מהו מקור האושר של מזל דלי?

כל אחד רוצה להיות מאושר. עם זאת, חשוב לזכור שאושר זה משהו שתמיד מקרין מבפנים. קחו למשל את מזל דלי. אלה אנשים הכי חברותיים שתפגשו בחיים שלכם. הם נוטפים אושר בחיים, אהבה וחברויות.

בבתים של נטוורקינג וחברות מזל דלי מנוהל על ידי כוכב אורנוס, מה שגורם לאישיות שלהם להיות קלילה ונטולת דאגות. הגישה שלהם לחיים מידבקת. זה לא רק שכולם אוהבים אותם, אלא יש להם גם פוטנציאל להיות כוכבים אמיתיים.

הם מחייכים, מספרים בדיחות שגורמות לאחרים לחייך ולצחוק, קל מאד לראות שלמזל דלי יש נטייה להיות שמחים ומאושרים באופן טבעי וכל אלה באים מבפנים.

מזל דלי מקרב אנשים ומפנה אותם למטרה משותפת. זהו גם מזל שידוע בהיותו מאד נוטה לעוסק בתחום הומניטרי.

 

אז מהו מקור האושר של מזל דלי?

כדי להבין זאת, כדאי להתבונן במזל הזה האוויר הזה קצת יותר מקרוב.
מזלות אוויר בדרך כלל יותר אמוציונליים משאר המזלות, ולכן זה מסביר את האמפתיה שממלאת את האנשים במזל דלי. הם מאד דואגים לאחרים ולסביבה, אבל גם מאד קפדניים ולכן יהיה קשה לדעת איך לספק אותם.

למרבה המזל, מצאנו כמה מתכונים בטוחים שיגרמו להם לחייך.

מזל דלי מאד שמחים כשהם יכולים לעזור לאחרים

מדובר במזל שמאד מאמין בנתינה ולכן תמיד תמצאו אותם משקיעים במיזמים פילנתרופיים, הם תמיד ינסו לעשות טוב לאנשים אחרים, בעלי חיים וכמובן כדור הארץ. הם אוהבים להתנדב ואם הם יכולים לגרום למישהו אחר לחייך, זה גורם אושר להם עצמם.

הם אוהבים להקליל את החיים ולהתייחס אליהם כפי שהם.

לא משנה אם הם במערכת יחסים רומנטית או אפלטונית, הם תמיד יעדיפו לקחת את הדברים לאט. הם מאד עצמאיים ולא מתמסרים בקלות לכל אחד. הם צריכים זמן כדי להבין אם שווה להם להכניס אדם כלשהו לחיים שלהם. חוץ מזה, הם מאד אנליטיים וקולטים אנשים, ולכן מהר מאד יכולים לדעת אם תתאימו אחד לשני או פחות.

כדי לגרום למזל זה להיות מאושר פשוט הישארו בסביבה ותנו להם להתקדם בקצב שלהם.

כנות

אין דבר שמזל דלי אוהב יותר מכנות. אבל לפני הכל, מזל דלי יודעים בקלות להגיד אם מישהו מורח אותם או אמיתית איתם. הם מחפשים שקיפות בכל מערכות היחסים שלהם ואם מישהו שקוף ואמיתי איתם הם בהחלט נקשרים אליו.

הפתעות

אנשי מזל דלי מתים על הפתעות! בעיקר הם אוהבים מחוות קטנות שמראות להם שדואגים וחושבים עליהם. הם אוהבים שתופסים אותם לא מוכנים להפתעות כאלה וזו הדרך הכי טובה מבחינתם להראות אהבה או חברות. לא משנה אם זו מסיבת הפתעה מתוכנתת ומושקעת או משהו קטן – אין ספק שזה יעורר חיוך על פניהם של מזל דלי.

הרפתקאות

אחד הדברים שאפשר מהר מאד להבין על מזל דלי זה שהם לא אוהבים להשתעמם. יש להם חשק אדיר לחיים והם מוכנים להפוך גם את המטלות היום-יומיות שלהם להרפתקאות חייהם. אבל אם תוציאו אותם למסע או טיול מחוץ לבית, זה לגמרי יחמם את הלב שלהם ויגרום להם לחייך כל היום.
להיות עם ראש פתוח
מזל דלי תמיד אוהב לבדוק דברים מכל נקודות המבט האפשריות. הם גם לא ממהרים לשפוט אנשים וידועים ביכולות שלהם להבין אחרים. הם נהנים להיות בקרבת חברים וגם בקרבת אנשים לא מוכרים. הם מאד מעריכים אנשים שהם כמוהם, ראש פתוח ויודעים לקבל את החיים בכל דרך.

חופש

לא משנה אם הם נמצאים במערכת יחסים או לא, הם אוהבים את החופש שלהם. הדרך הכי טובה לגרום להם להיות מאושרים, אם כך, זה לתת להם לצעוד בקצב שלהם. הם פשוט נהנים מזה. אגב, זה ממש לא אומר שהם לא ישמחו אם תצעדו לצידם והם גם יהיו קשובים אליכם, אבל עד גבול מסוים – כי בכך זאת, זו הדרך שלהם. תנו להם אפשרות לקבל החלטות בשביל עצמם והם יהיו בעננים.

חברויות

למרות כל הקלילות והכיף, מזל דלי הוא מזל שמאד קשה לפצח. אבל זו גם הסיבה שהם מאד מעריכים את הקשרים שלהם ואת האנשים הקרובים אליהם. נכון, לוקח להם זמן להיפתח אבל ברגע שהם יודעים שאתם חשובים להם, הם מוכנים להעניק לכם עולם ומלואו. לפני שהם מתקרבים לאנשים, הם יכולים להיות הססנים, אבל אם הם כבר נתנו לכם חלק בליבם, זה צריך לגרום לכם להרגיש מאד מיוחדים. ותזכרו שאם כבר הם קיבלו אתכם, הם יישארו בחייכם לתמיד, כי אין דבר שהם מעריכים יותר ממערכות יחסים ארוכות וחברויות.