מזל מאזניים הוא מזל מיוחד במינו והיום נוכיח את זה

מאזניים הוא מזל מיוחד בלשון המעטה. יותר נכון להגיד שמאזניים הוא אחד המזלות המדהימים ביותר באסטרולוגיה. למרות שהם מנסים לא להשוויץ, אי אפשר לפספס את החינניות ואת ההילה המגנטית שלהם. עונת המאזניים נופלת בין ה -23 בספטמבר ל -22 באוקטובר, בדיוק כאשר הקיץ הופך לסתיו ומי לא אוהב את חילופי העונות? זה זמן מושלם כמעט כמו המאזניים עצמם. 

אז מה מייחד את המאזניים?

הם מאוד מאוזנים

הסמל של המאזניים הוא מאזני הצדק, המסמלים את האיזון. לעולם לא תפגשו מישהו שיעבור את החיים עם בגרות וכושר כמו שעושים המאזניים. הם שומרים על עצמם ולא נותנים לרגשות שלהם לנהל אותם. מאזניים לעולם לא יקבלו על עצמם יותר ממה שהם יכולים להתמודד ויתנו תשומת לב שווה לכל תחומי חייהם. רמת איזון זו עוזרת להם לפרוח ולחיות חיים בריאים.

הם יכולים לתת עצות מבלי להיות מעורבים רגשית

כפי שאתם יכולים לדמיין, אנשים שחיים בצורה מאוזנת, נותנים עצות טובות יותר. הם אוהבים להשתמש בכוחותיהם לטובה ולעזור לחברים שעוברים תקופה מאתגרת. מאזניים תמיד ייתנו לכם עצות שתוכלו לסמוך עליהן. הם ישאירו כל ביקורת מחוץ לדלת ויתמקדו במה שטוב באמת לרווחתכם.

הם הוגנים

אם כבר מדברים על להיות משוחדים, המאזניים נחשבים גם הוגנים להפליא. הם יודעים להודות כשהם טועים, ולעולם לא יגרמו לחבריהם להתאמץ. עם מאזניים, תמיד תקבלו את אותה כמות מאמץ שהשקעתם בתמורה, אם לא יותר.

הם נאמנים

בין אם אתם יוצאים עם מאזניים ובין אם אתם סתם חברים, לעולם לא תצטרכו להטיל ספק בכנותם.
מאזניים לעולם לא ילכו מאחורי הגב שלכם ולא יהיה להם שום דבר מלבד כוונות טובות. הם אוהבים לראות אנשים משגשגים בקרבתם, ויעשו כל מה שנדרש כדי לעזור לכם להשיג את חלומותיכם.

בעלי אינטליגנציה רגשית

מאזניים נחשבים סופר חכמים. הם כנראה ישבו בשורה הראשונה בבית הספר התיכון, כי אחרת איך אפשר להסביר את הטבעיות בה הם פותרים בעיות במתמטיקה תוך כדי שינה. מעבר לעניין החכמה והלימודים, הם מאוד אינטואיטיביים לכל מה שמסביב. זה הופך את המאזניים להיות אנשים שמתהלכים בעולם צעד אחד לפני כולם.

האינטליגנציה שלהם עוזרת להם לפתור בעיות לפני שהם הופכים לסוגיה ולזהות אנשים רעילים לפני שהם מאפשרים להם להיכנס לחייהם.

הם רומנטים ועם זאת פרקטיים

אם אתם יוצאים עם מאזניים, נחשו מה, זכיתם. המאזניים הם טיפוסים מאוד מעניקים אהבה. הם יודעים לתת את הכמות הנכונה של אהבה לבן או בת הזוג.  לעולם אל תטילו ספק באהבתם אליכם.

הם אינטואיטיביים

מאזניים אוהבים להעביר את הזמן באמצעות יוגה ומדיטציה. לעתים קרובות ניתן לסווג אותם כבעלי נטייה לצלול למחשבות, אך אל תתנו לזה להטעות אתכם. המאזניים תמיד נמצאים בשליטה וזאת בעקבות מערכת היחסים המדהימה שיש להם עם האני הפנימי שלהם. הם יצורים רוחניים ואינטואיטיביים ומשתמשים בחכמת הזן כדי למרכז את עצמם כאשר הם מרגישים עמוסים ממחשבות.

הם מקסימים

נראה שהמאזניים מקבלים את דרכם ולא משנה מה. אבל איך הם עושים את זה? הם יכולים להקסים כמעט כל אחד ולתת לו בדיוק את מה שהוא צריך, פשוט ככה. 

יש להם חוש אופנתי

כל דבר בחיים של המאזניים נמצא בנקודת האיזון ולכן אין זה מפתיע שגם הסטייל שלהם. הם אוהבים את הדברים הטובים יותר בחיים ותמיד לבושים על פי צו האופנה. הסגנון שלהם נוטה להיות ייחודי בדיוק כמו האישיות שלהם. חוש האופנה שלהם לא מסתיים בבגדים שלהם, הם גם מעצבי פנים מעולים! אם אתם זקוקים לעזרה בעיצוב החלל שלך, התקשרו למאזניים.