ניתוח מעמיק למזל דלי

איך אנחנו אמורים לאכול אותך מזל דלי? מצד אחד אתה בולט בשטח עם הנוכחות העוצמתית שלך ומצד שני אתה יכול לחתוך ולהעלם מהחדר כאילו לא היה דבר. מזל זה ידוע בהתנהגות הקפריזית שלו ככזה החי בעולם משלו, מבלי באמת לתת דעתו לגבי מה אחרים חושבים עליו. נשמע מסוכן? אולי...אבל מעניין אין ספק.

 

דלי

 

מזל זה משתייך לאלמנט האוויר, לכן ההשפעה הישירה עליו תהיה כזו שמובילה את התנהגותו בחיים לפי כוח המחשבה ופחות כוח הלב. החשיבה הקוגנטיבית של הדליים היא מאוד מפותחת ומתפרשת על פני מאות רבדים, ככאלו שיכולים להיות מבריקים ברעיונות חדשניים ומלאי יוזמה. הם אהובים מאוד בחברה ויש להם את היכולת למרכז את תשומת הלב סביבם, גם אם הם לא ממש מרגישים בנוח באותה הסיטואציה. לכן, רגע אחד הם יכולים להיות מסמר הערב, ורגע אחר הם יכולים להיעלם כאילו בלעה אותם האדמה. העניין הוא, שלא ממש אכפת להם להשאיר את כולם פעורי פה, כיוון שהם נמצאים בבועה שלהם ואוהבים לעשות דברים כפי שהם מבינים הכי טוב.

יכולת התקשורת הבינאישית של הדליים נחשבת לכוח עליון. הם מתחברים עם אנשים סביבם בצורה קולחת ומהירה, ממש כמו ריקוד הרמוני שסוחף אנשים אחריו. היכולת שלהם לפתוח בשיחה אינטיליגנטית ולמשוך אחרים לעבר מה שיש להם לומר היא פנומנלית, ועל כן תמיד תהיה סביבם התרחשות אנושית מסוקרנת. אבל, וזה אבל גדול, למרות שלדלי יש יכולת התחברות מהירה, הוא לא כל כך חזק בקטע של התחברות זוגית מחייבת. הדלי תמיד יעדיף קשר חופשי יותר מאשר משהו תלותי וחונק, כזה שיגרום לו לברוח או להעלם.

היכולת שלו לחשוב ולהתרכז בכמה דברים בבת אחת מאפשרת לו גם לנהל שיחה וגם לתכנן את החופשה הבאה, גם לתכנן פרויקט בעבודה וגם לפתור נוסחה מתמטית, והכל תוך כדי שהוא גורם לצד השני בחדר להרגיש כאילו הוא הכי חשוב בעולם. אבל, קחו בחשבון שאם יוצא לכם להיות חברים של בני מזל זה הם לא תמיד יהיו שם מתי שתצטרכו אותם, כיוון שיש להם נטיה להתנתק ולא לחשוף רגשות יותר מידי. זה לא אור שהם לא יכולים להיות חברי אמת, פשוט אל תצפו מהם להיות שם עם מטאטא ויעה כדי לאסוף את השברים בכל פעם שתצטרכו.

גם בזוגיות אגב, הדליים אוהבים הרבה פעמים להיות עם עצמם, לכן אין לכם מה להעלב אם הם רוצים קצת ספייס ושקט...