אבן הקריסטל שתבחרו מעידה רבות על האישיות שלכם

כולנו מכירים את אבני החן המיוחדות הקרויות קריסטלים, פיסות טבע מלאות קסם ומסתורין שמושכות אותנו אליהם באופן מיסטי וכזה שמשפיע עלינו ככוח חיצוני מלא אנרגיה. 6 הקריסטלים הבאים אומרים הרבה עלינו כבני אדם המהלכים בעולם הזה, ואם אתם רוצים לדעת מה זה אומר עליכם, פשוט בחרו את זה שהעין והלב שלכם הכי נמשכים אליו וגלו מה זה אומר בעצם.

 

SAFD.jpg©shutterstock

 

1. אופל

אבן קריסטל זו מסמלת את החיפוש אחר החופש, כזה שירגיע את האני הפנימי שלכם ויבקש רוגע לחושים שלנו. אם אתם חשים לחץ, עומס ומתיחות שמאפיינת את חייכם כרגע, זה לא אומר שיש משהו שלילי עם החיים שלכם באופן קבוע וטוטאלי, אלא שאתם מחפשים תשובות שיתנו לכם כיוון חדש ומרענן. יחד עם ההבטה באבן האופל קחו לעצמכם את ההבטה הזו פנימה על מנת לברר לעצמכם דברים, כאשר ההנחיה של אבן האופל תבהיר לכם את הדרך.

 

2. מלכיט

אבן המלכיט היא מינרל ירקרק הנמצא בנחושת, ומסמל את הימצאותכם בשלב של שינוי מהותי בחיים. שינוי זה לא מדבר על איזה בגד אני רוצה ללבוש היום לעבודה, אלא כזה שהוא הרבה יותר מעמיק, ורב משמעות. אתם עומדים על פתחה של התפתחות רוחנית שעומדת לשחרר אתכם מעול שאתם סוחבים, כזה שחוסם את ההרמוניה בין גוף ונפש. יתכן והתפתחות זו תהיה קשה ולא ממש על מי מנוחות, אבל דעו שהחיובי יהיה התוצאה הסופית. על ידי בחירה באבן במלכיט אתם בעצם משדרים ליקום שאתם מוכנים לשינוי הגדול.

 

3. אבן שמש

אם בחרתם בקריסטל זה, אתם מכריזים שהאופטימיות היא התושבה שסובבת אתכם כרגע בכל האספקטים בחיים שלכם. אנרגית השמש היא זו המפעילה את הגוף שלנו, משפיעה על הבריאות הפיזית והחרדות הנפשיות. היא סמל למזל טוב ולעובדה שדברים הולכים לכיוון חיובי, ממש כמו קרן אור. דמיינו את האור הזה ששוטף אתכם כל בוקר והכניסו אהבה מתעצמת אל תוך עצמכם, זוהי בעצם האנרגיה המדהימה שמכניסה שמחה ומוטיבציה אל תוכנו, ממש כמו תפילה שמתגשמת.

 

4. אבן וולקנית סגולה-שחורה

זהו הקריסטל שמסמל את הצורך בסיום של דבר מה בחיים שלכם, כזה שמסיים עניינים שליליים ומכניס אתכם לפרופורציות חדשות. זוהי אבן שמסמלת תחושה של קרקע יציבה ובסיס איתן למזל חדש וטוב שעומד לעטוף אתכם. האנרגיה של אבן זו מאפשרת שליטה במגוון רגשות שאנחנו חווים, אם זה תסכול או מרירות או קנאה, כך שיש לנו את הכלים להתמודד עם עצמנו באופן שלא גובה מחיר מהנפש שלנו. בחירה באבן הזו היא בעצם הכרזה לעצמכם שאתם מוכנים להפוך מצב קיים משלילי לחיובי בשתי הידיים שלכם, ולהעריך את מה שיש לכם, לא מה שחסר.

 

5. היולייט ורוד

קריסטל ההיולייט מסמלת את התחושה המיסטית שאתם חשים, ככאלה שמצליחים לקבל מסרים מהעולם שמעבר. נכון, על טבעיות היא לא עניין שקל לעכל, אך ישנם אנשים שמרגישים חיבור חזק יותר מאחרים לעולם הנסתר. יתכן מאוד ואתם חווים קושי לישון, כזה שאומר שאתם נמצאים באיזו סערת נפש שמונעת מכם שלווה פנימית. דעו שהמסע אותו אתם עומדים לחוות הוא לא מסע שתעברו לבד, וכי יש אנרגיות עוצמתיות שמכוונות ומלוות אתכם בתהליך. שימו את האמונה שלכם באנרגיות האלה ואל תנסו לחסום אותן, הזרימה שלהן תוביל אתכם לרוגע אותו אתם מחפשים.

 

6. ישפה ירוק-שחור

אבן זו מסמלת שהגיע הזמן להוסיף קצת הנאה ושמחה אל תוך החיים שלכם. מה קרה לכל הכיף שהייתם עושים בזמנים צעירים יותר, האם אתם מרגישים שזו תחושה שנהייתה זרה לכם? בדיוק בגלל זה אתם נמשכים לקריסטל הזה, שמוציא מתוככם את הכמיהה לחזור לתחושות של התרוממות רוח מלאה באושר, ועשייה כיפית אליה התגעגעתם. הומור זה אלמנט חשוב מאוד בקבלת השמחה אל תוך חייכם לכן אל תעצרו אותו מתוך עצמכם או כשהוא מגיע אליכם מהסביבה. אמצו אותו בחום ותנו לו להעלות חיוך ענק על הפנים. זה כבר יביא את הצחוק והקלילות חזרה אליכם, וכידוע, צחוק הוא המרפא הטוב מכולם.