ניתוח השם עדי

השם עדי הוא שם שמסמל מושג של יופי, חן, נוי, תכשיט יפיפה שנח על הגוף ונותן לו זרקור ייחודי של מראה טוב עיניים. בתנ"ך השם עדי מוזכר בספר יחזקאל פרק ט"ז ומאפיין חפץ יקר ערך ומלא טוב לב ואצילות.

הערך הנומרולוגי של השם עדי הוא 3 ומסמל את הכמיהה לחיים טובים בכל רגע ורגע. זהו שם שנקשר למהות החופש והדינמיות, האקטיביות והתנועה הבלתי פוסקת בדרך אל האושר. בעלי שם זה הם אנשי תקשורת מעולים, עם יכולת בינאישית מצוינת שמחברת אותם למגוון רחב של אנשים בקלות ובנועם. הם מאופיינים באופי קריאיטיבי ומלא דמיון, המון שמחה וחוש הומור משולח רסן. האוחזים בשם עדי מסמלים סקרנות ורעב מתמיד לצבור עוד ועוד ידע חדש כל הזמן, ויחד עם הכישורים והאינטואיציה שלהם הם מחצינים המון כריזמטיות וממגנטים את הסובב אותם.

בעלי השם עדי מחשיבים ספונטניות כערך עליון והנאות החיים מבחינתם הן תמיד מבורכות, ללא הגבלה. יש להם אופי שלוקח סיכונים ןהם מאוד ישירים. לא תמיד הם מתחברים למסגרות ונהלים של אנשים אחרים והם מובילים את חייהם לפי החליל שלהם. לעיתים אחרים מחשיבים אותם כמפוזרים וחסרי מיקוד, אבל האופי החזק שלהם תמיד מוביל אותם במסלול מכוון של טוב וסיפוק בחיים.

בעלי שם זה תמיד יאמרו את דעתם הכנה ולא יתחבאו מאחורי מסכות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהם יהיו אמיתיים אתכם ללא סייגים. לעיתים אנשים אחרים יחשבו שהם בוטים מעט באופן התקשורת שלהם אך זה נובע מתוך רצון לשתף אחרים בשמחת החיים שלהם ונשען על כוונות טובות שסובבות אותם בכל צעד וצעד.