איך המזלות מגיבים למשפט "אני אוהב אותך"?

3 מילים מוכרות כל כך שיכולות לקבל משמעות שונה אצל כל אדם ואדם, אצל כל מזל ומזל. רוצים לדעת איך מגיב כל מזל למשפט העוצמתי הזה?

 

גדי

בגלל שהגדיים כל כך אינטואיטיביים כלפי אחרים הם אמנם יוחמאו לשמוע שאתם אוהבים אותם, אבל זה לא באמת יהיה עבורם בגדר הפתעה. הם לרוב כבר יודעים דברים לפני שהם נאמרים.

דלי

הפילוסוף הנצחי, לכן תמיד ינסה לעמוד על טיבה של הכרזת האהבה ולא יקח שום דבר כמובן מאליו. אין לכם כל כך מה לעשות עם העניין, אבל אם האהבה אמיתית פשוט היו סבלניים איתם.

דגים

בגלל הפחד הגדול שלהם מדחיה, הדגים יוודאו קודם טוב טוב אם הכוונה מאחורי הביטוי הזה היא אמיתית, וזאת כדי לא להגיד בחזרה ולהתאכזב לאחר מכן.

טלה

תנו לו את המשפט הזה ותנו לו אותו בגדול, כיוון שאין דבר שטלה לא יתן על מנת להראות לכם כמה הוא אוהב אתכם בחזרה.

שור

מעט מתקשים בהפגנת חיבה ללא מעצורים, וזה הודות לאופי החקרני שלהם שחייב להיות בטוח שהאהבה המוכרזת היא אמיתית ולא סתמית.

תאומים

אם תגידו לעברם "אני אוהב אותך" יש מצב טוב שהם ינסו להחליף את הנושא. כיוון שלעיתים קשה להם להתעמת עם הרגשות שלהם ישירות. הם ירגישו מובכים וירצו להקליל את האווירה.

סרטן

בני מזל סרטן מאוד זהירים עם הלב הפגיע שלהם. לכן, אם ישמעו את הביטוי הזה כלפיהם זה לא יעבור מבלי לתהות על כוונתו האמיתית של מושא אהבתם.

אריה

מאוהבים בעצמם קשות. לכן, אין להם שום בעיה לשמוע כמה אחרים אוהבים אותם בחזרה. אם תגידו להם את 3 המילים האלה סביר להניח שהם ירצו לשמוע עוד ועוד מאותו הדבר.

בתולה

יעריכו מאוד את העובדה שאתם אוהבים אותם אבל לא ישתפכו במילות אהבהבים בחזרה. כיוון שהם עצורים יותר במילות החיבה שלהם, יכול להיות שהם רק יאמרו "תודה" ויסגרו עניין.

מאזניים

יתכן שבני מזל זה ירגישו מעט לחוצים אם ישמיעו את המשפט הזה לעברם, כיוון שמחוייבות רגשית לפעמים מביאה אותם לחשוש מההשפעות הטוטאליות של הדבר. הם ישיבו בחיוב רק אם יחושו שזה שווה את זה.

עקרב

עד שהם מרגישים בטוחים באהבה שלהם לוקח זמן, אבל ברגע שזה זה, הם לא יתביישו להגיד את זה בחזרה, כל הזמן.

קשת

אוהבים ברבאק, ולא פחות מזה. אז כדאי שתהיו מוכנים להכרזות אהבה סוחפות אם אתם אומרים "אני אוהב אותך" לקשת.