5 סיבות שמוכיחות שמזל תאומים הם האנשים שהכי קל להתאהב בהם

בהיותי תאום בעצמי, אני יכול לומר בוודאות רבה שלמרות שאין לי תאום בפועל, יש לי ללא ספק שני אנשים פנימיים בתוכי. הראשון הוא אדם חברותי ממש, ואילו השני מאוד שמור ומעדיף להישאר עמוק במחשבות. שני האנשים הפנימיים האלו שמופעים אצל אנשים בני מזל תאומים, הם נהדרים בתוך מערכת יחסים. למה? כי בזכותם, התאומים הם מסוג האנשים שיודעים גם להתקרחן במסיבות על שלוש בלילה, וגם להתכרבל בבית ולאפות עוגיות יום למחרת, ומי לא רוצה להיות בקרבתם אנשים שיש להם את “הגם וגם” הזה.

אז הנה כמה 5 סיבות נוספות שמוכיחות מדוע מזל תאומים הם האנשים שהכי קל להתאהב בהם 

1. יצורים עדינים

הדבר האחרון שאנחנו רוצים זה לפגוע במישהו. העדינות שלנו נותנת לנו רמה מסוימת של אכפתיות מאין כמותה. בנוסף לכך, יש משהו בהילה שלנו שגורם לנו להיות אלה שאליהם תמשכו כשאתם זקוקים לקצת אהבה.

2. אוהבים עד מאוד

אנחנו מאוד אוהבים להראות את חיבתנו, אז היו מוכנים להמון חיבוקים, אחיזת ידיים והתכרבלות. גילוי חיבה ועדינותנו מספיקים בכדי לגרום לכל אדם להיות מסופק פיזית ונפשית להרבה זמן.

3. אנשים סקרנים

תמיד נרצה לדעת יותר על הכל; עליך, על היום שלך, על המשפחה שלך, על העבודה שלך, בקיצור נרצה לדעת כל פרט. כלומר, למה בעצם שלא תרצה מישהו משמעותי לצידך שדואג לך מספיק ומעוניין לדעת כל פרט על חייך?

4. אנשים מסתגלים

אתה יכול לזרוק אותנו לכל מצב, ונוכל לגרום לזה לעבוד. למשל אני, עברתי בין עבודה משרדית למכירה ישירה לבין תקשורת וההגדרות האלה היו שונות לחלוטין, אבל כל משרה ממש התאימה לי לאותה תקופה. להיות מזל תאומים ממש עזר לי עם המעבר מהמכללה לעולם האמיתי.

5. אנשים חבורתיים

הקשר עם אנשים נותן לנו חיים. ברצינות, אם יזרקו אותי לימים שלמים במערה בודדה, אני כנראה אמות; כלומר, בהחלט יכולת ההסתגלות תשתלט, אבל נשמתי בהחלט תמחץ. אבל אם נשים את המערות רגע בצד, בתכלס, מסיבות עם חברים ומפגשים עם משפחה, הם הסיבה שמחזיקה אותי בחיים. 

בתור תאומים אני רק רוצה לומר, חשוב להביע את עצמך (בחיוב ובנימוס כמובן) ולא לפחד להיות גאה בעצמך כל פעם מחדש. נסו לא לתת לגאווה ההיא להציף את מי שמסביבכם, אך אינכם צריכים להישאר צנועים. תמשיכו לעוף על עצמכם!

.