עד כמה אתם מפחדים מאהבה על פי המזל שלכם?

לכולנו יש פחד מרגשות אינטנסיביים מדי בנוגע לאהבה, גם אם אנחנו מראים את זה וגם אם לא. אבל, גם כאן גלגל המזלות נכנס לפעולה ואומר לנו בדיוק למה, אצל כל מזל ומזל.

 

גדי

בני מזל זה הם סופר נאמנים, לכן מאוד קשה להם עם המחשבה שהנאמנות הזו תחווה בגידה. כשהם נכנסים למערכת יחסים הם עושים זאת בהססנות שנובעת מהרצון להישמר מבגידה.

דלי

הדליים מאוד מאמינים בעצמם ולכן כשהם מתאהבים הם תמיד יבחנו אם בן הזוג יהיה ראוי למערכת הערכים החזקה שלהם. לרוב הם יחששו שלא יעמדו בציפיות שלהם וזה גורם להם לריחוק.

דגים

רגישות יתר היא זו שתגרום להם להתכנס בתוך עצמם ולנסות לגונן על הלב שלהם מדימום רציני. בנוסף הם גם יפחדו מהתגובה של עצמם במקרה והם ירגישו שהאהבה כלפיהם סוחפת וממכרת.

טלה

התשוקה שלהם יכולה לעלות להם בקשר בו הם נמצאים. למה? כי הם כל כך חושניים ומלאי אש עד שהם מפחדים שהם ישרפו את האהבה הזו במו ידיהם.

שור

גם השוורים מלאי רגש סוחף ותשוקה פנימית עזה, ולכן אם יקשרו אל בני הזוג שלהם ויחושו באינטנסיביות המתגברת, יש מצב שהם ירצו לקחת צעד אחורה מהפחד שבעניין.

תאומים

בני מזל זה מפחדים מאהבה כי הם לא ממש יודעים איך להתנהג בקשר באופן קבוע. מה הכוונה? הם תמיד ינסו לסגל את עצמם לבן הזוג ויהיה להם קשה לשמור על עמדתם.

סרטן

הפחד הגדול של סרטן מאהבה הוא ליפול לתוכה עמוק מידי וחזק מידי. הרגישות העזה שלהם יכולה לשים אותם במצב מאוד פגיע בזוגיות, וזה גורם להם לחששות גדולים.

אריה

הגאוותנות והעוצמה הגדולה שעוטפת את האריות מתגמדת ברגע שהם אוהבים מישהו מאוד. הם שוכחים את יצר העליונות שלהם ונוטים להחצין חולשה כלפי בני הזוג, וזה רגש שממש, אבל ממש מפחיד אותם.

בתולה

לרוב מרגישים שהנפש שלהם יקרה מידי מכדי לקחת סיכון ולהתאהב ללא מעצורים, כיוון שהם תמיד חוששים שמישהו יבגוד או יפגע בהם מאחורי הפינה.

מאזניים

כיוון שבני מזל זה כל כך מודעים לעצמם ולאחרים, חוסר הבטחון שלהם נובע מהפחד שהחולשות שלהם יגברו על החוזקות שלהם, בעיני בני הזוג. הביקורת העצמית שלהם יכולה לסרס אותם בחיי האהבה שלהם.

עקרב

בני מזל זה הם חדי אבחנה ולכן גם מאוד שיפוטיים כלפי אנשים. יהיה להם קשה לא לחפש את הדברים הקטנים שעליהם יוכלו להפיל זוגיות, ולכן יפחדו לתת ללב שלהם להיכנע לאהבה.

קשת

בגלל שהקשת תמיד מחפש אחר ההרפתקה הבאה מעבר לפינה, הקונספט של זוגיות מחייבת מפחיד אותם, ככזו שיכולה להגביל את החופש שלהם.