ניתוח השם מאיה

השם מאיה נח על המקור בשפה ההינדית שמסמל מים, וכך גם פירושו בארמית ובערבית. מעצם תכונות המים שמאופיינות בזרימה, ברכה ויצירת חיים בטבע, כך גם בנות השם מאיה, מלאות פריון ותנועה הרמונית מתמדת. לפי התורה היהודית, המים הם הבסיס לחיים הרוחניים ומבטאים אנרגיה חיונית ושפע. הבחירה בשם מאיה מייעדת את נושאת השם להיות ברוכה ושופעת כמו זרימת המים, מלאת חיים ומחייה את הסובב אותה.

הערך הנומרולוגי של השם מאיה הוא 2 ומסמל תכונות אופי חזקות של שלוות נפש ויחסי אנוש נהדרים. בנות השם מאיה תמיד יחתרו לאיזון והרמוניה בין מצבים ואנשים בחייהן, כאשר השאיפה לשלום ולאורח רוח תנחה אותן בדרכן. יש להן אינטיליגנציה רגשית מפותחת ואינטואיציה אנושית עוצמתית, המסייעת להן בפתרון בעיות בדרכי נועם ולא בדרך כוחנית או אגרסיבית.

הן תמיד יעדיפו לפעול באופן של שיתוף פעולה פורה עם אנשים אחרים באופן דיפלומטי ועל מי מנוחות כמובן. יש להן כושר גישור נהדר ויכולת רגשית חזקה של פשרה וכוח ממקום של אהבה, חיבה וחום אנושי. חשוב להן לרצות את הסביבה שלהן ולהשכין רוחות סימפטיות בכל מקום בהן נמצאות, אם בפשרה ואם בוויתור על עקשנות.

לעיתים בנות שם זה הן ביישניות ונוטות למצבי רוח, כיוון שיש להן ציפיה גבוהה מאנשים הסובבים אותן שיהיו טובים ופשרניים כפי שהן מתנהלות בחיים. הן נתונות לאכזבה כאשר מישהו קרוב אליהן לא עומד בציפיות האלו ויש להן נפש פגיעה להתנהלות פוגענית וקשה.
בנות השם מאיה ניחנות ביכולת התבטאות נפלאה ובנוכחות חברתית מרשימה ובולטת.