ניתוח אופי מעמיק למזל שור

מזל שור משתייך לאלמנט האדמה ולכן מאופיין בתכונות מאוד פרקטיות, יצירתיות, מלאות עקרונות ויציבות כמו קרקע איתנה. לצד היצירתיות הגדולה המאפיינת את מזל זה, ישנו גם קשר הדוק בין השור לבין עניין החומר, הגשמי והממשי, זה שמעוגן במציאות ומאוד ריאליסטי. החיבור של השוורים לאדמה מביא אותם להיות עם שתי רגליים על הקרקע ועם מחשבה רציונלית ומעשית.

 

שור

 

השוורים מבנינו מצטיינים בדרך כלל בהתנהלות כספית מאוזנת ומוצלחת, הודות ליציבות האופי שלהם וליכולת שלהם להבין את המצב והמציאות בה הם מתנהלים. לכן, בעלי מזל זה יכולים להיות אנשי עסקים מצויינים ושקולים שיודעים לחשב נכון ענייני רווח והפסד, גם לטובתם האישית וגם לטובת אחרים.

מבחינה זוגית, מערכות יחסים עם בני מזל זה מאופיינות בעליות ומורדות רבות, מתוך הצורך המתמיד שלהם להרוס את מה שלא נראה להם נכון ולבנות מחדש, נקי והגיוני עבורם. לצד הפרקטיות שמלווה את ההתנהגות הזוגית שלהם, יש בהם גם המון סקרנות ואקטיביות מינית, בה הם מחצינים את האופי היצירתי ומלא העוצמה שלהם. הם לא בוחלים בהרפתקנות שמשלהבת תשוקה ומיניות מתפרצת, ויודעים בדיוק איך להנות מבן הזוג שלהם בצורה השלמה ביותר.

מבחינה נפשית ומנטאלית, כיוון שהשוורים לוקחים המון אחריות על עצמם בנוגע לאופן ביצוע של דברים על הצד הנכון ביותר, הרבה פעמים הם יתעייפו ויהיו מותשים מגודל האחריות ומהמחוייבות שלקחו על עצמם, אם בלימודים, אם בעבודה ואם מבחינה זוגית וחברתית. התהליכים הנפשיים שהשוורים עוברים עם עצמם דורשים מהם המון אנרגיה, והתמרון בין הרגש לפרקטיות יכול להיות עבורם לעיתים מעיק ומטריד.

מבחינה בריאותית, השוורים מבנינו מתאפיינים בחולשה באיברים כמו הגרון, השקדים, מערכת הנשימה וחילוף החומרים היחסית איטי. יש להם נטיה לכאבים בצוואר ולבעיות בבלוטת התריס, לכן חשוב שינכסו לעצמם אורח חיים רגוע ושליו, עם טיפטופי פינוקים לאורך השיגרה הקדחתנית שלהם. כיוון שיש להם תכונות אופי שנוטים לרוב לרכושנות וקנאה, זה יכול לעלות להם בבריאות, וגם בזוגיות. לכן חשוב שידעו לקחת צעד אחורה כשמשהו או מישהו חשוב להם על מנת לא לאבד אותו לקנאה.

התאבון הבריא שלהם לחיים וכל הפרמטרים השלובים בהם מביאים אותם לרמות הנאה גבוהות, אם בתאוות הבשרים, אם בהנאה מאוכל טוב ואם בבילוי כזה או אחר אליו הם מתמסרים ברוב תשוקה.