הורוסקופ לתאריך: 07.10

גדי

אתם חשים רוגע נעים שמלווה אתכם השבת הזו וזה משפיע לטובה גם על בני הזוג שלכם. מתח וסטרס שהם חווים לאחרונה מקבל תפנית שלווה יותר בזכותכם, מה שמקרב אותם אליכם יותר מתמיד היום. נצלו את האינטימיות הזו לעשייה משותפת ומהנה יחד.

דלי

אתם מרגישים את הצורך להאט את הקצב היום. אין לכם אנרגיות מיותרות לבזבז לכן עדיף שתקשיבו לגוף ולנפש שלכם ותקחו את הדברים באיזי היום. התנהלות כזו תגביר את תחושת השליטה שיש לכם על דברים כך שהאיזון ישמר ויוסיף להרגיע את מצב הרוח שלכם.

דגים

היום אתם תהיו במודעות עצמית מוגברת ותוכלו לבחון בעצמכם דברים שאינם פתורים אצלכם לאחרונה.תבחינו כי שיש בכם עוצמות שמשפיעות לא רק עליכם באופן אישי אלא גם על הסביבה שלכם, ומכאן החשיבות שלכם בחייהם.

טלה

השבת הזו אתם תחשבו הרבה על כל מיני לקחים שלמדתם מהעבר שלכם, וזה דווקא יצור בכם רוגע נעים שילווה אתכם לאורך היום. נראה כי אתם מאוד ממוקדים בתחושות שאתם מרגישים כלפי אנשים ומצבים שסובבים אתכם, ואתם לא חשים עומס או תסכול נפשי. תהנו מזה.

שור

היום אתם תקבלו תשומת לב מוגברת ואפילו הערכה גדולה לגבי דבר מה שאמרתם או עשיתם. גם אם זה גורם לכם לחוש מבוכה כזו או אחרת מפאת הצניעות שמלווה אתכם תמיד, אל תהרסו את הרגע אלא פשוט קבלו את זה באהבה ושמחה. תנו לעצמכם להנות מהתחושה הנעימה הזו שיש לכם נוכחות חזקה בחיי הסובבים אתכם.

תאומים

השבת הזו היא יום נהדר להיפגש עם אנשים שתכננתם לעשות אתם מפגש כבר זמן מה. תוציאו את הדברים אל הפועל גם אם זה דורש מאמץ קצת גדול מהרגיל, זה ישתלם לכם להמשך. בנוסף היו זהירים בדבריכם כיוון שלא תרצו להעיק על האדם איתו אתם מתראים בצורה של אי הבנה כזו או אחרת.

סרטן

אם אתם חשים את הצורך להוציא קצת כסף היום, קחו בחשבון שזה יום שאתם לא באמת צריכים להעמיס על חשבון הבנק שלכם, למרות הפיתוי. הדברים יחכו לכם גם במועד אחר, כשתהיו יותר יציבים עם ההתנהלות הפיננסית שלכם.

אריה

השבת הזו אתם תרגישו תחושה עילאית של הגעה לפתרון בעיה לו חיכיתם הרבה זמן. היום זה יום מיוחד שיתן לכם אנרגיות גבוהות מהרגיל, מה שיגביר את תחושת התיקון שמלווה את הפתרון המיוחל לו ציפיתם לאחרונה.

בתולה

אלו מבניכם שנמצאים בזוגיות יחוו היום תכנון מפורט של לו"ז שבני הזוג ערכו עבורם. אל תילחצו מזה, כיוון שזה תכנון חיובי של חוויות משותפות ביחד. גם אם אתם מוצאים שקשה לכם להסכים לכל התכניות, זירמו עם הרגע ותנו להם להוביל את האנרגיה האקטיבית היום.

מאזניים

יתכן ותרגישו שאתם מעיקים היום לאנשים הסובבים אתכם כיוון שאתם דורשים מהם המון תשומת לב והקשבה, יותר מהרגיל. אתם חשים שאתם צריכים אוזן קשבת על מנת לפתור איזה עניין בלתי סגור, לכן הנוכחות שלהם ותשומת הלב מהם היא קריטית עבורכם היום.

עקרב

השבת הזו תהיה מאוד פוריה עבורכם מבחינה יצירתית, ותהיה לכם הזדמנות להוציא את הקריאיטיביות הזו לידי ביטוי. שימו לב לא להתעלם מהצורך של אלה הקרובים אליכם בתשומת הלב שלכם היום, על מנת לא לפספס מצב נפשי שאולי מעיק עליהם.

קשת

יתכן והיום הראש שלכם יהיה עמוס במחשבות ואתם מרגישים את הצורך לטהר אותן מעט. צאו החוצה ועשו פעילות גופנית על מנת לרווח את המתח שהצטבר בתוככם, וגם כדי לא להיות במצב בו דברים יוצאים מחוץ לפרופורציות.