הורוסקופ ליום כיפור 30/09

גדי

יתכן ותרגישו שסדר העדיפויות שלכם משתנה מעט לאחרונה, ומה שהיה חשוב מאוד בעבר כבר לא נראה כל כך קריטי היום. היום אתם מרגישים את הצורך להיות יותר בין כתלי הבית ולבלות את זמנכם עם אלו היקרים לכם מכל. יום הכיפורים מחבר אתכם לשורשים שלכם ואתם מרגישים הקלה לבלות את הצום עם אלו שחשובים לכם ביותר.

דלי

 

יום כיפור הנוכחי גורם לכם להרגיש מעט חנוקים בקרבת המשפחה שלכם, ויתכן שתרצו להיות מעט עם עצמכם היום. תנו לעצמכם את זה במהלך הצום. במיוחד היום, יום כיפור וצום, גם אם תרגישו מעט התלהמות רגשית או בילבול, נצלו את המועד הזה כדי להכניס רוגע פנימה והתחברו לנפש שלכם עם כוונה והפנמה אישית.

דגים

אתם מרגישים צורך שדוחק בכם לזרז דברים כאלה ואחרים שיושבים לכם על הראש ועל הלב, למרות שאחרים מייעצים לכם לנקוט בסבלנות. לכן, עריכת חשבון הנפש לא תהיה שלילית עבורכם ויום הכיפורים הנוכחי יעניק לכם אורח רוח נעים. זכרו לשמור על האמת שלכם ויחד עם זה גם לתת דגש על האמת של האהובים שלכם, זה ינחיל את השנה הבאה לדרך הרבה יותר אוהבת וסימפטית.

טלה

חשוב שתערכו דין וחשבון לגבי מה היו רוב ההוצאות שלכם לאחרונה. מבחינה חברתית ומשפחתית יתכן ותרגישו מעט מתח סביבכם, לכן בקשת עזרה היא לא ממש רלוונטית כרגע. אם אתם מרגישים שאתם צריכים לדחות החלטה בגלל זה, עשו זאת. מבחינת הצום ויום הכיפורים שמתרחש היום, אתם תחוו מעט קושי בתחילת התענית, אבל אחרי כמה שעות זה יהיה זורם הרבה יותר

שור

ביום הכיפורים הזה תרגישו את הצורך להישאר בבית ולהיות שותפים לכל מיני שיחות שצריכות להתבצע. יכול להיות שאתם צריכים לקבל עיצה ממישהו קרוב אליכם או להיפך, לכן אל תתעלמו מהצורך בשיחה כזו או אחרת. אל תבצעו החלטות מתוך לחץ. מבחינת הצום, אם אתם חשים שזה כבד עליכם מבחינה פיזית, אל תביאו עצמכם למצב של עומס גופני.

תאומים

יום הכיפורים הזה מביא איתו חשבון נפש לגבי יחסים שיש לכם עם הסובבים אתכם, לכן אם דברים צריכים להאמר אל תהססו להוציא אותם.

סרטן

היום תצטרכו לשמור על ריכוז ומיקוד בזמן הצום ולהעביר אנרגיות למצב אישי בו אתם מרגישים שאתם צריכים הקלה. אל תהססו לנהל תקשורת פתוחה ומשתפת עם המעורבים בדבר על מנת למצות את המרב והמיטב מהענין עבורכם. תנו לעצמכם את האנרגיה הראויה לכך. נצלו את יום הכיפורים הזה כדי להוריד עומס רגשי מעליכם ולפתור דברים עם עצמכם ועם היקרים לכם.

אריה

לאחרונה הדברים נראים כאילו הם על סף שינוי משמעותי בחייכם, לכן חשוב שתזרמו עם זה ואל תתנגדו בכוח לשינוי. יום כיפור זה יהיה יחסית קליל מבחינת הצום ואתם לא תרגישו עול רגשי או פיזי כבד מהרגיל.

בתולה

בימים הקרובים אתם עומדים לקבל חדשות בקשר לעבודה שלכם דרך אדם חיצוני ממנו תופתעו לקבל את העדכון הזה. מבחינת הצום שחל היום יתכן והגוף שלכם יבגוד בכם וירגיש רעב לא שגרתי, לכן אם אתם מרגישים לא בקו הבריאות אל תכריחו את עצמכם לשמור על התענית.

מאזניים

השבת הזו תרגישו רגועים אחרי שבוע עמוס, למרות שיש עניינים רבים שתופסים לכם את המחשבות. קבלו את התחושה הרגועה הזו באהבה ואל תנסו למצוא מה מטריד אתכם. שבת מנוחה, במיוחד ביום הכיפורים הזה, היא אלמנט חשוב על מנת להטעין מצברים לשנה החדשה הבאה עלינו לטובה. נסו לחוות את הכיפורים במקום שנותן לכם תחושת קדושה ושכינה, על מנת להעצים את התחושה הרוחנית שאופפת אתכם היום.

עקרב

המצב הנוכחי עומד להציב אתכם בעמדת כוח בהתפתחות כלשהי שצפויה בקרוב. יתכן ואנשים סביבכם יחליטו לשנות את ההתנהלות שלהם בהתאם לחדשות כאלה ואחרות, לכן היו גמישים וקבלו דברים בהבנה, לא בתוקפנות. במיוחד היום, יום כיפור וצום, גם אם תרגישו מעט התלהמות רגשית או בילבול, נצלו את המועד הזה כדי להכניס רוגע פנימה והתחברו לנפש שלכם עם כוונה והפנמה אישית.

קשת

הצום הולך להיות רגוע לכן אל תכניסו אלמנטים של לחץ מיותר. נסו לבלות את הצום עם חברת אנשים אהובים עליכם, המיוחד בשעות הערב.