נומרולוגיה ומשמעותה המיסטית של תורת המספרים

נומרולוגיה, מה היא אומרת ומהי מסמלת? זוהי בעצם האנרגיה הייחודית שנמצאת מאחורי כל מספר ומספר, המתאר את המאפיינים המיוחדים לאישיות שלנו כבני אדם, ולאופן בו אנחנו בוחרים להתנהל בחיים. הכל מספרים בעצם, ולכן יש משמעות חשובה מאוד לתאריך ההולדת שלנו בראש ובראשונה. זהו נחשב התאריך האולטימטיבי שמנחה אותנו בעולם מיום לידתנו ולאורך כל חיינו.

 

shutterstock_362348771.jpg©shutterstock

 

תורת המספרים מ-1 עד 9

נומרולוגיה עוסקת במשמעות הספרות מ-1 עד 9 ובאופן החיבור ביניהם שמביא אותנו לבסוף לספרה אחת מלאת מהות אנרגיטית עבורנו. באמצעות הספרות האלו אנו יכולים לאבחן ולנתח את האישיות שלנו ולקבל תשובות על דברים שלעיתים רבות הנחבאים מהעין, ונמצאים במקום הדורש חקירה אל מעבר לגלוי. החוקיות שמסמלים המספרים היא בעצם שינוי מצבי צבירה שמושפעים משינוי אנרגטי בחומרים הסובבים אותנו ואת הגוף שלנו. העולם הרי בנוי ממספרים, אי אפשר להתכחש לעובדה הזו, ולכן כל מספר מבטא חוקיות מיוחדת שאומרת משהו רוחני עוצמתי על היקום בו אנו פועלים. הצורה בה פועל היקום ומפעיל אותנו בתוכו משתנה בהתאם למספר מסויים שקובע את השייכות שלנו לתכונות אופי מסויימות וקווי אופי משתנים. השייכות למספר מסויים משתפת אותנו עם עוד בני אדם שחולקים את הערכים הגימטריים המצויים בתאריך הלידה שלהם, בשם שלהם ובשמות החיבה שלהם. חשוב לזכור שכאשר יש איזשהי חוסר התאמה בין ספרות המייצגות אלמנטים שונים בחיים שלנו, כמו יום הולדת ושם, כנראה שנחווה הרבה קונפליקטים עם עצמנו כי האנרגיה שבתוכנו גועשת ועולה על גדותיה.

 

מחשבון נומרולוגיה

לפי הנומרולוגיה כל תאריך הולדת מקבל משמעות רוחנית משלו, כזו שנותנת את הטון לחיים של כל אדם ואדם השייך לו. הדרך הנכונה לחישוב הערך הנומרולוגי שמאפיין אותנו, היא על ידי חיבור ספרות התאריך עד להגעה לספרה אחת בודדת. זוהי הסיפרה שנותנת את הערך הנומרולוגי המסמל אותנו. כלומר, אם תאריך הלידה שלכם הוא למשל 22.9.1985, מה שתצטרכו לעשות כדי לחשב את הערך הנומרולוגי שלכם הוא לחבר: 2+2+9+1+9+8+5, התוצאה של חיבור זה מביאה את המספר 37. עכשיו יש לחבר שוב בין הספרות: 3+7=10. וכעת חיבור נוסף: 1+0=1. המשמעות היא שהערך הנומרולוגי של נושא תאריך הלידה הזה הוא הסיפרה 1. מה ספרה זו אומרת לגבינו ולגבי החיים שלנו בעולם הזה?

טוב את זה כבר תצטרכו לגלות בכתבה אחרת...