8 סיבות שמוכיחות למה בתולות הן החברות שתמיד חלמתם עליהם

בתולות יכולות להיתפס די ביישניות בהתחלה, אבל ברגע שתתחילו להכיר אותן, אתם הולכים לעוף.
הבתולה תשפר את חייכם באופן כל כך מהותי עד שתתחילו לתהות איך אי פעם חייתן בלעדיה.

בנוסף לאהבת בעלי חיים, הבתולה היא מעריצה גדולה של הטבע. היא חולה על קמפינג, רכיבה, אופניים, טיולים רגליים, סקי, טיפוס צוקים וכו'. אז אם אתם אוהבים טבע ברמה שהיא אוהבת, אז לשניכם יהיו טונות נושאים לדבר עליהם. 

כשיהיה לכם זמן, אתם תגלו כבר לבד מדוע בתולה היא החברה הכי טובה שתמיד חלמתם שתהיה לכם. בנתיים, תקראו מה לנו יש לומר עליה.

היא חברה אמיתית

היא מסוג האנשים שלא משנה מה - אפשר לסמוך עליהם. הבתולה לוקחת את המושג חברות לרמות חדשות לגמרי. אם במהלך קונפליקט כלשהו תגיעו למצב של בחירת צד, היא תמיד תבחר את הצד שלך. ואם תהיו זקוקים לה, היא תהיה שם בלי שום שאלה בכלל.

היא אחד האנשים החביבים ביותר שאי פעם תפגשו

 יש לה לב זהב ונשמה טהורה. אם חשבתם שסבתא שלכם בת ה80 היא מתוקה? אז בתולה היא פי כמה. היא תמיד עוזרת, אומרת "בבקשה" ו"תודה" וגורמת לאנשים לחייך. ההורים שלכם ירצו שהיא תהפוך באופן מיידי לחלק מהמשפחה (זהירות, אולי הם ירצו עוד כמוה).

היא שמה לב לדברים הקטנים

אם בדיוק החלפתם תספורת, הבתולה תהיה הראשונה שתבחין ותגיב לכם שאתם נראים סוף. היא תעלה לכם את הביטחון באופן מידי (תודו שזה כל כך כיף שיש מישהו בעולם הזה ששם לב לפרטים הקטנים).
אגב, היא תהיה גם הראשונה להבחין כשמשהו לא בסדר איתכם, אז אתם לא יכולים להסתתר ממנה כי היא תתקשר אליכם ותנסה למצוא דרך לעזור או לשפר את המצב.

היא לא נחה

המילה "לנוח" לא נמצאת בלקסיקון שלה. היא אוהבת לוודא שהכל נעשה כמו שצריך ובגרסה שלה. מעולם לא תמצאו מישהי יותר נחושה ממנה. אם אי פעם תכנסו איתה לריב, היא תוודא שלא יעבור הרבה זמן עד שתיישרו את ההדורים בינכם. 

היא יודעת בדיוק מה אתם צריכים

היא אמנית של שליטה עצמית. כל מי שאומר שהוא יכול לנסוע לאיקאה ולקנות בדיוק את הדברים שהוא רצה בלי להוסיף דברים "על הדרך", הוא שקרן מוחלט. חוץ ממנה. אצל הבתולה זו האמת. אז אם אתם עוברים לדירה חדשה, הבתולה תהיה זו שתעזור לכם להבין מה אתם בדיוק צריכים. אתם עלולים להתעצבן מכמה שהיא פרקטית לפעמים, אבל אתם הולכים להודות לה ממש אחרי שתבינו כמה כסף חסכתם בזכותה. 

היא יודעת הכל

 אין ספר שהיא לא קראה, ואין סופר שהיא לא מכירה. אתם כל הזמן תתפלאו כמה ידע יש לה. ואם אי פעם תהיו בחנות ספרים, היא החברה שאתם צריכים בשביל המלצה. היא מכירה הכל, מאימה ועד רומנטיקה וכל מה שבינהם…

היא בשלנית!

אם יש לכם סלידה עמוקה מכל דבר בריא, אז הבתולה תהפוך אותכם למאמינים גדולים באכילה נכונה תוך זמן קצר. יש לה את כל המתכונים הטובים ביותר לחלופות בריאות, ובזכות חודשים ספורים של חברות טובה איתה, אתם הולכים לקבל כרטיס תודה מהרופא שלך ומהלב שלכם.

היא סופר נקייה

ובפרס החברה הטובה ביותר - זוכה הבתולה! ברצינות, לחיות איתה היא ההחלטה הכי טובה שתוכלו לקבל אי פעם וזה כי היא יודעת לשמור על בית נקי:) אז אם אתם עצלנים, לבתולה לא איכפת לעשות את זה עבור שניכם. הבית שלכם יהיה מוכן ומזומן לכל חבר, אז איך אפשר לסרב לשלמות שכזו?