ניתוח מעמיק למזל קשת

מה נאמר עליכם קשתים יקרים? קודם כל, וזה המאפיין הכי בולט שלכם, אתם אוהבי חופש אמיתי ונטול גבולות. המילה שלכם היא הקובעת בסופו של יום מה חשוב ואיך צריך לנהוג, ולכן לפעמים חושבים שאתם מעט מרוכזים בעצמכם.

מובן שאין לכם כוונה רעה, אבל כשאתם מתנהלים בחיים בצורה שגורסת שהדרך שלכם היא הדרך ויהי מה – זה יכול להרים כמה גבות בדרך. העניין הוא שזה לא ממש מדיר שינה מעניכם בלילות...

 

קשת

 

מזל קשת משתייך לאלמנט האש שנותן פה דגש על האופי האנרגטי והחם שלהם. כמו האש, כך גם הקשת תמיד בוער ברצון לעשיה ומקבל את השינוי כחלק בלתי נפרד מהחיים, באופן חיובי ומלא ציפיה. האופי המגוון של הקשתים נשען על עקרונות חזקים שמובילים אותם במסלול האישי והנצחי שלהם – מסלול שמתבסס על למידה מתמדת של דברים חדשים, והעקרון השני מתבסס על גישה חקרנית כלפי העולם. איך הקשתים משביעים את החקרנות הזו? דרך טיולים וחיפוש הרפתקאות בכל מקום וכל ארץ, מלאי התרגשות ורעב לגלות תרבויות חדשות, צורות חיים אחרות ואנשים שונים ומשונים.

גם אם תיתקלו בקשת שנראה לכם ככזה שמכור לעבודה באיזה תפקיד הייטקיסטי רציני ומשעמם, תהיו בטוחים שמתחת לחליפה המכופתרת שלו מתחבאת טי שירט דרום אמריקה סטייל, כזו שמוכנה לצאת לאיזה טראק מיוזע בלי לחשוב פעמיים. ככה זה כשיצר החוויה והסקרנות טבוע בך כתכונת אופי מובילה.

 

via GIPHY

 

האופי של מזל זה ניחן בהמון אימפולסיביות, לכן הרבה פעמים תמצאו את עצמכם נעלבים מהם בגלל חוסר טאקט. הם לא תמיד יודעים לעצור את לשונם ואומרים מה שיש להם בראש ישר ולעניין. זה כמובן יוצא מהם לטוב ולרע, כיוון שהם תמיד יהיו אמיתיים עם הסביבה שלהם ולא יאמרו דברים שהם לא מאמינים בהם.

מבחינה זוגית, הקשתים אוהבים לבחון גבולות, ממש כמו ילדים סקרנים שחייבים לדחוף עד לקצה ולראות מה יקרה. כאוהבי חופש, הם חייבים את המרחב האישי שלהם כי הם אוהבים ללכת רחוק ובדרכם שלהם. לכן, אם אתם רוצים זוגיות מאושרת עם קשת, זכרו תמיד לכבד את יצר החופש הזה. התנהגות כזו רק תדליק אותם עוד יותר...