זה מה שהמזל שלך רוצה להשיג בחיים לפי האסטרולוגיה

כל מזל בגלגל המזלות שונה בכל הקשור לרצונות שלו מהחיים. למרות שלכל המזלות יש תכונות משלהם שגורמות להם להתבלט, יש מזלות דומים יותר מאחרים כשמדובר במטרה הסופית שלהם בחיים.

לא כולם רוצים בית פרברי עם גדר, בריכה וגולדן רטריבר (בסדר, כולם רוצים גולדן רטריבר). אם כולנו היינו רוצים את אותו הדבר, היינו חיים בעולם משעמם למשך שארית חיינו. כל אחד נמצא בפרק אחר בחיים - מישהו בן אותו גיל עשוי לרצות משהו אחר לגמרי מהחיים, למשל נערה במזל טלה אולי תעשה הכל כדי לקבל את הקידום בעבודה, בעוד שבתולה שרק סיימה את הלימודים, שהתחילה בקושי את השנה החדשה תעשה הכל כדי לעבור לעיר הגדולה ולמצוא עבודה שמאפשרת לה להיות היא עצמה.

עדיין לא בטוחים מה אתם רוצים מהחיים? זה בסדר! אל תמהרו, פשוט זרמו איתם. המשיכו לקרוא כדי לראות מה המזל שלכם רוצה להשיג בחיים:

 

טלה

טלה האגרסיבי והמתוחכם הוא מטורף ותמיד מחפש תחרות. זה הופך את הכוח למטרה סופית חיונית עבורו, עקב נחישותו להיות הראשון בכל מה שהוא עושה. למרות היותו עקבי ועצבני לעיתים, היותו פרפר חברתי עוזרת לו להשיג את מבוקשו בחיים. טלה דואג יותר מכל ללמוד מהר ולהצטיין במה שהוא עושה, עוד תכונה שעוזרת לו להשיג את הדברים שחשובים לו בחיים.

 

שור

למרות ששור נחשב עקשן ומחובר לעוצמה כמו חברו הטלה, עדיין ישנם הבדלים מרכזיים ההופכים את שני המזלות הללו לשונים זה מזה. מזל שור הוא סבלני, חושני ומפנק, מה שהופך כסף והצלחה לדברים מרכזיים ששור רוצה להשיג בחיים. שור אוהב להנות מדברים משובחים יותר בחיים -  מוסיקה, אוכל ויין, אלו דברים ששור מתגאה בהם ואם יש לכם שור בחיים שלך, אתם בוודאי יודעים שהם אמינים מאוד ובעקבות זאת, לא אכפת לכם לשתף את הדברים המשובחים האלה בחיים שלכם. להיות מצליחן הוא המטרה העיקרית של השור ועקשנותו ומסירותו מסייעת לו להשיג מטרה זו.

 

תאומים

מזל תאומים ידוע כמזל התקשורתי ביותר שתמיד מוכן להרפתקה! אתם לא יכולים לגרום לתאומים לדבוק באותה שגרה במשך זמן רב, הם צריכים שינוי והתרגשות. מזל תאומים הם אקספרסיביים מטבעם ועדיין יכולים להיות רציניים כשצריך. חוסר העקביות של התאומים הולכת יד ביד עם הצורך שלהם בהתרגשות ובשונות בשגרה. כל מה שתאומים באמת רוצים בחיים זה ליהנות ולהיות מוקפים
 באנשים טובים!

 

סרטן

הסרטנים הם אנשים רגשניים שמחזיקים ערך רב סנטימנטלי לאנשים ולדברים החשובים להם. בגלל הרגישות והאינטואיציה שלהם, האהבה היא הערך המרכזי שלהם, ואותה הם מחפשים הכי הרבה כשמדובר ב"מה שהם רוצים בחיים". לעומת הצלחה וכוח, כפי שראינו שמזלות אחרים רוצים, אהבה היא המטרה החשובה מכולן לסרטן.

 

אריה

אריה יכול להיות דומה לטלה בכל הנוגע לכוח וליכולת להיות מנהיגים; אריה הוא מלא ביטחון ומנהיג מלידה. למרות שהאריה הוא נדיב ונלהב כלפי אחרים, להיות מנהיג חזק זה הדבר שהוא עושה הכי טוב. הדבר הכי חשוב לאריה הוא להיות בשליטה, ושאף אחד לא יפריע לו לעשות מה שהוא רוצה בחיים. 

 

בתולה

בתולות הן פרפקציוניסטיות טבעיות, תמיד שמות לב לפרטים שרבים נוטים להתעלם מהם. בנוסף לכך, הן נוטות להיות ביקורתיות מדי כלפי עצמן. מאפיינים אלה הופכים את הבתולות לביישניות ואנליטיות לגבי כל מה שהן עושות. כל זה גורם לבתולה להיות כמהה לאושר בחיים, יותר מכל דבר אחר, זה יכול להיות בעבודה, עם אדם מסוים או באמצעות מקום ספציפי שמביא לה אושר.

 

מאזניים

למרות שהמאזניים הם אדיבים ודיפלומטיים, הם נוטים להימנע מעימותים. מאזניים נוטים לשמור על עצמם ונחשבים לאנשים עדינים מאוד, הם לא אוהבים קונפליקטים ומעדיפים הרמוניה על פני אלימות. זה הופך אותם לאנשים שלווים המחפשים שלום יותר מכל דבר אחר.

 

עקרב

עקרבים הם נלהבים ואסרטיביים בכל הקשור למסתורין וחושך. הם אוהבים מסתורין ומעריכים עוצמה. ידוע כי העקרב הוא עז, עוצמתי וחבר אמיתי. עקרבים הופכים למנהיגים גדולים תוך שמירה על קור רוח. הדבר שהם כמהים אליו בחיים הוא עוד ועוד העמקה אל עבר המיסתורין.

 

קשת

מזל קשת הם מוחצנים מטבעם, אוהבים נסיעות ולא אוהבים להיות מוגבלים או להסתובב ליד אנשים דביקים מדי. הם לא אוהבים לחיות במקום אחד זמן רב, והם צריכים שיהיה להם את החופש להיות מי שהם.  חופש חיוני עבור מזל קשת, וכך גם חיים מלאים.

 

גדי

גדיים הם בין האחראים והרציניים ביותר מבין המזלות ונוטים להיות עקשניים בנוסף לכל. סוג האישיות הממושמע והביקורתי שלהם הופך אותם לאנשי משפחה אידיאליים. מסורת היא ערך מרכזי וחשוב לגדי, ולכן המשפחה חשובה מאוד בחייהם.

 

דלי

הדלי האינטליגנטי וההרפתקני אוהב עצמאות יותר מכל דבר אחר ושונא שאומרים לו לשנות או לעשות משהו שהוא לא רוצה לעשות. הדליים הם לא טיפוסים רומנטיים, הם מעדיפים דייט הרפתקני בחוץ מאשר ארוחת ערב לאור נרות בתוך הבית. אינדיבידואליות ועצמאות הם שני דברים שהדלי מתגאה בהם ורוצה לרכוש בחיים.

 

דגים

הדגים האמנותיים והמוזיקליים ביותר מבין כל המזלות. רצונם לברוח מהמציאות והאהבה לנושאים רוחניים הופכים אותם לאנשים יצירתיים מאוד. בהיותם החולמים בין כל המזלות, מזל דגים יפרח בסביבה שתאפשר לו להיות יצירתי. כל מה שדגים באמת רוצים בחיים הוא להיות מסוגלים ליצור ולהביע את עצמם בסביבה חופשית שלווה ואכזרית.