הורוסקופ לתאריך: 01.10

גדי

הזמן האחרון מעט בלתי צפוי עבורכם, אך למרות זאת אתם מרגישים מאוד נינוחים עם עצמכם בסיטואציות רבות שעומדות על הפרק. שימרו על הבטחון העצמי המוגבר הזה ומנפו אותו על מנת להתקרב לאדם אותו אתם רוצים להרגיש לאחרונה.

דלי

יתכן ותופתעו לגלות שמישהו מפיץ עליכם שמועות לאחרונה. עדיף שתשמרו על פרופיל נמוך במקרה זה ואל תתעמתו איתו באופן ישיר. קארמה תעזור לכם לפתור את הדברים בצורה נינוחה ולא מתלהמת.

דגים

יתכן ותרגישו רגשות קנאה באדם קרוב שמאפיל עליכם עם בטחון עצמי מוגבר מצידו. אבל, אל תקחו את התחושות האלו למקום כעוס ושלילי אלא הקשיבו למה שיש לו לומר לכם. בסוף תבינו שאתם בדיוק באותו המצב כמוהו והבטחון שלכם יעלה מיידית.

טלה

האהבה מגיעה אל חייכם באופן מהיר ועוצמתי בימים הקרובים ונקשרת לארוע מסויים מהעבר. הפעם הזו היא הפעם בה מומלץ עבורכם לצאת מאזור הנוחות ולקחת סיכונים, על מנת להרוויח משהו מיוחד. העתיד שלכם תלוי בכך.

שור

נראה שאתם חושבים על הצרכים והרצונות של כל מי שסובב אתכם, מאשר על אלה שלכם. עכשיו זה הזמן לשים את עצמכם במקום הראשון. לא, זה לא עושה אתכם אנוכיים, אלא כאלה שדואגים לרווחה אישית על מנת להרגיש טוב יותר בזמן נתון.

תאומים

אתם חשים כאילו אדם קרוב אליכם מתרחק מכם מעט בימים האחרונים. אל תעלבו או תחשבו שהם לאט לאט יוצאים מהחיים שלכם, אלא היו סבלניים כיוון שזה חשוב להמשך הקשר בינכם. הסבלנות הזו תסדר דברים באופן חיובי וטבעי.

סרטן

עסקאות חדשות עומדות על הפרק ויכולות לתת לכם רווח כספי לו ציפיתם כבר זמן מה. דאגו להיות ממוקדים בכל מיני ענייני ניירת שדחיתם מלהשלים, על מנת שזה לא יעכב את ההישג הכלכלי לו אתם ממתינים. דבר אחד משפיע על משנהו, זכרו זאת.

אריה

אתם נחשבים ככאלה שנענים לחיזור אמוציונאלי שנעשה על ידי אחרים, אבל היום אנשים שינסו לתמרן אתכם מבחינה רגשית צפויים להתאכזב. אתם מרגישים שיש איזשהי אג'נדה אצל מישהו בסביבה שלכם וזה משפיע על אופן ההתייחסות שלכם כלפיו.

בתולה

אתם תמיד מקיימים הבטחות שאתם נותנים ולעולם לא מפזרים התחייבויות ללא כיסוי אמיתי. למרות זאת, יתכן שמישהו לו הבטחתם דבר מה לאחרונה יחצין כלפיכם את האפשרות שהוא לא ממש מאמין שתעמדו בהבטחתכם אליו. דאגו להרגיע אותו ולהזכיר לו שאתם אנשים בעלי עקרונות חזקים.

מאזניים

אם חיפשתם עצה או סיוע ממקור חיצוני לאחרונה, היום אתם מרגישים שזה הזמן הראוי לקבל אותם. הסטרס וחוסר הבטחון העצמי שחשתם לאחרונה מגיע אל שיא מסוים, לכן עזרה ממישהו חיצוני תעזור לכם להקל על התחושות האלו.

עקרב

אתם חשים בוסט עוצמתי של אנרגיה היום שעוזר לכם להשלים מספר משימות מאתגרות שהצטברו אצלכם. זהו יום טוב גם לשקול את הצעדים שלכם מבחינה כלכלית כיוון ששינוי חיובי עומד להגיע ממש בקרוב.

קשת

האנרגיות שלכם היום בשיאן וזה מדבק! אתם מרגישים קלילות ורצון מתגבר לצאת לבלות הערב, ואין באמת מי שיאמר לכם "לא". אתם מחצינים עוצמה ואטרקטיביות וזה מושך אנשים להתקרב אליכם יותר, במיוחד כאלה שמעוניינים בכם אל מעבר לידידות בלבד. שימו לב להתרחשות סביבכם על מנת להיות פתוחים לקשר חדש.