המזלות הרוחניים ביותר בגלגל המזלות ואלו שקצת פחות

היחס של כל אחד מהמזלות לאמונה ורוחניות הוא קצת שונה. בעוד שחלק מהמזלות נהנים מאינפוזיה לוריד, מזלות אחרים מתפלספים ונושאים תפילה רק לעיתים נדירות. כך או כך, לכל מזל התייחסות קצת שונה לנושא. המאמר הקצר הזה יעזור לכם להבין את מערך הכוחות, ואת הפוזיציה שלכם במערכת היחסים עם השמימי. 

גדי – בתור מזל שהסמל שלו הוא חצי גדי וחצי דג, ניתן לומר שלא חסר לכם בהקשרים של רוחניות. בו זמנית, זה נכון שאתם מזל אדמה עיקרי והצלחה בעולם האמיתי חשובה עבורכם לא פחות. אתם יודעים שדברים טובים באים לאלו שמחכים, ושהזמן משחק עבור הקבוצה שלכם. במילים אחרות, אורך רוח וסבלנות של פיל מאפשרים לבני המזל שלכם למצוא את האיזון הפנימי, לחייך גם ברגעים הקשים ובעיקר לקחת את הדברים בפרופורציה.

דלי – אתם מצליחים לראות את 'הניצוץ' באנשים אחרים אך מתקשים לראות אותו בעצמכם, אתם נדיבים כלפי אחרים אך קשים בפני עצמכם, יש בכם את היכולת להתמסר אך יתכן שתעצרו את עצמכם פתאום, רעיונות מרתקים אתכם אך אתם מאמצים אותם לעיתים נדירות. אינכם שייכם לקבוצת המזלות המשתנים אך בהקשרים אלו חייכם מלאי ניגודים, כמזל אוויר אחרון היחס שלכם לרוחניות הוא אפלטוני אבל בלי ספק אתם חברים טובים. 

דגים – החיבור שלכם לרוחני, לאסתטי, לשלם או לעליון מגיע יחסית בקלות. במקרה של בני המזל שלכם הבעיה היא הפוכה, חלק מכם לא רואים טעם להטריח את עצמם בבעיות ובדאגות הזניחות של העולם הזה. יש לכם יכולת לעצב את חייכם בהתבסס על תפיסת עולם וערכים, אך קל לכם לשכוח את האנשים שבדרך. האיזון המתבקש הוא רדיפה אחר האושר, כן, אך כזו שלא כוללת בריחה מהמציאות.  

טלה – אתם נמצאים איפשהו במקום טוב באמצע במידת הרוחניות שלכם. מצד אחד אתם נמשכים די בטבעיות לנושאים ועיסוקים של התפתחות אישית, מצד שני הצלחה כלכלית קורצת לכם ולרובכם הגדול אין כוונה להתנתק מעולם החומר. הדבר הנכון עבור בני המזל שלכם הוא למצוא את האיזון בין הצלחה בעולם האמיתי לבין פעילויות פנאי שבעזרתן תשמרו על שפיות וחברותיות. 

שור – טכנית, המזל שלכם משויך למזלות האדמה החומריים ולאיכות היציבה המייצגת עקשנות וחוסר גמישות. אף על פי כן, הכרות יותר קרובה תוביל להבנה שהצלחה חומרית היא בסך הכל ביטוי לצרכים יותר עמוקים אצלכם. הצורך למצוא עיסוק הולם, להתפרנס בכבוד ובעיקר להגיע ליציבות רגשית שתאפשר לבטא את האני הרגוע והאוהב שלכם. חוץ מזה, מכל בני המזלות מדיטציה באה לכם הכי בקלות.

תאומים – אי אפשר להחשיב אתכם כמזל רוחני אבל גם אי אפשר לומר שהמהות שלכם היא חומרנית. אתכם הרוחניות פוגשת במקומות הכי יומיומיים וסביר להניח שאפילו לא תחשיבו זאת לרוחניות, ועדיין יש ביכולתכם להעריך יופי, אומנות, הומור, תרבות, גאונות ושאר ביטויים יוצאי דופן המעוררים השתאות. בסופו של דבר, המקום שבו אתם מרשים לעצמכם הכי הרבה להתפעל זה בתוך הראש של עצמכם.  

סרטן – בדומה לטלאים, גם אתם מחפשים את השילוב הנכון של רוחניות והצלחה חומרית. בניגוד לטלאים, סדר העדיפויות אצלכם הוא ברור. ראשית כל הצלחה חומרית ולאחר מכן חיפוש אחר שקט נפשי וסיפוק רוחני. מה שיפה אצל בני המזל שלכם זה היכולת לגשת לדברים בסבלנות, באהבה, ובדרך הוליסטית. באותה הערה, אפילו בעיסוקים הכי חומריים אתם שומרים על קור רוח. 

אריה – בתור אריות עליכם להכיר בצורך שלכם להתבלט ולהיות במרכז. אחרי שתכירו בצורך זה, תמצאו לו מפלט מספק או תפנו את האנרגיות שלכם למקום הזה, תוכלו לחוש הגשמה עצמית ברמה ראשונית. לאחר מכן יהיה לכם יותר קל להתפנות לצרכים של אחרים, למחשבה על טובת הכלל ולמשמעות הגדולה של הדברים.  

בתולה – כמזל אדמה משתנה, האופי שלכם מכיל בתוכו כוחות המושכים לכיוונים מנוגדים, וזהו גם המצב בכל הנוגע לאמונה ורוחניות. מצד אחד אתם מאוד סקפטים ומצד שני סקרנים ופתוחים לרעיונות, מצד אחד אין לכם אשליות בנוגע לטבע האנושי ומצד שני אתם שמחים להושיט יד לאנשים הזקוקים לעזרה. בסופו של יום, היכולת שלכם להכיל ניגודים שומרת על החיבור שלכם לעליון גם בסיטואציות הכי שגרתיות.

מאזניים – בתור מזל אינטליגנטי, הגון, שואף לצדק ומחפש אמת, קשה לכם לאודות או להשתכנע בנוגע לקיום כוחות עליונים כלשהם. גם אם בסתר ליבכם אתם מאמינים אז זה מגיע ממקום רגשי או אינטואיטיבי, ולא כתוצאה מחשיבה מודעת או הליך הסקת מסקנות. למרות זאת, בתור מזל ששואף לאיזון וחולם על חיים הרמונים, אנחנו ממליצים לכם לטפח עיסוק או פעילות רוחנית. אמת או שקר, זה בוודאות יתרום לרווחה האישית שלכם.  

עקרב – אם נשפוט אך ורק על פי מוניטין, בני המזל שלכם ידורגו במקום גבוהה בדירוג הזה. בפועל יש לא מעט אמת במה שאומרים עליכם, ותחומי העניין שלכם משקפים זאת היטב. אולי הקלף הכי חזק שנמצא באמתחתכם הוא היכולת להיות כנים עם עצמכם וכתוצאה מכך לחיות חיים אותנטיים וחסרי פחד. בנוסף אתם נוטים להקשיב לאינטואיציה, לא מפחדים לשנות ולהשתנות, ואתם קשובים לרגשות של עצמכם.    

קשת – אי אפשר להתווכח על כך שהמזל שלכם בנוי בשביל חיפוש רוחני, אך האם הוא בנוי עבור שקט נפשי? בזה אנחנו פחות בטוחים. חיים ללא מסע עבורכם אלו חיים עקרים, אפילו אם המסע הוא בעיקר רגשי או אינטלקטואלי. בתור מזל משתנה המהות שלכם היא החיפוש ולא בהכרח היעד, בעוד את הסיפוק הרוחני אתם מקבלים בתחנות שונות במהלך המסע.