10 תכונות של מזל סרטן שמוכיחות שהוא מזל מיוחד במינו

אנשים שנולדו בין 22 ביוני ל -22 ביולי נולדו במזל סרטן. הסרטנים נחשבים לרכי לב, ולכאלו הבוחרים בקפידה את מי הם מכניסים לעולמם. סרטנים ידועים גם כמתוסבכים ובעלי מצבי רוח משתנים. הסרטנים נשלטים על ידי הירח, ומדובר במזל מאוד רגיש, אם כי חשוב לציין כי רגישות זה לא תמיד דבר רע. 

בחרנו 10 תכונות אישיות שהופכות לדעתנו את מזל סרטן למזל המדהים ביותר של גלגל המזלות!

1. רחום

בהיותם כל כך רגישים, לסרטן יש את היכולת הנפלאה להקשיב בחמלה לכל מי שנמצא בצרה. אם אתה נתקל בבעיות במערכת יחסים או נמצא בפני החלטה מאתגרת שעליך לקבל, חבר סרטן יהיה הבחירה המושלמת עבורך. סרטן יהיה מאזין רחום, סבלני וקשוב.

2. אמין

סרטנים נחשבים בין האנשים האמינים ביותר שתיתקל בהם. הם מעריכים נאמנות מאוד ולכן הם תמיד ממלאים את התחייבויותיהם ומצפים שגם אתה תעשה זאת. יתכן שיהיו להם שינויים במצב הרוח, אך האמינות שלהם עקבית.

3. יצירתי

כל סוגי הסרטנים הם אנשים יצירתיים מאוד ובעלי עין אמנותית. בין אם מדובר בכתיבה, רישום, מוסיקה או שירה, הם תמיד משגשגים כשהם חולקים את האמנות שלהם. הם נהנים מאוד מלהביע את עצמם באופן יצירתי וזה משמח אותם כאשר הם יכולים לחלוק את התשוקה שלהם עם חברים או בני משפחה. הכוח היצירתי והרעיונות החדשניים שלהם, מעוררים לעתים קרובות אחרים.

4. אוהב בית

בית חם ושלו חיוני לסרטנים. הסרטנים זקוקים למרחב שאליו יוכלו לסגת. בדרך כלל סרטנים לא אוהבים לבלות יותר מדי זמן מחוץ לביתם, מכיוון שהם קשורים אליו מאוד. הם מוקירים קודם כל את המשפחה וחברויות קרובות. אמנם לסרטן אין כמויות של חברים, אך יש להם כמה מערכות יחסים קרובות. קשרים עמוקים ומתמשכים חשובים להם לא פחות מהבית.

5. מטפח

סרטנים הם אנשים אוהבים ואכפתיים במיוחד, אולי אפילו יותר מכל סימן אסטרולוגי אחר. לסרטן יש אינסטינקטים אימהיים חזקים והם אמפתיים מטבעם, ולכן אין זה מפתיע שסרטן הוא סימן המייצג אמהות. סרטן לעתים קרובות דואג לאחרים יותר מאשר לעצמו. סרטנים לעתים יצאו מגדרם בכדי לענות על הצרכים הרגשיים של חבריהם ובני משפחתם.

6. אוהב שלום

שלום והרמוניה הם מכריעים לרווחתו הנפשית של הסרטן. ויכוחים וקונפליקטים רמים הם דבר שסרטן רגיש אינו יכול לסבול. עליהם לכוון ליציבות רגשית. כשישיגו זאת, הם יגלו את כוחם ומסירותם האדירה המונחת מתחת לפני השטח.

7. מגן ואכפתי

בהיותם סימן מים, סרטן רגיש מאוד לתחושות של אנשים אחרים. הם רחומים ואוהדים, ומטבעם בעלי יכולת חיבה גבוהה. עם בן או בת הזוג הנכונה, הסרטן מאוד אוהב ומסור. מכיוון שהם נאמנים מאוד ודורשים נאמנות בעצמם, ההגנה היא כמו טבע שני בעיניהם.

8. מתמיד

אולי תכונה זו אינה הדבר הראשון שתחשבו עליו כשמדברים על סרטן טיפוסי. עם זאת, סרטנים נחשבים לבעלי רצון חזק וכך גם התמדה. אם לסרטן יש תוכנית, כדאי שתכבדו אותה. ברגע שסרטנים מחליטים להילחם על משהו, אתם יכולים להיות בטוחים שהם ילכו עד הסוף.

9. סנטימנטלי

סרטן הוא המזל הרומנטיקן האולטימטיבי. הסרטנים נחשבים מאוד סנטימנטליים, ותמיד מסתכלים על הצד הטוב יותר של הדברים. יש להם גישה חיובית מאוד כלפי אנשים מכיוון שהם מאמינים שיש טוב בכולם, במיוחד כשמדובר במערכות היחסים שלהם.

10. חושני

סרטן מעריך את ההנאות הפיזיות בחיים - החל מאכילת ארוחה טעימה ועד התארגנות לצד אדם אהוב. הם גם יוצרי אהבה חושניים, ונחשבים ארוטיים מאוד בחדר השינה. הם תואמים לחלוטין את הצרכים והרגשות של האנשים. הם יכולים להיות בני הזוג הכי טוב שפגשתם בחייכם!