5 המזלות המופנמים ביותר שמעדיפים לשמור הכל לעצמם

ביישנים, שקטים, מהוססים ומתבודדים, אלה חלק מהמילים שמתארות אנשים מופנים.
הנעילה וההתרחקות החברתית היו ככל הנראה ברכה לכל המופנמים שם בחוץ. הם לא נאלצו להתרועע ללא צורך או להשתתף במסיבות ולצאת למועדונים. סוף סוף הם מקבלים הזדמנות לעשות את מה שהם אוהבים, להיות בבית, כמו שהם אוהבים, ובלי להתנצל על כך!

הם יהיו בדרך כלל אנשים שמתקשים לתקשר עם אחרים במשך זמן רב וזקוקים למרחב שלהם כדי להיטען ולהתחדש. הם מעדיפים להיות רחוקים מקהל גדול (או קטן( ושמחים להיות בחברת עצמם. להלן 5 מזלות שתמיד מעדיפים את הלבד שלהם על פני מישהו אחר ואוהבים להצטנן בבית:

שור

השוורים עדיפו  בכל יום ויומו להיות מכורבלים מתחת לשמיכה, עם כוס שוקו וספר טוב מאשר לצאת ולהפגש עם חברים. הם תמיד יעדיפו לילה שמשלב כניסה פנימה מאשר לילה בחוץ.

בתולה

אף על פי שהם עשויים להיראות כאנשים דברנים שאוהבים לצאת, בתולות הן מופנמות בנפשן. הן יכולות להתמכר לשיחות חולין ןוזה יכול להיראות כאילו חברתי, אבל הן לא מניחות את משמרתן בקלות.

דלי

בני מזל דלי הם יצורים ביישנים שאוהבים להתרועע רק בקבוצת חברים קטנה וצמודה משלהם. הם לא קולניים מדי ומעדיפים להיות בחברת אנשים שהם מרגישים בנוח איתם.

דגים

הם תמיד שקועים במחשבות שלהם ובעיקר אוהבים לחלום בהקיץ. הם אף פעם לא חשים צורך לצאת מגדרם ולקיים אינטראקציה עם אנשים מכיוון שיש להם כל הזמן טונות של רעיונות ודברים יצירתיים שעוברים בראשם, והם מעדיפים לצלול לדמיונות שלהם.

גדי

בני מזל גדי חוששים להיות פגיעים מול כל אחד. הם מאוד בררניים בכל מה שקשור לחברים ולא סומכים על אנשים בקלות, מספיק כדי להראות את הצד החלש והפגיע שלהם.