הורוסקופ לתאריך: 06.10

גדי

יש מן תחושת נועם חמימה שמלווה אתכם לאורך היום, אז אל תשימו אותה בצד אלא הקדישו לה מודעות שתדרבן אותה יותר ויותר. נכון שאתם אנשים פרקטיים שלא נותנים לרגשות לנהל אתכם יותר מידי בחיים, אבל מדי פעם זה חשוב לתת לראש ללכת אחרי הלב.

דלי

אתם הולכים לקבל הפתעה נעימה מאחד החברים שלכם היום, ותחשות הציפיה לא עוזבת אתכם. התענגו עליה בכיף ובקלילות, על מנת ליצור הרמוניה אנרגטית שתביא אותה לכיוונכם מוקדם מהצפוי.

דגים

המוטיבציה שלכם היום מרקיעה שחקים ויש לכם אנרגיה שתספיק כדי להניע מטוס. גם אם דברים יזוזו בקצב מעט איטי מאשר אתם מצפים לו היום, קחו הכל ברוגע ואל תעמיסו על עצמכם לחץ נפשי שלא יתרום לדבר.

טלה

יום שישי זה יום מעולה לפרוק את האנרגיות שיש לכם, לכן נצלו אותו על מנת להרגיש שזה יום מלא עשייה. יתכן ותצטרכו לעודד ולכוון אחרים במעשים שלהם היום, אז קבלו את זה בהבנה ונצלו את האנרגיות לעשיית טוב.

שור

התקופה האחרונה בעבודה מביאה אתכם להרהר במעמד שלכם ובאופן בו אתם חושבים להתנהל בהמשך. נצלו את המנוחה של החג על מנת לעשות חושבים ולהגיע למסקנה אמיתית שתיתן לכם רוגע פנימי אחת ולתמיד בנושא.

תאומים

היום זה יום די חולמני עבורכם ואתם מתקשים מעט להתרכז. זה בסדר גמור, אל תתנו לזה להטריד אתכם כיוון שלכולנו יש ימים כאלה, ועדיף שתחוו אותם תוך כדי רגיעת החג כדי לסדר לעצמכם עניינים בראש.

סרטן

נכון שיום הכיפורים עבר ממש עכשיו, אך אתם עדיין חשים שיש עניין לא סגור אותו אתם חייבים לפתור. גם אם יש לכם עומס פעילויות לחג, אל תתעלמו מהצורך הזה אלא התמודדו איתו ראש בראש.

אריה

יש לכם צורך עז היום להוציא את בני הזוג שלכם לערב רומנטי של בילוי מחוץ לבית. גם אם התקופה האחרונה מעט עמוסה בשבילכם, אל תתנו לתחושה האינטימית הזו לחמוק, אלא הסתערו עליה כפי שאתם יודעים לעשות כל כך טוב.

בתולה

יתכן ותיתקלו היום באיזשהו קונפליקט עם אחד מבני המשפחה שלכם, שירגיש את הצורך להעביר ביקורת על התנהלות מסויימת בה אתם דוגלים בחייכם. אל תקחו את הדברים שלו כתלונה אלא הקשיבו אל מעבר לצורך שלכם להעמיד אותו במקומו.

מאזניים

היום אתם תעמדו מול סיטואציה שתוכיח לכם כמה חזקים אתם באמת, ואיך אתם יכולים להזיז הרים כשאתם רוצים. אתם מתמודדים עם שינוים משמעותיים בחיים שלכם כרגע, ודברים יגיעו לסוג של רוויה בקרוב.

עקרב

אדם שהייתם איתו בקשר אינטימי עד לאחרונה, צץ שוב ושוב בחיים שלכם באופן של צירוף מקרים מוזר. הארועים האלה יגרמו לכם לתחושה של בילבול רגשי, לכן אתם חייבים לעצמכם בירור אישי לגבי מה הנוכחות שלו בחייכם באה לומר לכם.

קשת

אתם מאוד נחושים היום לקבל תשובה מאדם קרוב אליכם בנוגע לעניין שמטריד אתכם כבר זמן לא מבוטל. אל תנסו להשיג את התשובה שאתם רוצים באופן כוחני, שחררו והיא כבר תגיע מעצם הטבעיות והזרימה האנרגטית.