זה הסוד להתגבר על הפרידה מהאקס, לפי המזל שלך

טלה
 
אתה טובל בעבודה שלך, בלימודים או בפעילויות אחרות שאתה נהנה מהם, ובכך הם נוטים להסיח את דעתך. אתה רחב אופקים ואתה יודע שפרידה היא לא סוף העולם - אם בכלל, זה גורם לך לרצות לחקור את מה שיש לעולם להציע ולפגוש אנשים חדשים בעלי דעות דומות.
 
שור
 
אתה זוכר מי היית לפני הקשר ואת החיים המדהימים שהיו לך. אתה מבין שאתה לא צריך מישהו בחיים שלך כדי לגרום לך להרגיש טוב יותר או להשלים אותך. אתה כבר חזק ואתה יודע שאתה יכול לשרוד בלי אף אחד והמנטליות הזו עוזרת לך להתגבר על הפרידה שלך מהר יותר..
 
תאומים
 
אתה נשען על החברים שלך כי יש לך הרבה שאוהבים אותך בגלל מי שאתה ומזכירים לך את האיכויות המיוחדות והייחודיות שלך. אתה פונה אליהם כשנשבר לך הלב ונראה שהם יודעים בדיוק מה לעשות כדי לרפא אותך.
 
סרטן
 
אתה מבודד את עצמך מכולם כדי שתוכל להתמודד עם הרגשות שלך ללא הפרעות חיצוניות מכיוון שהימצאות סביב אנשים גורמת לך להרגיש גרוע יותר. לוקח לך קצת זמן להתגבר על הכאב שלך, אבל אתה יוצא ממנו חזק יותר מכיוון שלקחת את הזמן שלך לעבד אותו ולהמשיך הלאה. ההתבודדות שלך, במקרה זה, גורמת לך להרגיש טוב יותר, ולא גרוע יותר..
 
אריה
 
אתה זוכר שיש לך רשימה של מעריצים שמחכים שתשוב כבר להיות רווק. אתה יודע שאם אתה רוצה תשומת לב, תדע איך להשיג את זה והידיעה שאתה מבוקש ואהוב על ידי רבים עוזרת לך להתגבר על הפרידה שלך כי סביר להניח שבכל מקרה תהיה במערכת יחסים אחרת זמן קצר לאחר מכן.
 
בתולה
 
אתה עצמאי ואתה אוהב את עצמך. מנטליות זו מניעה אותך לתת לדברים לעבור ולהתקדם כי יש לך אמונה שאתה מיועד למישהו טוב יותר. אתה מאוד פרקטי והגיוני ואתה מאמין שהדברים נגמרים כי הם לא נועדו להיות. אתה לא מתעצבן הרבה על העבר כי אתה יודע שהטוב ביותר עוד יבוא..
 
 
 
מאזניים
 
פשוט נעים לך להיות במצבים לא נוחים. אולי ייקח לך יותר זמן להמשיך אבל זה לא ממש מונע ממך לחיות את חייך. אתה עדיין יוצא עם החברים שלך, מצליח בעבודה ומתחדש בפעילות היומיומית שלך כאילו שום דבר לא קרה עד שאתה באמת שוכח מזה.
 
עקרב
 
אתה אף פעם לא ממשיך לגמרי כי יש לך הרגל לחזור לאקסים שלך או לאהובים וותיקים שלך. לכן כאשר מערכת יחסים אחת מסתיימת, אתה חוזר לקודמת ואתה ממשיך לחזור על אותו דפוס. עם זאת, אתה מאוד כריזמטי ואתה יודע גורם לאנשים להתחבר אליך מהר מאוד, כל מה שאתה צריך זה לשים את עצמך בסביבה חדשה עם אנשים חדשים וכנראה שתפגוש כל כך הרבה אנשים שאתה מתעניין בהם, מה שיגרום לך לשכוח מהעבר שלך אם אתה בוחר לא להיות עקשן בנושא.
 
קשת
 
אתה בורח - באופן מילולי. אתה נוסע, מתנתק מהמדיה החברתית או פשוט נעלם עד שתבריא לבד. אתה צריך להיות סביב דברים שלא מזכירים לך את האקס שלך כדי שתוכל להמשיך במלואו ולהתנתק מכל הזיכרונות.
 
גדי
 
אתה מתמקד במשפחה שלך ובאנשים בחיים שלך שזקוקים לך. אתה ממלא את החלל בדברים המשרתים את הקהילה או בפרויקט צדקה חדש מכיוון שאתה מרגיש טוב יותר כשיש לך דברים 'לתקן'. אז אתה מנסה להירשם לדברים שתוכל לעזור לשפר, כדי לשכוח מהכאב שלך ולמצוא נחמה במשהו יותר משמעותי.
 
דלי
 
אתה מרפא עם אמנות. או אמנות שאתה מייצר או אמנות שאתה מעריך. אתה מרפא באמצעות כתיבה, מוסיקה, ציור או פשוט משחרר את הכאב בצורה אמנותית. אתה גם רוחני, אז אתה מנסה למצוא את השיעור שמאחורי הכאב שלך ואתה מנסה לקבל את זה שיש לך מטרה גדולה יותר שמחכה לך ובקרוב תמצא אותה אם עוד לא עשית זאת.
 
דגים
 
אתה זוכר כמה אתה אוהב את החופש שלך, גם אם היית מוטרד מהפרידה שלך, את גם מרגיש הקלה כי עכשיו אתה יכול לעשות כל מה שתרצה לעזאזל מבלי שתצטרך לדאוג למישהו אחר. שום דבר לא גורם לך להיות מאושר יותר מאשר סתם להיות לבד, חופשי ולא מחויב לעשות שום דבר.