מה הקסם של מזל קשת ומה עושה אותם כאלו מקסימים?

מעבר להיותו סקרן, מזל קשת נחשב לאחד המזלות המקסימים ביותר בגלגל המזלות.
אם שאלתם את עצמכם מה עושה מישהו כל כך מקסים, אז יש לנו תשובה: זו פשוט היכולת להוציא את הטוב ביותר מכולם. 

עונת הקשתים נופלת בין 22 בנובמבר ל -21 בדצמבר, מה שהופך אותם למזל אש. לשלטי האש הילה מזמינה ונעימה באופן טבעי. כשתפגשו מזל קשת, מקסים אולי לא תהיה המילה הראשונה שתעלה בראשכם, אבל בהחלט תוכלו להרגיש את האישיות החביבה שלהם. עם זאת, תוך כמה דקות בשיחה תמצאו את עצמכם נלהבים מהאנרגיה שלהם ומסוקרנים ממי שהם.

אז מה מיוחד כל כך באישיות של הקשת שהופכת אותו לכזה מתוק? למה מזל קשת נחשב כל כך מקסים?  האם זו רוח ההרפתקנות שלהם או אולי הדרך שבה הם יכולים לדבר בכנות על כל נושא שגורם להם להיות כל כך קסומים?
מבט על כלל המזלות ותכונות האישיות שלהם יכול לגלות מדוע מזל קשת יכול להקסים את כמעט כל אחד. אז הנה 6 סיבות:

1. הם נדיבים

מזל קשת מעניקים המון בכל מערכות היחסים האישיות שלהם, גם אם מדובר באנשים זרים. הם יפשטו מעליהם את החולצה שהם לובשים אם צריך,  ויושיטו יד לעזרה לכל מי שנזקק. הם נהנים להיות נדיבים לאחרים בגלל אופיים האדיב. הם אוהבים לתת מתנות בלי לקבל תמורה, ויעשו כל שביכולתם בכדי לגרום לכם לחייך.

 

2. הם כנים

אחת התכונות המושכות ביותר של הקשתים היא הכנות שלהם. אתם לא צריכים לשאול אם הם אמיתיים, כי הם תמיד. זה הופך אותם לנהדרים במתן עצות לגבי כל דבר, החל ממערכות יחסים ועד התאמת בגדים. הקשתים לעולם לא יחסכו בשיתוף אמיתי וכנה של הרגשות שלהם. 

3. הם פרפרים חברתיים

מזל קשת הוא אחד מסימני המזלות החברתיים ביותר ובעלי יכולת ייחודית ליצור קשר עם כל מי שהם פוגשים. אף אחד לא זר לקשת, הם יגרמו לכם להרגיש כאילו אתם מכירים אותם שנים גם אם רק פגשתם אותם לפני חמש דקות. זה הופך אותם למקסימים להפליא לכל הסובבים אותם. מי יכול להתנגד למישהו שמיד גורם לך להרגיש מבורך ומקובל? 

 

4. הם מצחיקים ובעלי חוש הומור

הקשתים יכולים להצחיק כל אחד, ולכן הכי טוב להתקשר אליהם אם אתם מרגישים בדאון. הם עליזים ומצחיקים ממש. השנינות שלהם מאפשרת להם לתת ביטוי לבדיחות מפה ועד הודעה חדשה ולגרום לכל אחד לצחוק. אתם בהחלט רוצים שקשת יהיה בקבוצת החברים שלכם וישאיר את הדברים קלים, אך אל תתפלאו אם הם יהפכו במהרה לכוכבים של המרחב. 

5. הם בעלי גישה חיובית

מזל קשת מומחים בלהכין מכל לימון לימונדה. הם עוברים את החיים בגישה חיובית ורוח שמחה. מה שעוד יותר טוב הוא שהגישה שלהם לעתים קרובות מדבקת וגורמת לסובבים אותם להיות מאושרים יותר. אתם לא יכולים להסתובב עם מזל קשת ולא להיות בצד המואר, מה שהופך אותם למקסימים יותר.

 

6. הם רומנטיים כשהם מאוהבים.

מזל קשת יודיעו לכם אם יש להם רגשות רומנטיים כלפייכם. הם לא רק יודיעו לכם זאת, הם יהיו בטוחים שכל העולם יודע שהם מעוניינים בכם ורק בכם. זה הופך אותם לשותפים מצוינים. אתם לעולם לא תפקפקו במחויבותם  והם לעולם לא יבגדו בכם ולא ילכו מאחורי גבכם.