איך כל מזל מתנהג כשהוא מתאהב? אתם הולכים להיות מופתעים

לכל מזל החוזקות והחולשות שלו, זה ברור כשמש, וזה נובע בעיקר מאופן ההשפעה של יסודות העולם בתוך הליבה שלהם. אדמה, אוויר, אש ומים מנווטים אותנו בחיים שלנו ומניעים את האנרגיות שלנו בכל מיני תחומים בחיים. אז מה בנוגע לאנרגיות שלנו בתחום האהבה? בואו נראה איך מתנהג כל מזל ברגע שהלב שלו מתחיל לפרפר ברומנטיקה.

גדי

התאהבות של מעל הראש זה לא בדיוק כוס התה אצל הגדי, לכן כשהם יבחרו בן זוג הם ישקלו אם הוא מספיק תומך ומחויב להם. כיוון שהגדיים פרקטיים הם ידאגו לוודא שגם בן הזוג שלהם רואה עתיד משותף איתם.

דלי

מכורים לעבודה ורוב האנרגיה שלהם נתונה לתחום המקצועי בחייהם, לכן, אם הם מתאהבים תהיו בטוחים שאתם כנראה משהו ממש מיוחד עבורם.

דגים

רומנטיקה זה העניין פה, וכל רגע ורגע בהתאהבות אצל הדגים נראה כמו קטע ממחזה שייקספירי. הדגים אוהבים לבטא את האהבה העוצמתית שהם חשים ויעשו זאת בדרכים מלאות רגש ואומנות, ממש כמו הנפש הפואטית שלהם.

טלה

לא מפחדים להביע את הרגשות שלהם, ובאותה מידה יהיו סקרנים לשמוע ולהכיר את מושא ההתאהבות שלהם. כמה שיותר פתיחות יותר טוב מבחינתם.

שור

לשוורים תמיד יש את הצורך להגן על עצמם מפני פגיעה, לכן גם אם יתאהבו במישהו זה לא אומר שהם יוכלו לבטוח בו ב-100 אחוז. הם יעמדו על טיבו של אותו אדם בו התאהבו כדי להפיג את החשדנות שתמיד מלווה אותם.

תאומים

כשתאומים מתאהבים זה ממש כתוב להם על המצח. הם מעט ביישנים ומאוד קל לראות שהם נבוכים או מאוהבים במישהו שהעין שלהם אהבה. כשמישהו מוצא חן בעיניהם הם מאוד מחוייבים אליו ונותנים לו עולם ומלואו.

סרטן

הרגשיים ביותר מבין המזלות ולכן גם הזהירים ביותר בכל הנוגע להתאהבות. בגלל שיש להם רגשות כל כך עוצמתיים הם ירצו לבחון טוב טוב את מושא האהבה שלהם על מנת לא להישאר עם לב מרוסק.

אריה

לא מפחדים להפגין חיבה בציבור, לכן אם מתאהבים במישהו הם דווקא אוהבים להחצין כמה הם מבסוטים. בנוסף, הם נהיים גם מאוד מגוננים כלפי מי שמתאהבים בו, ממש כמו לביאה כלפי הגורים.

בתולה

מחושבים מאוד ולכן גם כשמישהו מוצא חן בעיניהם, בני מזל זה לא ימהרו להפגין כלפיו רגשות מוחצנים. הם ימשיכו בשיקול דעת וזהירות על מנת לבחון את המצב מכל זווית.

מאזניים

נחשבים המאהבים האולטימטיביים של גלגל המזלות, אך עדיין יש להם נטייה לחשוב על דברים יותר מדי. למה? כי תמיד יש להם שאיפה לאיזון מושלם ולכן לא יפעלו בספונטניות לגבי מושא אהבה פוטנציאלי, לפחות לא בהתחלה.

עקרב

הערך העליון כאן הוא נאמנות, וזה בדיוק מה שהעקרב מצפה גם ממי שהוא מאוהב בו. יכול להיות שהעקרב לא יראה כמה הוא מטורף על בן הזוג, אבל בפנים תתחולל אצלו סערת רגשות מלאת התרגשות.

קשת

כשקשת מתאהב, יש לו נטיה להיות מעט דביק וחונק. הוא אוהב להיות כל הזמן וכל רגע פנוי עם מושא האהבה שלו והחיזור שלהם מאוד עיקש ונוכח.