הורוסקופ לתאריך: 08.10

גדי

אתם מרגישים בטחון עצמי מאושש ומלא בהחלטה שקיבלתם על עצמכם לאחרונה. גם אם אתם חווים שיפוטיות או ביקורת על האופן בו קיבלתם את ההחלטה, היו שלמים עם עצמכם, כיוון שהפעלתם את מלוא שיקול הדעת על מנת להסיק את המסקנה אליה הגעתם.

דלי

יתכן ותחושו לחץ נפשי מעיק יותר מהרגיל היום. שאלו את עצמכם מה עומד מאחורי המתח הזה ונסו לטהר עם עצמכם את האווירה. אל תצנזרו את עצמכם או תימנעו מלהביע את הרגשות שלכם. קחו דברים בפרופורציות ואל תעמיסו על עצמכם אל מעבר לקיים.

דגים

היום אתם תעמדו למבחן אל מול עצמכם ותיווכחו כמה משמעת עצמית יש לכם באמת. אתם תראו שהיום שלכם מאוד מאורגן והולך לפי התכנון שאתם דאגתם לבצע מבעוד מועד. גם אם הבוקר יתחיל היום מעט בתחושה מפוזרת, הדברים יכנסו למסלול מוגדר יותר לאורך היום.

טלה

זהו יום נהדר לחוויית שופינג מוצלחת, במיוחד לאחר שחוויתם מעט צמצומים בזמן האחרון. יתכן ואתם מקבלים קצת ביקורת מבני משפחה או בני זוג לגבי ההתנהלות הכלכלית שלכם, אך אל תקחו את זה כדבר שלילי, אלא כהזדמנות להעריך דברים מחדש.

שור

היום תהיה לכם הזדמנות פז להביע את האחריות המאפיינת אתכם כל כך, כלפי עניין משפחתי שדורש פתרון. הבמה תהיה שלכם לכן, נצלו אותה באופן מיטיב בדיון שיערך. אל תרגישו לחץ להגיע להחלטה שאתם לא שלמים איתה, אלא שיקלו את הפרמטרים באופן מדויק.

תאומים

היום הפוקוס יהיה על חיי האהבה שלכם, אתם תרגישו את הצורך בהפגנת חיבה גדולה מהרגיל ותצפו לקבל אותה גם בחזרה. קחו בחשבון שלא כולם יהיו פנויים להעניק לכם את תשומת הלב המירבית, אז היו סבלניים איתם.

סרטן

היום אתם תהיו במודעות גבוהה כלפי האחריות האמוציונלית שיש לכם כלפי הקרובים אליכם. יתכן והזנחתם מעט את הסובבים אתכם, לכן הקדישו להם יותר מזמנכם ומעצמכם. אם תתקשו לתת להם הרגשה של תמיכה והקשבה, אל תתייאשו אלא המשיכו בקו אוהב ומלא הפנמה, הם יצטרכו את ההשקעה הזו מבחינתכם.

אריה

היום תהיה לכם הזדמנות להביא עניין כלשהו לכדי ביצוע. אולי זה פרויקט אישי כלשהו או פרויקט הקשור בעבודה, אבל בכל מקרה זה יהיה משהו שרציתם לממש כבר הרבה זמן. עשו את מירב המאמצים שלכם על מנת לפעול באופן נכון ומדוד, כדי להשיג את התוצאה הרצויה.

בתולה

אתם חשים צורך עז להיכנס לקשר אוהב ומלא תמיכה. יכול להיות שהמצב הרגשי הזה יגרום לכם להיות מעט עמומים כלפי אופציה שמחכה לכם ממש מעבר לפינה, לכן היו קשובים ומרוכזים, על מנת לא להחמיץ את ההכרות הזו.

מאזניים

היום זה היום בו אתם צריכים להפגין סבלנות כלפי האנשים הקרובים אליכם, ובמיוחד כלפי בני הזוג שלכם. פעלו לפי האינסטינקטים שלכם, אך עם זאת היו זהירים עם האופן בו אתם מבטאים את עצמכם.

עקרב

יום ראשון הזה יהיה יום נהדר להרפתקאה בצורת טיול בטבע. אתם מרגישים התרגשות נעימה שמציפה אתכם לקראת מה שהיום הזה צופן עבורכם, לכן התענגו עליה וקבלו אותה ללא ספק, גם אם זה דורש הוצאה כספית לא מתוכננת.

קשת

יום ראשון הנוכחי יהיה יום נפלא להביא לידי ביטוי את הצד הקריאיטיבי המוחצן שלכם. מצד שני יכול להיות שזה ידרוש מכם הוצאת אנרגיה רבה. אל תילחצו מהעניין אלא נסו לתכנן לעצמכם את לוח הזמנים בצורה אופטימלית.