ניתוח מעמיק למזל אריה

המזל השואג ביותר מבין 12 המזלות, כאן אין ספק בכלל. מזל זה שייך ליסוד האש כאשר השולטת בו היא השמש היוקדת והבוערת בתוכו. האנרגיה האדירה הזו שנמצאת באריות מבנינו מאפיינת אותם בשמחת חיים מתפרצת ובעוצמות פנימיות ששמורות למלכים.

 

אריה

 

האריות מאופיינים בתחושת כבוד עצמי מאוד חזקה, באופי סמכותי ומלא נוכחות, כאשר שאר האנשים הנמצאים בסביבתם נמשכים אליהם באופן ממגנט. לכן, אם האריות יחשבו לרגע שמתעלמים מהנוכחות שלהם או שלא נותנים להם את תשומת הלב הראויה, הם ירגישו אכזבה גדולה ודכדוך שילווה אותם לאורך היום.

דומיננטיות היא שם המשחק כאן, ובולטות האופי של האריות לא נותן מקום לספק – זהו אדם מאוד יצרי ועוצמתי הדורש הרבה התרחשות סביבו על מנת להרגיש שהוא במקומו הטבעי. מבחינה קרייריסטית האריות מאופיינים ביכולת הובלה ומנהיגות שאי אפשר להתעלם ממנה. לכן, האריות תמיד יחפשו להתברג בעמדות מפתח דרכן יוכלו להניע את הדברים לפי מה שהם רואים לנכון. הם ניחנים בעצמאות אישית חזקה ביותר ובאופי יסודי שלא משאיר קצוות פתוחים. אין להם בעיה להחליט החלטות גדולות באופן מהיר וחסר הססנות, כיוון שהבטחון העצמי שלהם מנחה אותם באופן מלא יציבות ונחישות במטרה.

 

via GIPHY

 

מבחינה בריאותית האיברים הרגישים יותר אצל האריות הן עמוד השידרה והלב. מעצם החולשה שמתרכזת באיברים האלה, חשוב לאריות לבחור את המצבים בחיים בהם ירגישו מוערכים ואהובים, על מנת לא לגרום למצב של חולי נפשי ופיזי שמתרכז סביב איברים אלו.

מבחינה זוגית, האריות מלאי אהבה ואינטימיות רומנטית. אין להם כל בעיה לבטא רגשות סוערים, והתלהבותם מבני הזוג שלהן יכולה להצית את האהבה כל פעם מחדש. אבל, חשוב לדעת שאם לא תתדלקו את האהבה הזו עם הדדיות והערכה כלפיהם, זה לא יחזיק הרבה זמן. אלמנט האש בא לידי ביטוי גם בתחום זה ומאפיין את האריות ככאלה שאוהבים לטרוף גם בחדר המיטות. האגו שלהם מאוד דרמטי וחייב לקבל ליטופים, מה שיוצר התלקחות יצרים שחוזר אל בני הזוג שלהם באנרגיות אורגזמיות שלא משאירות מקום לדמיון. גם כאן הצורך שלהם בשליטה יוצא אל הפועל והם תמיד ירצו לקחת את תפקיד המוביל והאקטיבי. תנו להם, אתם רק תהנו מהעניין...