ניתוח מזל טלה

בני מזל טלה משתייכים לאלמנט האש, לכן הם מאופיינים באנרגטיות מתפרצת ובאופי שנוטה לשינוי מצבי רוח באופן חד וטמפרמנטי. הרצון שלו תמיד יהיה להיות ראשון, מוביל דעה ומהלכים, אחרי הכל, טלאים שייכים למזל התחרות, המלחמה, הספורט.

המאפיינים שלהם מתמקדים ביצריות חזקה, באופי שיכול להתפרש כמיליטנטי, אך יש בהם סממנים מאוד מכבדים וג'נטלמניים, גם אם מצויים בקרב כזה או אחר בו הם חייבים לנצח.

 

טלה

 

מיניות ושבטיות כבסיס קדום

בני מזל טלה הם בעלי דחפים מיניים חזקים, וכיוון שהם קשורים באופיים לתכונות של חברה שבטית קדומה, הם חייבים לכבוש ולהשיג נעיצה כוחנית בכל אשר ילכו. אם הם חווים יום בו לא התנצחו עם מישהו מהסביבה שלהם הם יכולים להרגיש כאילו זה יום מבוזבז, כזה שלא הדליק אותם. הם הכי דוגריים מבין כל המזלות וחייבים להגיד את מה שיש להם בלב ובפה בלי סייגים. המאפיין הזה עובד לטובתם כמו שהוא עובד לטובת אלו שסובבים אותם, כיוון שהם אף פעם לא שומרים דברים בבטן ומתרחקים מטינה כלפי אנשים. תחשבו כמה נעים זה לא לצבור ולספוג מירמור על אנשים אחרים, וכמה חופש נפשי יש בהתנהלות שכזו.

 

גירוי מנטלי ופיזי

בני מזל טלה חייבים לעסוק בדברים שיספקו להם גירוי אינטלקטואלי לצד גירוי פיזי. כל מה שמאתגר, תופס להם את תשומת הלב. בעבודה, הם חייבים להיות אלו שאוחזים במושכות, להוביל את השבט לפי המנטר שלהם. קצב החיים שלהם מאוד אינטנסיבי ועמוס, יש להם צורך בסיפוק מיידי של דחפים ותשוקות, גם בחדר המיטות אגב. הם מאוד נועזים באופי שלהם ויש להם אנרגיה שיכולה לשדרג לכם את החוויה המינית לשלבים שלא חשבתם שתגיעו אליהם.  האהבה שהטלאים מפגינים היא מאוד עוצמתית ויכולה לפעמים להתפרש כתוקפנית ומרתיעה, אבל חשוב לזכור שהם חשים אותה במלוא עוצמתה ויעניקו את כל מה שיש להם עבור בני הזוג שאיתם. מהבחינה הזו, סקס של פיוס זה דבר שבשגרה איתם.

via GIPHY

 

 

ראש על הכתפיים

האיברים המאפיינים את בני מזל טלה מתרכזים באזור הראש, לכן יחד עם אורח חיים מאוד קדחתני הם יכולים לסבול מכאבי ראש שגרתיים ומבעיות לחץ דם גבוה. חשוב שיזכרו לא רק להעמיס על עצמם בפעילות, אלא לעשות גם כזו שנועדה ליצור רוגע בחיים שלהם.