אילו מזלות הכי מתאימים אחד לשני? ?

זוגיות זה דבר נהדר בחיים, אך לא תמיד קל. לקחת 2 אנשים שונים ולהגיד להם "אוקי, עכשיו שלבו את החיים שלכם אחד עם השני תחת קורת גג אחת" זה לא תמיד זורם על מי מנוחות. אז באנו לעשות לכם את החיים קלים יותר ולהגיד לכם מראש איזה מזלות הכי מתאימים אחד לשני.

טלה + דלי

אין רגע משעמם בין שני אלה, שעושים את הזוגיות בניהם מלאת ריגוש וסערה. אוהבים להתנסות בדברים חדשים יחד, גם בין הסדינים. מאוד נהנים מחברת האחד והשני ולא משתעממים מבני הזוג מהר.

שור + סרטן

מבינים אחד את השני גם ללא מילים. יש להם קשר רוחני ופיזי הדוק בניהם, עובדה שמחזקת את הזוגיות בניהם כל יום שעובר. ההבנה ההדדית והאהבה שגוברת בניהם מביאה את הזוגיות שלהם לשלמות הרמונית מלאת זרימה.

תאומים + דלי

 כאן יש חיבור אמוציונאלי ומנטאלי מטורף. שניים אלה מלאים בדמיון יצירתי ואנרגיות שלא נחות לרגע, לכן מבינים אחד את השני ונהנים להוציא את האנרגיות האלה ביחד.

סרטן + דגים

 בין שני אלה יש חיבור קוסמי שאי אפשר להתעלם ממנו. הם עובדים טוב ביחד ומכירים את הצד השני באופן טבעי, כי לכל אחד מהם יש אינטואיציה מאוד חזקה כלפי עצמו וכלפי אחרים. מאוד מסורים ומלאי רגישות אחד לשני, ובכלל.

אריה + קשת

 המון תשוקה מתבשלת בין שני אלה, גם בחדר המיטות וגם לגבי הצלחה בחיים. הם תמיד יעודדו אחד את השני להגיע הכי רחוק שאפשר למען המטרה. יש להם סטנדרטים גבוהים שמשלימים אחד את השני והם נהנים מתשומת הלב סביב שניהם באופן שווה.

שור + בתולה

 בעלי אופי נינוח ופרקטי ולכן הזוגיות בניהם תהיה זורמת על מי מנוחות ומלאת רוגע. שניהם מתנהלים בכנות ויושרה בחייהם ולכן יחמיאו אחד לשני עם התכונות והעקרונות שתומכים בערכים האלו.

מאזניים + תאומים

 בעלי חיבור אינטלקטואלי חזק וחייבים גירוי מנטלי מתמיד וגובר. הם נהנים ללמוד דברים חדשים אחד על השני והסקרנות שלהם היא אלמנט שמפרה את הזוגיות בניהם. תמיד יעריכו את החברות לצד הזוגיות ויהיו מחויבים ומלאי הערכה אחד לשני.

עקרב + סרטן

שניהם בעלי תשוקה מאוד גדולה והאינטנסיביות האמוציונלית שלהם זורמת וגועשת כמו אלמנט המים ששניהם שייכים אליו. הם מזינים אחד את השני בתשוקה שלהם, יחד עם סט ערכים שנשען על אהבה ודאגה ליקיריהם.

קשת + טלה

 מזלות האש וכך גם הזוגיות שבאה לידי ביטוי בניהם. מלאת תשוקה, אנרגיה מטורפת שמביאה פריחה אולטימטיבית ביחסים בין שניהם. שניהם מעריכים מאוד את ההתלהבות האנושית שמתקבלת סביבם ומאוד חזקים יחד אל מול מהמורות החיים.

גדי + שור

 מלאי הערצה אחד לשני, יותר מכל שאר חיבורי הזוגיות על פי גלגל המזלות. פשוט מעריצים אחד את השני ומחצינים כבוד אינסופי שטבוע כערך עליון בזוגיות שלהם. הם ממש חברי  נפש ומביעים המון רגישות כלפי האחר.

דלי + תאומים

 לשני מזלות האוויר האלה יש חיבור פסיכולוגי אדיר. הם ממש משלימים אחד את השני, אפילו ברמה של לסיים את המשפט של בן הזוג עוד לני שזה יצא לו מהפה. לשניהם חוש אינדיבידואליסטי מאוד חזק שנותן מקום של כבוד לכל אחד מבני הזוג במסגרת מערכת היחסים.

דגים + עקרב

 מאוד אינטואיטיבים אחד עם השני ויכולים לזהות מחשבות ורגשות אצל בן הזוג כאילו הם נמצאים בראש של האחר. יש להם רעב תמידי לחקור ולהבין את האחר, מבחינה רגשית, מנטלית ופיזית, כאשר ההכרות המעמיקה בניהם מזינה את הסטימולציה בזוגיות שלהם.