5 המזלות הקינקים ביותר בחדר המיטות

יש מזלות שנועדו להיות יותר חקרניים, אגרסיביים או בעלי שליטה”, אומר אנג'ל איידליזם, אסטרולוג יליד ניו יורק. נדיר למצוא אדם שנטיותיו המיניות אינן תואמות את תכונות המזל שלו במידה מסוימת”. אלה חמשת המזלות הקינקיים ביותר בגלגל המזלות - עשו במידע זה מה שאתם רוצים:)
 
תאומים 
 “מזל תאומים הוא מזל משתנה, מה שאומר שהם אוהבים לשנות דברים באופן קבוע ולנסות דברים חדשים”, אומר איידליזם. “תמיד יש אלמנט של הפתעה, ולעתים רחוקות הם עושים את אותו מהלך פעמיים. מזל תאומים הם גם סימן אוויר אינטלקטואלי - ולכן הם מיומנים במיוחד אינטראקטיביים ומגיבים, כך שהמין רק ימשיך להשתפר. בנוסף, בתור המתקשרים העיקריים של גלגל המזלות, הם אוהבים לדבר מלוכלך, (מין צעקני בשירותים ציבוריים, מישהו?). אם יש לך בן או בת זוגך במזל תאומים, צפה למין קינקי בטירוף.
 
דלי
 כסימן אוויר, סביר להניח שיהיה להם קיבעון חושני, או אולי אפילו פטיש”, אומר איידאליזם. מזל זה אוהב לשלב חשמל בחיי האהבה שלהם, פשוטו כמשמעו (באמצעות ויברטורים רוטטים) או חשמל שיוצא דרך האישיות המגרה שלהם. "זה בן הזוג  הכי המיני מהנה, מעניין, מטורף ומוטרף שהולך להיות לכם", אומר איידאליזם".

טלה
"נהג מכונית המירוץ" של גלגל המזלות, טלה, לעולם לא ייקח את זה לאט...
"הם סימן אש, מה שאומר שהם דוחפים וחמים", אומר אידיאליזם. "הם אוהבים להשתלט ולשלוט, כך ש- BDSM היא בהחלט אפשרות עבורם."
 נשים בנות מזל טלה אוהבות אתגרים ולכן הן עשויות לראות מישהו כציד המעוניין לראות מתי ואיך "הטרף" שלהן תגיע. "העדינות אינה קיימת עם טלה, לכן צפו למין הארדקור עם קשר עין ישיר וללא מסרים מעורבים", מסביר איידאליזם.
אם בן או בת הזוג שלך הוא טלה, אל תתפלאו מהתוקפנות שלהם - הם אוהבים את הכיבוש, את "שאגת המין". תהנו מזה ...
 

בתולה
"זה עשוי להפתיע אתכם", מציין אידיאליזם. "מכיוון שבתולות נוטות להיות פרפקציוניסטיות, הן מתייחסות למין כאל פורקן מהיום יום - וכך לוקחות אותו לשלב הבא. "לכל בתולה יש רמה כלשהי של OCD," אומר אידיאליזם. "זה הופך את המין לפחות חופשי, ומלא שליטה, מה שנותן מקום לכמות טובה של קינק." (דוגמה אחת? משחק תפקידים של רופא-מטופל). בתולות גם מיומנות מאוד בטכניקה ואף עשויות לקרוא או לצפות בהדרכות בנושא מעשי מין שונים. "הם מדויקים מאוד לגבי מה שהם צריכים, אז הם עשויים להנות מהנחייה של בן או בת הזוג", מוסיף איידליזם.
 
עקרב
עקרבים עשויים להיות הסדיסטים ביותר מבין חבורת המזלות, מה שהופך אותם למזל הקינקי ביותר.
 "מזל עקרב הוא סימן מים קבוע, כך שיש אלמנט של קיבעון ואובססיה שיכול לתרגם למין מאוד קיצוני", אומר אידיאליזם. למעשה, אם לעקרב משעמם בחדר המיטות, סביר להניח שלעולם לא תראו אותם עירומים יותר לעולם.
 הם מקנאים בקלות, נהנים להעבור על הגבולות. "הם יכולים להתנתק בקלות במהלך האקט, מה שפותח את הדלת לסוגים שונים של מיניות מוטרפת", מסביר איידאליזם.