ניתוח מעמיק למזל סרטן

מזל סרטן משוייך למזלות המים כאשר האלמנט השולט עליו הוא הירח. לכן, בני מזל זה ניחנים בחוש אינטואיציה מאוד מפותח המושפע מכוחות הממגנטים אותם לירח ומנווטים את מצבי הרוח שלהם באופן מאוד תדיר.

האופי שלהם מאוד משפחתי ומלא רגישות ועדנה והם קשורים מאוד לאלה הקרובים אליהם. יש להם אופי מאוד דואג ומטפל, כזה שמייעד אותם להיות אכפתיים כלפי כל אדם ודבר בו הם נוגעים. סף האמוציות הגבוה שלהם מציב אותם ככאלה היכולים להזדהות באופן מאוד עמוק עם אנשים אחרים ולהעניק להם תמיכה אדירה מתוכם.

 

סרטן

 

הבסיס של בני מזל סרטן נעוץ בעבר. יש להם חיבור חזק מאוד לנוסטלגיה ולהיסטוריה השייכת לבני המשפחה שלהם, כאשר הצורך שלהם לתעד את הארועים בחייהם ובחיי הסובב אותם הוא בלתי ניתן לעצירה. מבחינה פיזית, האיברים המאפיינים את בני מזל זה נעוצים איפה שמרגישים את הכל בבטן – בקיבה וברחם, וכמובן בחזה. כל העושר האמוציונלי שלהם נשען באזורים אלו, לכן הם גם מאוד פגיעים ולוקחים דברים באופן מאוד אישי.

מבחינת קריירה המקצועות שהכי מתאימים להם סובבים עבודות שקשורות בסיעוד ותרפיה, ארכיאולוגיה והסטוריה, צילום, אספנות, אופטיקה וקולינריה. כן כן, הבטן משחקת כאן תפקיד כפול. האופי הסרטני מאופיין בשאפתנות עוצמתית שמביאה אותם לגבהים תוך כדי נטילת סיכונים. אם בני מזל זה אוהבים את מה שהם עוסקים בו באופן יומיומי הם יהיו מלאי מוטיבציה ואנרגיה להרים עניינים אל על. אבל, אם הם לא מרוצים מהעבודה שלהם ישר ירגישו את זה מבחינת חוסר אנרגיה ודכדוך שילווה אותם לאורך כל יום.

 

cac.jpg©shutterstock

 

מבחינת זוגיות

אל תתנו לאופי המשוריין שלהם להטעות אתכם. מתחת למעטה הקשה הזה הם מאוד פגיעים ומזדהים עם מושא האהבה שלהם עד כלות. אם הם נפגעים מבני הזוג שלהם הם יתכנסו בתוך עצמם ולא ירגישו בנוח לשים את הדברים על השולחן. במקום זה הם יצפו שהצד השני יבין אותם ויפייס אותם. וכשהם מאוהבים...זו חוויה בפני עצמה, כיוון שהם מרעיפים אהבה כמו בסרטים, גם באינטימיות מינית חסרת מעצורים. המתח המיני שהם עטופים בו והרגישות הגבוהה שלהם מביא אותם להיכנס למיניות באופן טוטאלי ומלא כוונה, כזו שגורמת להם להרגיש בטחון ועוצמה מלאת אהבה.