הורוסקופ לתאריך: 05.10

גדי

חג, משפחה, חברים, בני זוג – המון רבדים נפלאים בחיים שלכם שדורשים היום תשומת לב מוגברת, שאותה חשוב שתדעו להעניק לכל דורש. אל תתנו לזה להלחיץ אתכם, אלא נצלו את החג על מנת לפגוש אנשים שאתם לא מצליחים לראות ביומיום.

דלי

היום זה יום מצוין להטות אוזן לדברי חכמה של אלו המכירים אתכם טוב יותר מכולם. תנו לעצמכם קצת שלווה ונחת נפשי והטו אוזן לעצות שיתכן ויורידו מכם עומס מחשבתי. נכון שמודעות עצמית גבוהה תמיד מובילה אתכם למקומות נכונים, אבל לפעמים יש נקודות מבט נוספות שיכולות להאיר את הדרך.

דגים

נכון, תקופת החגים יכולה להיות מאוד אמוציונאלית, בייחוד עם כל מפגשי המשפחה והחברים בתדירות הגבוהה המאפיינת את החופשה. היו אתם עצמכם ואל תתנו לדברים להוציא אתכם מאיזון. זכרו שהכל חוזר לשיגרה ואין מה לקחת דברים ללב אם לא צריך.

טלה

יתכן והיום יהיה עבורכם מעט אמוציונלי, במיוחד לאור החג ושינוי השגרה הרגילה. השתדלו לקחת דברים בפרופורציות ולזכור שלכל חג יש מוצאי חג, לכן גם אם דברים לא מסתדרים בדיוק לפי התכניות שלכם, יהיה לכם מספיק זמן לשנות אותן.

שור

יש לכם ציפיות גבוהות מאוד מבני משפחה וחברים ואתם נמצאים במקום בו אתם מרגישים שהם צריכים לעשות מאמץ גבוה מהרגיל על מנת לעמוד בהן. זכרו שעל מנת לא לגרום למצב אל חזור אתם צריכים להביע את מה שאתם מרגישים כדי לא לגרום לאי הבנה שנוצרת מחוסר תקשורת.

תאומים

היום תידרשו להגיע להחלטה מסויימת שאינה סובלת דיחוי. נכון, זה חג, אבל יש דברים שאינם תלויים בזמן או במקום. חישבו טוב טוב לגבי האופן שבו אתם הולכים להתנהל על מנת למצות את ההחלטה באופן האולטימטיבי לכם.

סרטן

מוכנות עצמית ומודעות עצמית הם שני אלמנטים בלתי נפרדים אחד מהשני. לכן, אם תרגישו היום מעט חוסר בטחון או תהיה לגבי דבר מה חשוב שדורש את ההתערבות שלכם, דאגו להתרכז בצורה בה אתם יכולים להגיע לפתרון, ולא להשתכשך בבעיה עצמה.

אריה

ישנם עניינים פתוחים שדורשים את תשומת הלב שלכם, לכן היו ערים למצבים הסובבים אתכם היום. אנשים שרוצים בחברתכם היום יותר מתמיד באמת צריכים אותה, לכן אל תתעלמו מהם והיו קשובים לצרכיהם.

בתולה

זה היום בו השמיים פתוחים לקבל את משאלות לבכם, אז התנהגו באופן רוחני ומלא אמפתיה כלפי עצמכם. נכון שאתם לא רגילים כל כך להחצין רגשות ולפתוח את הלב, אבל זה יעשה לכם רק טוב.

מאזניים

היום הוא יום גדוש בפעילות עבורכם לכן אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להחמיץ אף חוויה ממה שתכננתם לעצמכם. ערכו לעצמכם לו"ז מסודר עם כל מה שאתם רוצים להספיק החג ופשוט לכו על זה.

עקרב

יתכן ותרגישו היום שאתם צריכים להצדיק את העמדה שלכם בנוגע לנושא מסויים שעומד על הפרק, וזה דבר שאין להתעלם ממנו, אחרת זה יטריד אתכם להמשך השבוע. קחו בחשבון שאחרים מכירים אתכם ויודעים מה המניעים שלכם בנוגע למצב ספציפי, לכן אין לכם ממה לחשוש או להימנע מבחינת לקיחת הדברים לידיים שלכם.

קשת

היום תרגישו דינמיים מתמיד ותרצו לטרוף את העולם, הכל תוך 24 שעות כמובן. אל תתעלמו מהאנרגיות הנהדרות האלה וצרפו אליכם חברים ומשפחה שישמחו לחוות אתכם את התחושה המרוממת שאתם עטופים בה היום.