4 המזלות שאומרים כל מה שהם חושבים בלי שמץ של בושה!

יש אנשים שמעדיפים לשמור את הכביסה המלוכלכת לעצמם. הם אף פעם לא מדברים יותר מידי כדי לא לעורר מהומה והם תמיד מעדיפים להיות השקטים והרגועים. ואילו יש אנשים שלא יודעים דבר על שקט! הם רועשים, הם חדים, הם אומרים הכל בפנים, והם חסרי עכבות. כל מה שחשוב להם הוא להביע את מחשבותיהם ודעותיהם, גם אם זה דורש מהם לצרוח! הם רועשים ואין להם שום נקיפות מצפון כל עוד הם מביעים את דעותיהם בחוזקה ובביטחון.

אז הנה 4 מזלות שאומרים הכל באופן טבעי וברור, ובצורה לא מתנצלת:

טלה
הם אף פעם לא מתאפקים.  ילידי מזל טלה הם אנשים בטוחים, רועשים ובעלי בטחון עצמי גבוה מאוד. הם לעולם אינם חשים מפוחדים או עצבניים כאשר הם מביעים את דעתם ומעבירים את דבריהם לאחרים. הם לא מפחדים לעמוד על שלהם ולהביע את דעתם בכל מקום.

תאומים

אנשי מזל תאומים אינם אנשים קולניים מטבעם. הם הופכים לקולניים רק כשהמצב דורש זאת. אם הם מרגישים שהאדם האחר לא שם לב או לא מתייחס אליהם ברצינות בגלל קולם הנמוך והמהומה, אין להם שום בעיות להיות קולניים ולהביע את עצמם כמו שצריך.

מאזניים

אנשי המאזניים הם רועשים מטבעם. הם רועשים כשהם שמחים, עצובים או שופעים התרגשות. מבחינתם, להיות רועש זה טבע שני, הם לא יכולים לא להיות כאלו. לא משנה כמה תגידו להם לשמור את זה לעצמם, הם יצעקו, יצעקו ויקפצו משמחה אם הם רוצים.

קשת

הם נלהבים וחסרי עכבות. אם הם נהנים, הם רוצים לצרוח החוצה את כל ה"ביפנוכו" שלהם כדי להביע את אושרם, הם יעשו זאת מבלי לחשוב על שיפוטים ודעותיהם של אחרים.