הורוסקופ לתאריך: 29.09

גדי

יתכן ותרגישו רגישים מתמיד בימים האחרונים ותקחו דברים אל הלב יותר מבאופן רגיל. קחו את הדברים באופן קליל וחברותי, אין צורך להיכנס למרה שחורה. כך תנכסו לעצמכם אנרגיות חיוביות מהסביבה, דבר שיקל עליכם עם ההתמודדות האמוציונלית.

דלי

יתכן ותצטרכו להודות בתחושות התאהבות כאלו ואחרות שאתם חשים כלפי מישהו מסויים, והעניין יגרום לכם למעט מבוכה. אל תתנו לזה לעצור אתכם מלבטא את מה שאתם מרגישים. היו נועזים ומי יודע, אולי תופתעו לטובה.

דגים

יכול להיות שתרגישו מעט מרוכזים בעצמכם היום, לכן היו קשובים ותנו תשומת לב מיוחדת לבני משפחה וחברים שאולי צריכים אתכם היום יותר מתמיד. היזהרו לא לתת לאנשים לנצל אתכם לעשות דברים שלא מתיישבים לכם נכון.

טלה

היום זה יום מעולה לבצע החלטות הקשורות בכסף, כיוון שהכל נראה שמסתדר לפי הציפיות שלכם בעניין. זכרו להיות קשובים לדעות של אנשים קרובים אליכם בעניין לפני קבלת החלטה, על מנת לקבל את מלוא הפרספקטיבה.

שור

אתם מרגישים מלאי מוטיבציה היום, בעיקר בזכות התנהגות של עמיתים לעבודה שלכם, המראים נכונות להיות אקטיביים ולהקשיב לכם. אם אתם מרגישים שיש לכם משהו על הלב אל תהססו להגיד אותו, על מנת לא לצבור תסכול שיגבר בהמשך.

תאומים

היו זהירים עם ההוצאות הכספיות שלכם היום על מנת לא לצבור חוב גובר. אם תקבלו ביקורת על ההתנהלות הכלכלית שלכם מאדם קרוב אליכם, אל תפנו לו עורף אלא הקשיבו למה שיש לו לומר, זה יכול רק להועיל לכם.

סרטן

אתם חשים כאילו שום דבר לא מסתדר לכם היום, בייחוד במקום העבודה. אל תתנו לזה להוציא לכם את הרוח מהמפרשים, כי לדברים יש נטיה תמיד לעלות אחרי שירדו למטה. יתכן ותקבלו הודעה מפתיעה שתשמח אתכם.

אריה

היום אתם תעדיפו לשמור דברים לעצמכם ולא לחלוק אותם עם אנשים אחרים. יתכן וזה קשור באיזשהו הישג שצלחתם לאחרונה או בכל דבר אחר שגורם לכם לשמוח באופן מיוחד. רק כשתרגישו מוכנים לשתף את מה שעל לבכם אתם תהנו מלחלוק את הדברים באופן נטול חשדנות.

בתולה

המצב הנוכחי בו אתם נמצאים מקנה לכם תחושת יציבות ובטחון להן ייחלתם מזה זמן רב. אתם מוצאים עצמכם מאוד עסוקים לאחרונה וזה דבר חיובי בהחלט, רק זכרו לעשות פעילות גופנית שתוריד מכם סטרס.

מאזניים

אנשים שהבטיחו לכם הבטחות ולא לוקחים את ההזדמנות לממש אותן היום, כנראה שלא יממשו אותן כלל. יתכן ותצטרכו להזכיר למי שהבטיח לכם דבר מה שעליו לבצע אותו. אל תחששו מזה אלא היו מעשיים על מנת שהרווח יהיה כולו שלכם.

עקרב

יתכן ויתעמתו אתכם היום לגבי העובדה שאתם לא ממש מקדישים את מלוא תשומת הלב לאלה הסובבים אתכם, אם בבית ואם בעבודה. עוד יתכן שתרגישו שהראש שלכם עמוס במחשבות על דברים מהעבר אותם אתם צריכים לפתור. תנו לעצמכם את השקט הנפשי לעשות את זה כמו שצריך.

קשת

אתם הולכים לעשות איזשהי עבודת צוות היום והמצב ידרוש מכם להראות תמיכה בעמיתים שלכם לקבוצה, הכל למען המטרה המשותפת. בנוסף זהו יום מצוין מבחינה כספית אז אם יש השקעות מעניינות על הפרק כדאי שתשקלו אותן לחיוב.