איזה חיה אתם על פי המזל שלכם?

כמו שיש מאפיינים אסטרולוגיים שמגדירים קווי אופי של אנשים שונים באופן קולקטיבי, כך יש גם סימני זיהוי נוספים מן הטבע שמעידים על התכונות שלנו כבני אדם, אבל לפי בעלי החיים סביבנו. אז איזו חיה הכי מתארת אותי לפי המזל שלי?

 

גדי

שאפתני וחסוד, עם שתי עיניים על כל מטרה, תמיד. מאוד ממשומע ובעל עקרונות אישיים שאינם מתפשרים, ולכן גם תובעניים כלפי אחרים. העורב הוא המאפיין אותם הודות לתכונות האינטיליגנציה ומשנה הזהירות שמלווה כל צעד וצעד בדרכו.

דלי

מזל עצמאי מאוד וכזה שאינו צפוי. מלאי חכמת חיים וכאלה ההולכים בדרך שלהם ויהי מה. ינשוף היא החיה הכי דומה לאופיים כיוון שמייצגת פיקחות ומסתורין גם יחד.

דגים

מלאי חמלה, תשוקה ורגישות, אך גם נסחפים בקלות ובעלי קושי בקבלת החלטות. הדולפין הכי מאפיין אותם ככאלה בעלי אינטיליגנציה גבוה ויופי פנימי עמוק, אך מושפעים מזרימה חיצונית ממש כמו במים.

טלה

מאוד ישיר ואימפולסיבי, חסרי סבלנות ואוהבי חופש. ממש כמו חתול פרא, אקזוטי ומלא חייתיות, הם בעלי תכונות חתוליות של טבע חסר מעצורים.

שור

מלא סבלנות, אמינות וערכים חזקים שמובילים אותו ברוגע בחיים. יש לו את העקרונות שלו אך עם זאת מאוד מכבד אחרים. סוס היא החיה המייצגת, כזו מלאת אצילות, חוזק ונאמנות.

תאומים

המזל הכי סתגלן ומגוון, בעל יכולת להשתנות ולהתפתח במהירות, לכן הזיקית היא החיה המאפיינת את האופי הססגוני שלו. כמו שקל לזיקית לשנות את החיצוניות שלה על מנת להתאים עצמה לסביבה, כך גם תאומים מסתגל בנינוחות למצב.

סרטן

רגיש ומלא חמלה לבריות, מתחשב וזהיר בצעדיו כלפי אחרים. המזל שאוהב את משפחתו וחבריו אהבה עזה ונחושה, כזו שתגן עליהם מכל וכל. הלוטרה היא החיה המאפיינת אותו, ככזו הקשורה לאלמנט המים, וכזו שמגנה על אהוביה ללא חת.

אריה

ייחודי ומלא אנרגיות מתפרצות, מלא כוח והתלהבות בלתי פוסקת. כמובן שהאריה היא החיה המייצגת את הפאר המנהיגותי שאופף את האופי הזה, אומץ לב ומוביל מלידה.

בתולה

קפדנות, צניעות וסלקטיביות בחיים, אלו התכונות החזקות כאן. מאוד פרקטיים ואוהבי אדם, עם רגליים על הקרקע ויציבות שמתאימה לפיל איתן, אינטיליגנטי ומלא רגישות.

מאזניים

אטרקטיביות והרמוניה, אהבה לטבע ולבני האדם הסובבים אותו, מזל זה מאופיין  על ידי השועל הפרוותי, פיקח ומרהיב ביופיו. מאוד משוייכים למקום לו הם קוראים בית ובעלי לב רומנטי ממש כמו חיה מהאגדות.

עקרב

אינטנסיבי ומלא תשוקה, בעל אנרגיות מטורפות וקנאה שלא תבייש את סיפור רומיאו ויוליה. החיה המאפיינת אותו היא הפינגווין, יונק נאמן עד כדי כאב, קנאי לאהוביו וכזה שלא יבחל באמצעים כדי להגן עליהם.

קשת

פתוח לעולם ואופטימי ללא פשרות. אוהבי חופש ומרחבים ללא גבולות, לכן יונק הדבש הוא שיתאר את אופיים הצבעוני והחופשי יותר מכל משק כנפיים.