הורוסקופ לתאריך: 04.10

גדי

יתכן ותחושו מעט מותשים לקראת המשך חג הסוכות כי עבדתם המון לאחרונה. אל תתנו לזה להביא אתכם למצב של אפיסת כוחות, אלא נצלו את החג הארוך והכיפי הזה לפעילויות אחרונות של קיץ. חשוב שתבלו ותהנו כדי להשיב לעצמכם מודעות ואנרגיה.

דלי

ערב החג מביא איתו תחושות חיוביות שדברים מתחילים להתפתח בכיוון שאתם רוצים, במיוחד מבחינה חברתית וזוגית. קבלו את זה בתחושת ציפיה ואל תתנו לתחושה של חוסר בטחון למנוע מכם את התענוג שבהרגשה הזו.

דגים

היום אתם מרגישים שהאינטואיציות שלכם חזקות מתמיד ושיש לכם תקשורת מעולה עם הסובבים אתכם. בימים הראשונים של החג אתם תרגישו מצב רוח נהדר שמלווה אתכם, עובדה שתגרום לכם לרצות לעשות דברים מלאי חוויה, דברים של חג.

טלה

אתם מקבלים המון תמיכה היום מאנשים הקרובים אליכם, וזה בהחלט מגביר את תחושת החג. אתם חשים מחוזקים ופתאום דברים שהיו נראים קשים לפתרון מפתיעים אתכם כמה זורמים הם יכולים להיות. זכרו שטיימינג זה הדבר החשוב ביותר לכן ההתנהלות שלכם החג הזה תביא דברים מפתיעים לטובה.

שור

חשוב שתזכרו שלמרות שזה חג ויש המון חוויות נהדרות לחוות, והמון נהנתנות לממש, אתם עדיין צריכים לחשוב על הבריאות שלכם ולא להגזים. יש מעט חוסר איזון בהתנהגות שלכם היום, לכן חשוב לקחת צעד אחורה על מנת שלא תיפגעו או תגרמו פגיעה באדם קרוב.

תאומים

יש לכם אנרגיות מטורפות היום, כאלה שיכולות להזיז הרים או לבנות סוכה. אל תתנו לדברים לחמוק מכם והיו יוזמתיים ונועזים כהרגלכם בקודש. אם יש דבר מה לבצע, דאגו לעשות זאת בעצמכם.

סרטן

סוכות הנוכחי הולך להיות מאוד משפחתי השנה ואתם מבסוטים מהעניין. חופשת החג תהיה הזדמנות נהדרת לעשות קצת חושבים לגבי המצב שלכם בעבודה והאם אתם מרוצים במקום שלכם שם. נצלו את החג כדי לנבור בתוככם ולמצוא שלוות נפש שתצבור לכם אנרגיות.

אריה

אתם מרגישים את הצורך הנפלא בלהעניק מעצמכם לאחרים, וזה ממש מרומם את מצב הרוח שלכם, במיוחד לאור אווירת החג. זכרו להיות שקולים גם לאורך החג בנוגע להוצאות כאלה ואחרות על מנת לא להעניק יותר מדי ובסוף להישאר עם חור בכיס.

בתולה

הרווקים מבינכם יחושו את הצורך הגובר להתחיל זוגיות חדשה החג הזה, ואילו אלו שכבר יש להם זוגיות ירגישו את הצורך בהתחדשות במקום העבודה. השתמשו בתבונה בנטיה שלכם לחקור דברים לעומק לפני שתעשו החלטות כאלה ואחרות, יש לכם חופש מספיק על מנת לעשות זאת בנחת.

מאזניים

אתם חווים תחושה של התבהרות נפש והרגשה של חוסר מודעות שליוותה אתכם לאחרונה אשר מתפוגגת לאט לאט היום.  יכול להיות ותרגישו מעט חוסר איזון היום אבל אל תתנו לזה להטריד אתכם, כיוון שערב החג יעטוף אתכם באהבת המשפחה והחברים סביב.

עקרב

אתם מרגישים את הצורך לבלות את החג עם בני הזוג שלכם יותר מתמיד, ולבלות איתם רגעים אינטימיים בהם אתם מרגישים קצת חסך לאחרונה. אל תהססו לתכנן פעילויות כיפיות עם בני הזוג לאורך כל החג, על מנת למצות את התחושה של הביחד והאהבה שבאויר.

קשת

אתם מרגישים שחסרה לכם קצת שלווה רוחנית בין כל הפעילויות הקדחתניות שיש לכם לאחרונה, ורוצים להתחבר יותר לעצמכם. האושר תמיד נמצא כמטרה באופק עבורכם וחג סוכות הוא מועד נהדר לעשות דברים שיגרמו לכם בדיוק כזו שמחה ורוגע. אל תבזבזו את החופשה אלא נצלו כל רגע ממנה.