מה מתאים לכם ללבוש על פי המזל שלכם?

נכון שהיופי בעיני המתבונן, אבל כפי שכולנו יודעים יש סטנדרטים מסויימים של יופי שכולנו מסכימים עליהם, במיוחד אם הם מדגישים את המאפיינים היותר מוצלחים בגוף שלנו, ומטשטשים את אלו שפחות. אז מה עצת הטיפוח הכי מתאימה לנו לפי גלגל המזלות?

 

גדי

יופי פנימי זה ממש כאן, לכן, על מנת להראות אותו בגאון כלפי חוץ, מומלץ שילבשו בגדים מלאי צבע ולאו דווקא צבעים דהויים או שחורים. ירוק, ורוד בוהק, כל אלו הם גוונים נהדרים שיוציאו מהם אנרגיה עוצמתית של שמחה ונוכחות מרשימה, רק חשוב שירגישו בנוח עם המראה שלהם, אחרת זה יסגור אותם בביישנות.

דלי

אינדיבידואלים נצחיים וגאים במוזרות החמודה שלהם. יאהבו בגדים אלגנטים עם טוויסט, גזרות א-סימטריות ואלמנטים אופנתיים שיתנו להם להרגיש נועזים ומיוחדים. אוהבים שונות ודברים לא קונבנציונליים אותם הם לובשים בגאוות יחידה.

דגים

אופיים המפתה והחולמני מכוון אותם למראה מלא קסם ואפילו בניחוח ילדות ונעורים. מראה שיחמיא להם יכלול בגדי סאטן, תחרה ואלמנטים רומנטיים מעוררי מסתורין. אוהבים להתלבש מהלב ולהחליף סגנונות כמו גרביים.

טלה

בני מזל זה הם אנשים מלאי צבע ותשוקה, לכן מומלץ שיתהדרו בצבעים בוהקים ונעימים בניחוח אביבי, אקססוריז מעולם הטבע ונעליים נוחות שיוציאו מהם את האופי הסימפטי שלהם.

שור

אוהבי הנאות החיים, אוכל טוב, בילויים ומגע משלב חושים. הכי מתאים להם ללבוש ביגוד קז'ואל, צבעים רכים ונעימים שיגרמו להם להתהלך בנוחות לאורך כל היום. עדיף שיתרחקו מביגוד סיננטי ועקבים גבוהים.

תאומים

חסרי דאגות ועם שתי רגליים על הקרקע, בעלי בטחון עצמי גבוה וכריזמה ממגנטת. מומלץ שילבשו כל יום מה שמצב הרוח שלהם מורה להם, אפילו אם זו החלטה של הדקה לפני שיוצאים מהבית.

סרטן

אכפתיים ומלאי חמלה כלפי הסובבים אותם, לכן צבעי פסטל הם אלו שיחמיאו להם הכי הרבה. מומלץ שיתרחקו מצבעים קודרים שיגרמו להם להרגיש מצוברחים וכבדים ביומיום.

אריה

בטחון עצמי של מלכי החיות, אוהבים להיות במרכז הזירה, לכן, תכשיטים מרשימים וזהב מנצנץ שיעטר את גופם הם האביזרים המושלמים עבורם. מומלץ שילבשו כל פריט שגורם להם להיות מלאי השראה ואנרגיה חיונית ומתפרצת.

בתולה

הגיינה ופרפקציוניזם, אלו התכונות המרכזיות כאן. מוטיבים של צבעים עזים והדפסים פרחוניים יטיבו איתם באופן המושלם. אקססוריז עדינים ומרומזים יוציאו מהם את המסתוריות האופפת אותם ויגרמו להם להנות מחושניות שלעיתים שוכחים שיש בהם.

מאזניים

שרמנטיים ופתיינים, אך חייבים איזונים והרמוניה. לכן, לעיתים תמצאו אותם מתלבשים בהתאמת צבעים שמשרה עליהם תחושת רוגע ושייכות. הכי יפה להם – חיוך רחב על השפתיים.

עקרב

אוהבי שליטה והובלה של העניינים, אבל על מנת לעדן את האופי הכוחני והדומיננטי שלהם עדיף שיתרחקו מצבעים נועזים כמו אדום עז כדם או בגדי עור פרובוקטיביים. עדיף שיחצינו את האטרקטיביות הגדולה שלהם במרומז יותר.

קשת

מלאי צחוק, אופטימיות וכיף חיים, פחות מתחשבים בדעות של אחרים עליהם. הכי יחמיא להם לשלב מראה מודרני עם רמיזות נועזות באקססוריז. מישהו אמר משקפי שמש ורוד לוהט?