5 הבשלנים הטובים ביותר על פי גלגל המזלות!

מה הופך מישהו לבשלן טוב? האם זו אהבה לאוכל, ידע אנציקלופדי בטכניקות ומרכיבים, או נכונות לנסות טעמים ושילובים חדשים?

טבח טוב חייב להיות בעל כישרון טבעי, בעל יכולת ללמוד ויכולת לסמוך על האינסטינקטים שלהם. כמו כן, חשוב שטבח יידע להתנסות ולהסתכן בעודו מסוגל לעקוב אחר מתכון בסיסי. בישול נהדר הוא יותר מסתם מיומנות; זה כישרון. אתה לא רק זורק חבורה של מרכיבים יחד ומקווה שייצא טעים; אלא אתה מנסה למצוא טעמים שמתמזגים ומבליטים זה את זה

יש 5 מזלות באסטרולוגיה שנוטים להיות בעלי תכונות אישיות הדרושות ביותר לטבח. אם אין לך עניין באוכל או בהכנת אוכל לאנשים אחרים, אתה כנראה לא הולך להיות טבח טוב ולא הולך להיות חלק מהחמישיה הזו. טבחים מצויינים אוהבים להתבונן בטבחים אחרים וללמוד מהם. כשאתה אוהב אוכל ובישול, יש לך כבוד למומחים. טבחים עשויים להגיש ארוחות צנועות בביתם, אך אין זה אומר שארוחותיהם חשובים פחות מהארוחות המוגשות במסעדות 5 כוכבים.

שור 

כל מי שמכיר את חושיו של השור, יכול להרגיש במהרה שהוא טבח נהדר. להוסיף לזה את אהבת השור לטעם, ליופי ולפינוק, וקיבלנו טבח יוצא דופן.
השוורים משתמשים בחוש הריח, הטעם, הראייה והמגע כשהם מבשלים. הם לא מתכוונים להגיש שום דבר שאינו פחות מטעים להפליא. עבור השור, אוכל הוא משהו שצריך להתענג עליו וליהנות ממנו בראש ובראשונה

סרטן

הסרטנים הם בשלנים ביתיים נהדרים ואוהבים להכין מאכלי נחמה למשפחתם וחבריהם. למעשה, סרטן מבשל כמיטב יכולתו למען אחרים. אולי אין לו את כל הטריקים והטכניקות הקולינריות, אבל הוא מכיר כמה תוספות שנוטות לשרת אותו היטב, כמו רוטב צ'ילי, רוטב מוקפץ ועוד כמה רטבים שעושים את העבודה. 

סרטן אולי לא מתנסה כל הזמן במאכלים, אך הדברים שהוא מבשל יוצאים בדרך כלל טעימים. נראה שהוא יודע ללא ספק מה לבשל לאדם קרוב כדי לגרום לו להרגיש אהוב.

מאזניים

המאזניים הם טבחים טובים מכיוון שהם אוהבים לנסות טעמים חדשים ולהשתמש בשיטות בישול שונות. תחושת האיזון המולדת שלהם משרתת אותם היטב כשהם מכינים מנה. בנוסף לכך, יש להם את היכולת להתאים מתכון לכל מקום שאליו הם הולכים. סיבה נוספת לכך שהמאזניים הם טבחים כל כך טובים היא מכיוון שהם לומדים מהטעויות שלהם וכאשר הם מנסים מנה שלא הצליחו בה בעבר, היא בדרך כלל תצא טובה פי 10.

גדי

בישול עוזר לגדיים להירגע וזה מאוד מרפא עבורם. הם מסוגלים ליהנות מקיצוץ בצל, שטיפת ירקות או כל משימה שגרתית במטבח. הם מוכנים לעשות את העבודה הקשה שחלק מהמתכונים דורשים, במיוחד אם היו להם תוצאות טעימות בעבר. לבני מזל גדי יש תיאבון בריא אבל הם לא גרגרנים ולכן הם לא מכבידים על האנשים שהם מבשלים להם. 

תאומים

אחד הדברים שתאומים מעריכים ביותר בבישול הוא הידיעה שארוחה משותפת יכולה לעזור לחבר אנשים ביחד, באמצעות שיחה על התבשלים שהוכנו למשל (זה שובר קרח נהדר). התאומים נהנים מאוכל טעים ואוהבים להיות מסוגלים לשלוט במה שהם אוכלים. הם נוטים ללכת על אוכל בריא, טעים ומזין. הם משתמשים בתבלינים ומרכיבים מכל רחבי העולם. המתנה הקולינרית של תאומים היא שהם יודעים אילו מאכלים וטעמים משלימים זה את זה. הם אוהבים ללמוד על שאוכל מתרבויות אחרות.