המזל הכי מיסטי ועל טבעי בגלגל המזלות

ברור שיש לכל אחד מאיתנו השפעות אסטרולוגיות חזקות שמאפיינות את שיגרת החיים שלו ואת הצורה בה הוא מתהלך בעולם. אבל, אי אפשר להתעלם מהעובדה שישנם אנשים עם קצת יותר כוחות, שנוטים לכיוון המיסטי והעל טבעי. חושבים שזה מוזר? בואו תראו שלא ממש.

 

 

גדי

ידוע שאצל הגדיים זה הכל ביזנס, אבל אולי תופתעו לדעת שיש להם דווקא חיבור רוחני חזק בהחלט. הם פשוט חוששים להחצין אותו כלפי חוץ כי הם מפחדים שזה יוריד מהדמות הרצינית והקשוחה שלהם.

דלי

הדליים ידועים בהיותם מלאי אנושיות ואהבה לזולת, בעלי חשיבה ייחודית ועומק רגשי ומנטלי מיוחד במינו. לכן הם תמיד ינסו להתאים את המציאות לאופן החשיבה שלהם ולהעצים את האנרגיות סביב כל מהלך שהם עושים בחיים.

דגים

הכוחות המיסטיים של החבר'ה האלה הם ללא עוררין. המשיכה אל הרוחני והחולמני היא שמציבה אותם כבעלי חיבור מנטלי ורגשי חזק לעל טבעי, ככאלה שיודעים לחוש מצבים באופן ייחודי וחד.

טלה

האיברים החזקים המאפיינים את בני מזל זה הם הראש והמוח, לכן עוצמת המחשבה שלהם מתמרדת לא רק בזו שלהם, אלא גם במחשבות של אחרים סביבם, אותן הם יכולים להבין גם בלי יותר מידי מילים.

שור

דווקא השוורים לא ממש כלולים בזרם המיסטי מבין המזלות, כיוון שהם אוהבים לחיות את החיים עם שתי רגליים על הקרקע. קשה להם להיסחף אחר עוצמות רחוניות שדורשות מהם לשחרר קצת את האחיזה בממשי וברציונלי, לכן תמיד יעדיפו ללכת על בטוח.

תאומים

מזל זה חייב לצבור עוד ועוד מידע והבנה לגבי העולם המיסטי על מנת להיות מסוגל להימשך אליו יותר ויותר פנימה. היכולת השכלית החזקה שלהם מזמנת עבורם אנרגיות קוגנטיביות שמביאה אותם לגבהים חדשים, כל פעם מחדש.

סרטן

כאן מתרחש הקסם האמיתי, הטהור והמזוכך. סרטן הוא המזל הרגיש מכולם ועל כן יש לו חושים מחודדים יותר אל עבר המיסטי והמופשט. לכן, הוא יכול לדעת בקלות מה אנשים סביבו חושבים, הודות לאינסטינקטים המוגברים שלו.

אריה

בעלי אינטואיציה עוצמתית המאפשרת להם פתח רחב אל עולם רוחני עשיר ומסתורי. אבל, בגלל העובדה שהם נוטים להיות מרוכזים בעצמם, לפעמים הם מפספסים סימנים שמגיעים אליהם מכיוון של אחרים סביבם.

בתולה

בעלי יכולת מדוייקת להתחבר עם הסיבה שלהם ולנתח מצבים בצורה ברורה ופרטנית. עובדה זו מאפשרת להם לדעת אל מעבר לנגלה לעין בזמן שאחרים מפספסים דברים לאורך הדרך.

מאזניים

בני מזל זה אוהבים מידי איזון ויציבות מכדי להתנהל בצורה מיסטית בחיים שלהם. הם תמיד מחפשים להיתמך על ידי הדברים הקבועים והבטוחים בחיים, ולא להימשך אחר כוחות על טבעיים.

עקרב

לבני מזל זה יש את היכולת המופלאה להרחיק את עצמם מבחינה רגשית מכל מיני מצבים על מנת לאבחן אותם בצורה רחבה יותר, כזו שנותנת נקודת מבט מלמעלה. לכן הם כל כך טובים בלכוון אנרגיות לכיוון בו הם רוצים להתנהל.

קשת

לבני מזל זה יש חיבור רוחני ופילוסופי חזק לארועים בחיים, כיוון שהם אוהבים לנתח מצבים ולבחון אותם מכמה זויות. לכן, אל תתפלאו אם תיכנסו איתם לשיחה עמוקה על משמעות החיים.