מה קורה כשמזל עקרב מתעצבן?

בואו נודה, שום דבר לא מפחיד יותר מבני מזל עקרבים בשיא העצבים שלהם. תחת שלטון פלוטו ומאדים, שניים מכוכבי הלכת הזדוניים באסטרולוגיה, מזלות עקרב הם אנשים שנולדו בין 23 באוקטובר לבין ה-21 בנובמבר. אתם אפילו לא צריכים לדעת את תאריך הלידה שלהם כדי לזהות מזלות עקרב. מספיק להסתכל בעיניים שלהם. אנשי מזל עקרב הם אנשים שלווים, נאמנים, אוהבים ופרטיים, אלא אם כן משהו מפר את תחושת האמון שלהם.  כשעקרב מרגיש נבגד, לא מכובד או מותקף באופן אישי, אז קשה מאוד לפספס את הצד האפל ביותר של האסטורלוגיה, נחשו היכן הוא מתגלה? כמובן, אצל מזל עקרב.

אז מה קורה כשעקרבים ממש מתעצבנים?

העקרבים ידועים כאינטנסיביים ומאיימים, אז דמיינו את אותו כוח רגשי המופעל כלפי הבעת כעס. עקרבים הם סימני מים, כלומר נעוצים ברגשותיהם, אך קחו בחשבון את ארכיטיפ בעלי החיים שלהם. עקרב מיוצג על ידי העקרב, המגן על פניו באמצעות קליפה חיצונית קשה המסתיימת בעוקץ. דינמיקה זו של להיות רגישים ומתוקים, אך עם זאת בעלי יכולת להחזיר תגמול כאשר הם מאוימים, יכולה להיות קשה במיוחד עבור גברים עקרבים בגלל הלחץ החברתי לא להראות רגש. הם רוצים להשיב מלחמה, שזו תגובה טבעית כשנפגעת ממישהו שאתה אוהב.

לעתים קרובות כשגבר עקרב כועס, הוא עושה כמה דברים כדי לכסות על רגשותיו העמוקים יותר. יש כאלו שמוציאים קצת זעם. אחרים מסרבים להראות את רגשותיהם הפגועים על הסף. אין להתעסק עם גברים במזל עקרב, וכאשר הם מתעצבנים, עדיף לפזר את המצב בצורה הטובה ביותר שאתם יכולים ולא להוסיף עוד קרשים למדורה

מה עקרבים עושים כשהם מתעצבנים?

אומרים דברים מרושעים

אנשי מזל עקרב מכירים את חולשותיך הרגשיות, ולכן הם יתקפו היכן שאתה יכול להיפגע. הם יודעים בדיוק על אילו כפתורים ללחוץ כאשר מישהו מכעיס אותם. אם מזל עקרב יוצא לדרך הוא יכול לתקוף אותך ללא היסוס של רגע. הם אולי מתחרטים על דבריהם אחר כך, אך לעתים נדירות אם בכלל, מודים בכך.

 

מתווכחים ונלחמים

אנשי מזל עקרב אוהבים להילחם כשהם כועסים. עקרבים נשלטים על ידי כוכב הלכת מאדים, אל המלחמה. השפעה פלנטרית זו יחד עם התניה חברתית של גברים המשתמשים באלימות ולא בכלי עבודה אחר לרגשותיהם, עלולים לגרום למאבק פיזי. כמובן שמצבים מסוימים יכולים להשפיע אם גבר מזל עקרב מחליט להתנהג כך; כמו כן, הם עשויים להפנות את כעסם כלפי מישהו או משהו אחר, כמו אגרוף.

מתמקדים בדברים אחרים כדי להתגבר על הכעס

אנשי מזל עקרב יתמירו את כעסם לאמנות או לקעקועים. העקרבים הם יצירתיים מאוד, ולמרות שהם עשויים לא לתת לרגשות העמוקים שלהם להיות ידועים, הם יפיקו מהם אמנות. למשל הראפר פרנק אושן הוא מזל עקרב, ואפשר ממש להרגיש את הרגש שהוא מכניס לשירים שלו. האמנות היא המוצא של העקרבים להשלים עם כעסם לאחר פרץ הכעסים הראשוני שלהם. זו הדרך שלהם להתמודד עם הכעס בצורה בונה ולא הרסנית.

נוטים להיעלם כשהם כועסים

אנשי מזל עקרב עשויים להיעלם לזמן מה כשהם מתעצבנים. וגם לחתוך אותך מחייהם. לפעמים גברים בני מזל עקרב עשויים להרגיש שאין להם מקום מתאים לבטא את כעסם, ולכן הם פשוט יעלמו. כסימן מים, עקרבים הם מהורהרים ועשויים להזדקק לזמן כדי להיות לבד.. הם רוצים לשחרר מעליהם את מה שפוגע בהם, כמו גם לשחרר את כל מה שעלול לפגוע בהם, ולכן היעלמות לבדידות מסוימת עשויה להיות הפתרון שלהם לכך.

 

שומרים טינה לזמן רב

בני מזל עקרב מחזיקים טינה, בעוד שנאמנות משמעותה עבורם הכל. אם אתה בוגד באמון של איש מזל עקרב, לא תוכל להרוויח אותו בחזרה. הם בררנים לגבי מי שהם הכניסו לחייהם, ואם תוכיח להם שהם טעו כשנתנו לך להתקרב אליהם, הם לא יעשו את אותה הטעות שוב. עקרבים יציבים מאוד באמונותיהם ולא משנים את דעתם בקלות. גם אם אתה חושב שאתה יכול איכשהו לזכות בהם בחזרה, אנשי מזל עקרב לא יתנו לך את הזמן ביום אפילו לנסות לטעון את טענותיך.