האמת העירומה מאחורי המזלות - מהו הצד האפל של המזל שלך?

ברור שכל מזל אסטרולוגי מנחה אותנו אילו מסקנות ותכונות אופי אנחנו יכולים להבין על עצמינו וכלפי מזלות אחרים. אבל, זה לאו דווקא מביא להפנמה של תכונות טהורות או חיוביות בלבד. לא לא, הרי ברור שבכל אחד מאיתנו יש איזה שדון קטן שתמיד מנסה ללחוש לנו על הכתף, אז בואו ונראה איך נראה כל שד אצל כל מזל.

 

גדי

החד-גוני מבין כל המזלות, זה שיעדיף להישאר במשרד עוד כמה שעות נוספות מאשר לצאת לבלות עם החבר'ה. מאוד שאפתנים אך לעיתים גם על חשבון אחרים, ככאלה שלא רואים בעיניים בדרך להשגת המטרה, ויהי מה.

דלי

המוזר מבין כל המזלות, וככזה הוא מנותק יותר מאחרים בסביבתו וכזה שלא ממש מחובר למציאות בה הוא נמצא.  בדרך כלל שמים את עצמם במקום הראשון על פני אחרים, בלי לחשבן יותר מידי מי נפגע בדרך. אינטרסנטים ואוהבי תשומת לב בלעדית.

דגים

הפראייר מבין כל המזלות ולכן גם זה עם האופי הכי פגיע ונוטה להתמכרויות. כשמרגיש חנוק חייב לברוח מהסיטואציה, לכן הרבה פעמים מעוות את הראיה המציאותית שלו לכזו וורודה שתגרום לו להרגיש שהכל בסדר, גם אם לא כך הדבר.

טלה

המזל הכי אנוכי מבין כולם, מספר אחת והמנהיג הבלתי מעורער של העולם, כך לפחות הוא חושב כלפי החיים. לעיתים הנחה זו גורמת לו להיות חסר סבלנות לאחרים ולהיות מאוד תחרותי. אבל, לעולם לא תמצאו אותו נוטר טינה לאורך זמן או מבזבז אנרגיות על להמשיך לכעוס לריק.

שור

העקשן מבין כל המזלות ולכן גם בעל כוח רצון אדיר, ומשמעת עצמית שאין שניה לה. לכן, לעולם לא תנצחו בויכוח עם שור. מאוד אוהבים נהנתנות ואת מטעמי החיים הטובים, לעיתים יכולים להתפרש כמתנשאים וסנובים.

תאומים

הרכלן הכי גדול מבין המזלות, ולכן לא ממש טוב בלשמור סודות. תאומים יודע איך לצאת ממצבים בהם הוא מרגיש שנדחק לפינה, והכל עם הכישרון הבולט שלו של דיבור חלקלק ומהפעלת מניפולציות קטנות וחמקמקות.

סרטן

המצוברח ביותר מבין המזלות וכזה שיכול לשנות את האווירה בה הוא נמצא מקיצון לקיצון. מזל זה הוא מאוד אמהי ומגונן. אם לא יעריכו את המאמצים שהם עושים למען הבית והמשפחה, הם יחמיצו פנים מהר ויהיה להם קשה לשחרר את זה.

אריה

הבוס הגדול מבין כל המזלות. מלאי בטחון עצמי ותחושת עליונות, לכן חייבים תשומת לב מתמדת סביבם, אחרת מרגישים זנוחים ומסכנים. לרוב הם מחצינים התנשאות ומבחינתם אין דבר כזה תשומת לב שלילית – כמה שיותר יותר טוב.

בתולה

הביקורתי והקטנוני מבין המזלות, כזה שמחפש לשים אצבע מאשימה על מנת להרגיש שליטה בעניינים. הדבר נובע מהשאיפה שלהם לשלמות חסרת עוררין, והם לא יבחלו באמצעים על מנת להשיג אותה.

מאזניים

החרטטן הגדול מבין כל המזלות, אבל הרבה פעמים זה כדי לגרום לאחר להרגיש טוב יותר עם עצמו, באמצעות שקר לבן כזה או אחר. מאוד דיפלומטים וגם אוהבי בזבזנות, אך לאו דווקא כשיש להם את התמיכה הכספית שתאפשר להם לעמוד בזה.

עקרב

הכי פחות אהוב מבין המזלות, אבל אי אפשר להגיד שהוא לא הרוויח את הטייטל הזה בכבוד. בגלל שזהו מזל שנשען ומתבסס על מין וכוחנות, לרוב הוא לא מהלך בצעדים קטנים או הססניים על מנת להשיג את מבוקשו, גם במיטה.

קשת

האלכוהוליסט מבין כל המזלות, זה שאוהב לשתות כאילו אין מחר ולהנות מהרגע בלי לחשוב פעמיים. מבחינתו, תמיד יש סיבה למסיבה והוא אף פעם לא יעצור הנאה מלהתרחש, גם אם זה לא ממש עומד באותו קו עם מוסר ומצפון...