לאן כדאי לקחת אתכם לדייט על פי המזל שלכם?

דייטינג...איזו תקופה. לפעמים היא נראית כמו בלאגן אחד גדול של הכרות פוטנציאלית לכל ערב אחר בשבוע, ולפעמים אנחנו רק מחפשים קצת שקט כדי לנסות ולגיע לעומקים מעבר לדרינק פה דרינק שם. אז במקום לשבור את הראש איזה סוג דייט יהיה הכי מתאים ומתי, בואו ונגלה לכם איזה דייט הכי מתאים מבחינת המזל שלכם.

 

גדי

אוהבים ללמוד ולהתפתח כל הזמן, לכן דייט חינוכי יכול לבוא נהדר כאן. קחו אותם לאיזו הרצאה, למוזיאון או חוויה תרבותית שתגרום להם לסימולציה מנטלית מגרה.

דלי

אוהבי חברה ומוזיקה שגורמת להם להתחיל לרקוד גם אם אף אחד אחר לא. חייבים להיכנס לקצב ולכן יציאה למועדון או בר בו יוכלו לסחוף אתכם בריקוד, יהיה הדייט המושלם בשבילם.

דגים

קריאיטיביים ומלאי דמיון, לכן יעריכו משיהו שינהג כמוהם בדייט. קחו אותם להופעה מגניבה או סחפו אותם לערב מלא רומנטיקה, כזה שלא יתן להם ללכת לישון מוקדם.

טלה

אוהבי הרפתקאות וחוויות חדשות לכן הכי יתאים להם איזה טיול מגניב בטבע, דוגמת קמפינג או איזו חופשה מטורפת ביעד קסום.

שור

מתאפיינים באהבת הנאות החיים, באופן של אניני טעם ורוגע אלגנטי. הכי טוב יהיה לקחת אותם לטעימות יין ביקב, ארוחת ערב רומנטית במסעדה יוקרתית ובכלל, הרבה פאסון.

תאומים

אוהב ללמוד דברים חדשים ולהיות בתנועה בלתי פוסקת, לכן חייבים לקבל גירוי מתמיד שיעורר את החושים שלהם. הכי יאהבו הפתעה של איזה וויקנד מחוץ לבית, כזה שצופן המון הפתעות.

סרטן

אוהבי שקט ושלווה, טעמים מוכרים ושגרה נעימה, לכן הדייט שהם ירגישו הכי בנוח איתו יהיה זה שתוכלו להוציא מהם באופן אמיתי, פשוט תשאלו אותם מה הכי בא להם לעשות. אחרי שיגלו לכם, הפתיעו אותם עם ארגון העניין שיצא לפועל.

אריה

אם אתם רוצים לגרום לאריה לעניין וסטימולציה, פשוט העניקו להם תשומת לב בלעדית. הסתכלו להם בתוך העיניים וקחו אותם לחוות חוויות מטורפות של ערב חסר מעצורים. צאו לרקוד, לשתות ולקרוע את העיר.

בתולה

פרקטיים וסקרנים, לכן הכי יהנו מערב שקט בו יוכלו להעמיק את התקשורת אתכם וליצור שיחה מעניינת. תוך כדי השיחה תגרמו להם להרגיש כאילו יש למה לצפות עוד מהערב, וזה יעשה להם רק טוב.

מאזניים

אוהבי האיזון והצדק, הרוגע והחיזור הרומנטי. בקבוק יין ולחישות בתוך האוזן יגרמו להם להתמסר ולהנות מהרגע העדין שתחוו, בלי הרבה רעש וצלצולים.

עקרב

צריך זמן איכות מספיק עם בני הזוג שלו, בעיקר בחדר המיטות. אוהבי מסתורין וחוויות אפלוליות כמו יציאה למועדון חשוך או הרפתקת לילה בלתי צפויה.

קשת

טיולים והרפתקאות, זה שם המשחק כאן. לכן אם תקחו אותם לאיזו ארוחה נחמדה בלי לתכנן משהו להמשך, סביר להניח שהם יפהקו לכם תוך כדי הדייט וכנראה שלא יהיה נוסף לאחריו.