הורוסקופ לתאריך: 02.10

גדי

אתם עומדים לבצע החלטה חשובה שתדרוש מכם הרבה אומץ ותעוזה. גם אם אתם מגיעים ממקום של חשש, זכרו שהחיים קצרים מכדי להיות אכולי חרטות או אשמה. עדיף שתנסו ואולי תצליחו, זה הרבה יותר מתגמל מאשר לעמוד מנגד בחיבוק ידיים.

דלי

אתם חשים בצורך עז לצאת לטיול, לעשות מעשה מרגש ולחוות חוויה שונה ומיוחדת.  אל תעמדו בצד ותחשבו או תדברו על זה יותר מדי, קומו ותעשו!. אקטיביות מצדכם תוביל אתכם למקומות שרק אמיצי לב ואוהבי הרפתקאות זוכים להכיר.

דגים

גם אם לא תרגישו בכך באופן מפורש, אתם נמצאים השבוע במקום בו אתם נדרשים למצוא תשובות מקוריות וקריאיטיביות לבעיות שרודפות אתכם כבר זמן מה. בואו נאמר שזה הולך להיות יום מעניין מבחינתכם, אז היו ממוקדים ויצירתיים.

טלה

זה שבוע מאוד חיובי עבורכם, אך רק בתנאי שאתם מוכנים לבצע שינוי על מנת לפתור בעיות מצידכם. גם אם אתם מרגישים שדברים מתנהלים מעט באיטיות, אל תתנו לזה לדכדך אתכם, היו סבלנים ותרגישו איך דברים מקבלים תשובה.

שור

אתם מרגישים ניצים לאחרונה עם מישהו קרוב אליכם ומתנהגים מעט באגרסיביות איתו. אל תתנו לדברים שמטרידים אתכם באופן אישי לצאת על חבר טוב ולהפיל עליו אשמה במשהו שלא קשור בו ישירות. נצלו את היום כדי לברר מה על ליבכם.

תאומים

במהלך השבוע אתם עומדים לבסס קרקע פוריה להצלחת משימה או פרויקט כלשהו בעבודה. אתם תרגישו את ההצלחה גם כחלק מצוות וגם באופן אינדיבידואלי, ככאלה שמניעים את הגלגלים להשגת המטרה.

סרטן

אתם לא נוטים להציע סיוע כספי לאנשים אם אתם לא בטוחים שאתם יכולים לעמוד בזה. אל תהססו לומר לא כשצריך, כיוון שזה רק יחצין את ההגינות שלכם וכך תרוויחו יותר כבוד מאשר אם הייתם מבטיחים משהו בלי כיסוי.

אריה

לאחרונה אתם מראים נוכחות עוצמתית בחייו של אדם קרוב שמאוד מעריך את העצה והסיוע שלכם בסיטואציה קריטית מסויימת. דאגו להישאר לצידו עד לפתרון מלא של הבעיה והיו עבורו משענת תומכת גם נפשית וגם מבחינה חומרית אם דרוש.

בתולה

אתם חשים שאתם צריכים איזשהו שינוי דרמטי בבית שלכם מבחינה עיצובית ואנרגטית. אל תעשו מה שנראה לאחרים נכון, אלא פעלו לפי צו הלב שלכם, הוא אף פעם לא מאכזב אתכם.

מאזניים

אל תתחבאו מאחורי ארשת של חוסר אכפתיות לגבי נושא מסוים שעומד על הפרק רק כדי להוציא את עצמכם מהמשוואה. כולם הרי יודעים שאתם מאוד רגישים לעניינים של אנשים הסובבים אתכם ושהפרת האיזון קשה לכם באופן אישי. היו מעורבים אך זהירים.

עקרב

השבוע אתם עומדים למבחן וצריכים לעמוד בפיתוי של להיסחף אחר שמועות. גם אם דברים לא נאמרים עליכם באופן ישיר, אם לא תזהרו יתכן ויופנו אליכם אצבעות מאשימות ככאלה שהתחילו שמועות על אחרים.

קשת

היום אתם עומדים לקבל רוח של ריגוש וחוויה מפתיעה שעומדת בפתח הדלת. הפעם זו תהיה לא רק מפתיעה אלא גם ברורה, כיוון שאתם תחשפו למידע כיצד למנף את הריגוש הזה באופן שינעים לכם את היום באופן מקסימלי. קחו את זה באהבה ובאנרגיה חיובית.