הורוסקופ לתאריך: 09.10

 

גדי

היום אתם מרגישים דוחק לפנות את האנרגיות שלכם לפן הרוחני יותר של החיים, ולשים דברים אחרים בצד כרגע. אולי זהו יום בו אתם צריכים להתרכז יותר בעצמכם ובתחושות פנימיות, לכן אל תתעלמו מכך, אלא חפשו תשובה בתוך עצמכם.

דלי

יש תחושה של שינוי באוויר ואתם לא יכולים להישאר אדישים אליה. זוהי תחילתה של שנה חדשה וכנראה גם תקופה חדשה בחייכם, לכן פעלו לפי הצו האישי שלכם על מנת להיות מאושרים באמת.

דגים

היום אתם ממש לא הולכים לשמור על איפוק אלא לומר את כל מה שאתם חושבים באופן פתוח וישיר. זה בסדר גמור לפרט בפני אנשים סביבכם את החסרונות והיתרונות שלהם, במיוחד כלפי עמיתים לעבודה, כאשר אתם חשים שזה פוגע באופן ההתנהלות החיובי של המקום.

טלה

היום הוא יום מאוד אמוציונלי עבורכם ואתם מתקשים להתעלם מהסערה הנפשית שמתחוללת בתוככם. אתם מוצאים עצמכם מגיבים ביתר עצבנות לדברים שביום אחר לא היו מטרידים אתכם כל כך. תנו לעצמכם מעט שלווה בחול המועד הזה ונצלו את החופש לרגיעה.

שור

אתם מוצאים את עצמכם ממתינים היום יותר מידי לפגישות עם אנשים שמאחרים לכם. זה גורם לכם לחוש תסכול שכן אתם לא נוטים לאחר ומחשיבים את הזמן שלכם יקר. אל תהססו לומר זאת למי שהמתנתם לו על מנת שלא ישגה באחריות שיש לו כלפיכם להבא.

תאומים

היום מאופיין בהרמוניה נעימה בו הכל מסתדר באופן בו אתם מצפים לו, גם אם אתם מוצאים עצמכם עושים כמה פשרות על מנת שדברים יתקיימו לבסוף כפי שאתם מכוונים אליהם. בנוסף יש תחושה של תחרותיות באוויר, איתה אתם מתמודדים יחד עם הסובב אתכם.

סרטן

קשה לכם לשמור היום על ריכוז לאורך זמן ואתם מוצאים עצמכם מוסחי דעת. יתכן ואתם חשים ביקורת שמופנית כלפיכם בגלל זה, אבל אל תקחו את הדברים מחוץ לפרופורציות. תנו ליום לעבור על מי מנוחות.

אריה

היום תאלצו ללמוד לקח בדרך הקשה, לקח שקשור בעובדה שאינכם יכולים לשנות אנשים. זוהי עובדה שאתם פשוט צריכים ללמוד לקבל ולהתסגל למצב קיים בהתאם. אם תקבלו את זה מבלי לחוש ניגוד קונפליקטים פנימי, זה יעזור לכם להתנער מכעס ותסכול שאתם חשים שלא בצדק.

בתולה

היום יהיה יום עמוס בתקשורת ואינטרקציה עם אנשים אחרים, מה שידרוש מכם הוצאת אנרגיה מוגברת. גם אם תרגישו שהדברים חורגים מחוץ לשליטה הטוטאלית שלכם במצב, שחררו מעט את האחיזה ותראו איך דברים מסתדרים מעצמם.

מאזניים

היום יהיה יום בו כל תשומת הלב של בני הזוג שלכם מרוכזת בכם. כידוע, זה משמח אתכם מאוד, בתור אוהבי יחס שכולו ממוקד עליכם. התחושה הנעימה הזו תיצור אצלכם דחף קריאיטיבי לעשות משהו מלא דמיון וחוויה בשיתוף עם האהובים שלכם, לכן נצלו את היום בחוכמה.

עקרב

יש אנרגיות נעורים באוויר היום ואתם מרגישים צעירים מתמיד. המסתורין האנרגטי הזה שאופף אתכם היום, יתן לכם אנרגיה וסקרנות לעשות פעילות אטרקטיבית שאתם לא עושים בדרך כלל בשיגרה. זהו יום חג בכל רמ"ח איבריו, תהנו ממנו.

קשת

אתם חשים הישגיות והצלחה כלפי משימה שהצלחתם לבצע היום על הצד הטוב ביותר, עובדה שמעוררת אתכם לעשות עוד ועוד דברים שיגרמו לכם תחושת סיפוק עמוקה. אתם משרים את הכריזמה והבטחון העצמי שלכם לכל עבר, דבר שגורם לסביבה שלכם לרצות להיות עוד בחברתכם.