הורוסקופ לתאריך: 03.10

 

גדי

יש מצב שלאחרונה אתם מראים אופי מעט תלותי כלפי בני הזוג שלכם, מבלי באמת להתחשב בדברים האישיים שיש להם על הראש. זה זמן נהדר להסתכל על עצמכם מנקודת מבט חיצונית על מנת לא להעמיס על הקרובים אליכם או לגרום למצב בו החברה שלכם מעיקה.

דלי

אם אתם מוצאים את עצמכם היום במהלך שיחה או ויכוח כלשהו, דאגו להבהיר במדויק את דעתכם על המצב, על מנת למנוע אי הבנה לא נעימה בהמשך. היו ישירים ואל תסתובבו סביב סביב. כנות תהיה כאן דרך הפעולה הטובה ביותר.

דגים

היזהרו מלגרום למישהו קרוב אליכם תחושה של עלבון או פגיעה היום, רק בגלל שאתם כועסים על מישהו או משהו שקשור רק בכם. חישבו לפני שאתם אומרים משהו כלפי אדם אהוב על מנת למנוע אי הבנה או שחרור כעס על מי שלא מגיע לו.

טלה

יתכן ותחושו היום מעט פסימיים, אך אתם עומדים לקבל עדכונים משמחים ככל שהיום יתקדם. יכול להיות שזו אפילו תשובה לה ציפיתם כבר זמן מה. אל תתנו לחשיבות של מהלך העניינים לחמוק מכם היום בגלל תחושה של דכדוך, כיוון שהמידע שתקבלו יהיה משמעותי.

שור

היום תרגישו צורך עז להביא לידי ביטוי דעות שיש לכם לגבי נושא מסויים שמעסיק אתכם לאחרונה. יכול להיות שהתחושות היום יהיו מלוות בחששות יותר מהרגיל, אך אל תתנו לזה להסית את תשומת הלב שלכם מלקיחת האחריות לידיים שלכם.

תאומים

אתם מרגישים היום המון אנרגיות ותשוקה שעוטפת אתכם בציפיה גדולה להמשך. אבל, משום מה יש גם תחושת עייפות מוזרה שמלווה אתכם היום לכן אל תעשו דברים שידרשו מכם יותר מדי כוחות, אלא שמרו אותם אחרי שתשיבו לעצמכם את האנרגיות.

סרטן

היום יכול להיות שמישהו יעצבן אתכם והתגובה שלכם תהיה בהתאם. אתם מרגישים מאוד אמוציונאליים כלפי הנושא שנידון על הפרק לכן אתם תהיו נחושים להביע את דעתכם ויהי מה.

אריה

נראה שהיום אתם מנסים לחמוק מאחריות ככל האפשר, ואתם לא ממש בוחלים באמצעים כדי להשתחרר מהעול הזה. אל תתנו לזה לחרב לכם פרויקטים חשובים בעבודה או קשרים חברתיים טובים, כי אתם תצטערו על אופן ההתנהלות שלכם מאוחר יותר.

בתולה

אתם לא יכולים לתת לעצמכם מנוחה מהמשמעת העצמית שלכם היום, וזאת כדי לא להימצא במצב שאתם לוקחים עליכם עומסים מיותרים. הייתם סבלניים מאוד כלפי אנשים מסויימים לאחרונה, אבל אתם שמים לב שסבלנותכם מתחילה לפקוע כי הדבר מעיק עליכם. אל תמשיכו בקו הזה.

מאזניים

היום זהו יום מבטיח בו אתם זוכים לקבל אהדה וכבוד מאדם חשוב לכם. העניין החיובי כאן הוא שאתם לא ממש נדרשים לצאת מגדרכם על מנת להשיג את האהדה הזו, לכן התחושה החיובית ממלאת אתכם בלי סייגים.

עקרב

היום זה יום נהדר להתערות חברתית ולנכס לעצמכם תשומת לב מוגברת מהסביבה. יש כמה ארועים חשובים על הפרק בהם כדאי לכם להשתתף, לכן אל תהיו נטראליים אלא דאגו לכך שתהיו נוכחים בהם.

קשת

היום חשוב שתנסו לאזן מעט את ההוצאות הכספיות שלכם, שקצת יצאו משליטה בזמן האחרון. גם אם יש רכישה חשובה באופק שנראה לכם שאתם לא יכולים לוותר עליה,דאגו לשקלל את כל הפרמטרים על מנת לא להכניס עצמכם למצב ביש.