הדברים הכי מצחיקים (והזויים) שאתם עושים לפי המזל שלכם

אמנם לא כולנו גאונים קומיים מלידה, אך איננו יכולים שלא להביא לפחות קומדיה מקרית או לא מודעת לעולם - באמצעות מאמצינו ואולי אף באמצעות טעויותינו. האמת היא שאנחנו בני האדם די מצחיקים, אם מחשיבים דברים שאנחנו עושים שיש להם מעט מאוד קשר להומור טהור. 

אגב, כמובן שהרבה מ"להיות מצחיק" תלוי במזל שלנו; ייתכן שיש לכם נטייה להיות יותר מצחיקים מאחרים, אבל מה שבטוח זה שלא משנה מה המזל שלכם, יש משהו ספציפי בסוג ההומור המסוים שלכם. משהו ייחודי שהופך אתכם לאדם המצחיק שאתם היום.

טלה

ההומור מאוד ברור אצלך. החברים שלך מכירים אותך בתור הג'וקר, ובעוד שאתה סופר אינטליגנטי, אתה גם מייפה סיפורים ללא הפסקה בצורה כזו שתמיד מלהיטה את הקהל למצב של היסטריה. חלק ממה שמצחיק אותך כל כך הוא שלרוב יש לך צוות של אנשים שמאמינים בכל מה שאתה אומר, וזה מעורר בך השראה לקראת ההופעה הקומית הבאה שלך.

שור

אם אתם רוצים למות מצחוק, מצאו חבר שור וגרמו לו לעודד ולהעיר אתכם, כי זה מה שהמזל הזה עושה. לכן, אם בדיחה מלוכלכת טובה עושה לכם את זה, סמכו על חברכם העדין אך המהנה להפליא, הרי הוא השור.

תאומים

מזל תאומים הוא הליצן האולטימטיבי, המסמר של המסיבה. גם אם המסיבה מורכבת משני אנשים, התאומים הוא שהולך לקרוע את כולם מצחוק עם ההומור המובהק שלו.

בני מזל תאומים מסתירים כאב היטב, ולכן הם נחשבים קומיקאים טובים להפליא; הם יצרו יצירות אמנות מתוך הסתרת הכאב שלהם, ואמנות זו הופכת את עצמה בסופו של דבר לקומדיה מצחיקה.

סרטן

תמשיכו הלאה, כי סרטן הוא פשוט מזל לא מצחיק. ואם הם מנסים להיות מצחיקים, הם אפילו פחות מצחיקים (אלא אם כן אתם חושבים שלשפוך קפה על שולחן זה מצחיק). לשפוך קפה על השולחן, זה בערך הדבר הכי מגה-מצחיק שיכול לקרות למזל סרטן.

אריה

אריה יכול להצחיק אותך תוך שניות ספורות מרגע פגישתכם. האריות אוהבים להצחיק מכיוון שהם רואים בכך השתקפות של עצמם - אם הם טובים, הם מרוצים.
אז אל תצפו שהצחוקים יהיו פחות חצופים, מגוחכים והישר בפנים שלכם. כשאריה מצחיק אותך, תצטרכו מיכל חמצן שילווה אתכם.

בתולה

בתולה היא מהמורת צחוק בלתי נגמרת, ואם אתם רוצים שמישהו יכנס לטירוף של צחוק, תפגישו אותו עם הבתולה, שמבחינה גם ממוות אפשר לעשות מטעמים הומוריסטיים בקטע קיצוני. למעשה, כשמדובר באימה ופחד, הם מוכשרים להחריד, והם יכולים ליצור מכל דבר "חשוך" קומדיה נפלאה.

מאזניים

מאזניים הם חכמים ונבונים אך ביישנים באופן קיצוני, כך שאתה עלול למצוא עצמך נדהם ונפעם מההומור והתבונה שלהם. כשתבקש מהם להסביר את מה שאמרו תזכה לחוות את הצד השני של ההומור שלהם, שהוא חוסר התגובה, חוסר היכולת המוחלט והמלא לתקשר. במילים אחרות, אל תצפו ממאזניים ליותר ממה שהם מסוגלים לתת.

עקרב

אוף, האם יש צורך לחפור את כל ההריסות שיש כדי למצוא את ההומור של מזל עקרב?. כן, זה בערך היקף הכיף של מזל עקרב. אם אתה סובל מכאבים, הם ימותו מצחוק. אם אתם מדוכאים, הם ימותו עוד יותר מצחוק.  אם אתם רוצים להרוג את עצמכם, היסטריה של צחוק. כן, מזל עקרב הוא אכזרי. גם בכל הקשור להומור שלו. 

קשת

בהחלט אחד המזלות המצחיקים. זה העניין עם קשתים: הם פשוט לא יודעים מתי לעצור, והאבסורד כאן הוא שהם בסופו של דבר מפסיקים להיות מצחיקים ועדיין לא יודעים מתי לעצור. הקשתים אוהבים את הקהל שלהם, זה נכון, אבל הם חסרי מושג מתי הבדיחות שלהם מפסיקות לבדר. וזה כשלעצמו די מצחיק לצפייה. 

גדי

כל עוד יש על מי ללעוג, הגדי נמצא שם כדי לעזור. הו, הכיף והשמחה שיש להם כשמדובר בקריעת בן אדם אחר לגזרים! אלוהים, הם כל כך אוהבים את זה.

דלי

תמשיכו הלאה שוב. קשה לחשוב שיש אנשים בעולם חסרי הומור לחלוטין, אבל דלי לוקחים את התואר. הם אפילו לא מנסים להצחיק - הם אפילו לא אוהבים לצחוק.
מה שכן הם יודעים לעודד אחרים לבכות או להרגיש חרטה על החיים, אז בינגו! אם זה מה שבא לכם - מוזמנים ליום כיף בארץ הדלי.

דגים

בדרך כלל מה שמביא את מזל דגים לזרוח מבחינת צחוק,  זה לעשות צחוק מאחרים. הם די טובים בזה, והם אוהבים  בעיקר לשחק אותה אנשים נחמדים וחמודים, ואז לרדת על אחרים "בטעות" קטנה ומתוקה. מזל דגים נהנה מאוד לראות אנשים מנסים לצאת מאיזה תרחיש מביך שהם הציבו לעצמם. "לעולם לא הייתי פוגע בזבוב, אוי לא, לא אני", מזל דגים אומרים בסרקסטיות.