ניתוח השם תמר

השם תמר מגיע מימי התנ"ך ומסמל את פרי עץ הדקל, הלוא הוא אחד משבעת המינים של חג הסוכות. בנוסף, זהו שמה של תמר בתו של דוד המלך, הקשורה במסורת ובהסטוריה של עם ישראל וליסודות הטבע הקשורים בסיפורי העבר שלו.

הערך הנומרולוגי של השם תמר הוא 1 וכשמה כן היא – מקום ראשון. בעלת שם זה מובילה את חייה באופן עצמאי ומנהיגותי, כזו שאינה מובלת על ידי אחרים ולא נוטה לקונפורמיסטיות. יש לה אופי חזק ואינדיבידואלי, בעלת בטחון עצמי מפותח ובולט בשטח. היא מאוד נחושה ודומיננטית בחייה והסביבה שלה מרגישה את הנוכחות העוצמתית שלה בכל אשר תלך.

יש לה אופי מאוד שאפתני ונחוש והיא מניעה את עצמה באופן מלא יוזמה ואמביציה למצויינות. תמר תמיד תרצה להיות במקום הראשון, מספר 1, זה שניצב בראש ומבנה תהליכים עבור שאר הקבוצה אותה היא מנהלת. תמר היא מאוד יצירתית והראש שלה לא מפסיק לעבוד לרגע, כשרעיונות חדשים ומקוריים תמיד ממלאים אותה כמו טנא מלא כל טוב. יש לה לב ענק והיא שופעת אהבה כלפי האנשים החשובים לה, והיא יודעת להתנהל במערכות יחסים מוצלחות ומלאות אהבה.

לעיתים, בגלל ההתנגשות בין הרצון שלה להיות במקום הראשון לבין היותה בזוגיות, יתכנו קונפליקטים שיתסכלו אותה, אך באמצעות הכנות האיתנה שלה והימשכותה לזוגיות ממלאה וחזקה היא תדע לנהל את עצמה באופן שיטב לשני הצדדים. לכן, העקשנות שלה נחלקת בין איך שהיא רואה דברים לנכון ואיך שבן הזוג רואה אותם, אך מביאה את עצמה למקום שמקבל פשרה כשהקשר חשוב לה.