אסטרולוגיה וילדים- איך המזל בא לידי ביטוי בתקופת הילדות?

תמיד נהוג לדבר על אסטרולוגיה וגלגל המזלות בהקשר לחיים הבוגרים שלנו כבני אדם, אבל מה קורה כשמדובר בחבר'ה שעדיין נמצאים בשלב חסר הדאגות בחיים? איזה ילד היית ואיזה ילד יש לך כהורה? אנחנו בטוחים שחמוד על חלל! אבל בואו נבחן קצת מבחינה אסטרולוגית.

 

 

גדי

יציבים, מאופקים ומעשיים מאוד, גם בגיל ינקות. מאוד בוגרים לגילם ומראים נכונות לקחת אחריות על הסביבה והמעשים שלהם ללא חשש. צריכים ללמוד להבדיל בין פרקטיות למניפולציה, כי לפעמים הם חוטאים בה.

דלי

רוחניים מאוד ובעלי אופי עצמאי שלוקח אותם למסלול החיים שהם רוצים בו, ולא אחר. מרדניים מעט וכאלה שינסו תמיד להסית את הלך הדברים לטובתם שלהם.

דגים

מלאי נדיבות ואהבה לזולת. רגישים בצורה בלתי רגילה אך אינם מפחדים להתמודד עם מצבים שאינם פשוטים, במיוחד לילדים. חיים בעולם משלהם, מלא חלומות ונפש חופשית שמשיטה אותם בתוך מי החיים.

טלה

ילדים שתמיד מוכנים להרפתקאות ולא באמת יזכרו את כל החבורות והסימנים הכחולים שיצטברו להם מכל טיפוס העצים שהם עומדים לעשות. ובהצלחה לכל ההורים שינסו ללמד את השובב להיות קצת יותר מאופק...

שור

ממש כמו מבוגרים, ילדי השור הם מאוד רציונליים ופרקטיים. תמיד ישקללו מחשבה לפני מעשה ותמיד יחתרו להשגת המטרה שלהם. להורים יהיה קצת קשה להרגיל אותם לשינויים, אבל זה משהו שגם שוורים בוגרים מתקשים להתמודד איתו.

תאומים

פצצות אנרגיה שיספיקו לארנב אנרג'ייזר, אפילו שניים. בעלי כישורים חברתיים מופלאים וחייבים להיות בכל מקום כל הזמן. בהצלחה להורים שינסו לשמור עליהם ישובים בנחת על כסא ארוחת הערב.

סרטן

בעלי רגישות מאוד גבוהה, יכולת זכרון חדה וחזקה וכאלה שאולי נראים רציניים כלפי חוץ אבל טומנים בפנימיות המון אמוציות. יתכן ויהיו להם הרבה פחדים שילוו אותם בהתבגרות, אבל עם הרבה אהבה והדרכה הורית הם יצליחו להתגבר עליהם.

אריה

ממש כמו שאגת האריה, כך גם כושר הביטוי שלהם. מנהיגים מלידה ומלאי נוכחות עוצמתית. בדרך כלל ינסו לקחת את כל תשומת הלב בחדר עבור עצמם ולא ישחררו קצת לאחרים סביבם.

בתולה

קפדנות וסדר, גם בגיל צעיר. שלווה ונועם הליכות, אלו המאפיינים החזקים שלהם, כאשר עדינות וחוש דאגה לאחרים מלווים אותם בהתנהלותם בשנים הרכות. פרפקציוניזם מלידה זה ממש המקרה כאן.

מאזניים

עזר ואהבה לבריות מתחילה אצלם כבר מינקות, והם תמיד ישאפו לפשר בין ילדים אחרים ואנשים על מנת להגיע לאיזון ושלווה. חוששים מעט מלהתמודד עם דברים קשים, אבל בדיוק עבור זה ההורים נמצאים בשבילם.

עקרב

בעלי רוח לוחמת ומלאת נוכחות בולטת בשטח. בעלי תשוקה פנימית כבני אדם מלאי עוצמה וכריזמה כבר מגיל צעיר, והפחד לא מדבר אליהם באופן כזה שירתיע אותם.

קשת

סקרנים מלידה ובעלי כושר אבחנה חד ומדויק. ילדים מלאי בטחון עצמי וכאלה שתמיד יחפשו את החוויה הבאה מעבר לפינה. קצת מתקשים לקחת אחריות וחשוב להנחיל להם ערכי מחויבות כבר בגיל קטן.