהבתם כלפי חוץ, אך אם הם לא מרגישים אותה על אמת, יהיה להם מאוד קשה להישאר אמיתיים.

גדי

גדי: עקשניים כמו פרד ולכן אם יתקלו בוויכוחים בתוך זוגיות, מה שבדרך כלל קורה, הם לא יוכלו לרדת מהעץ שלהם ויהיו חייבים לומר את המילה האחרונה, גם במחיר של חוזק הקשר.

 

אז לפני שאתם מתחילים לתכנן את ירח הדבש, קחו בחשבון עם מי יש לכם עסק...