איך להציל את הזוגיות שלכם על פי המזל שלכם?

לפעמים, השוני בין בני זוג ובין המזל האסטרולוגי שלהם יכול להוביל לחיכוכים על בסיס קווי אופי שאינם זהים, או דווקא כאלה שכן זהים. אז איך תוכלו להמנע מקונפליקטים באמצעות מודעות לאסטרולוגיה של הנוגעים בדבר?

 

גדי

לעיתים רחוקות מראים את הרגשות שלהם כלפי חוץ, אבל יכולים להיפגע עד עמקי נשמתם, ביחוד אם תפגעו בכבוד שלהם. מאוד פרטיים לגבי החיים האישיים שלהם ומעריכים יציבות ויושרה פנימית.

דלי

מרגישים חיבור אדיר לטבע ולבעלי חיים, לכן יכעסו מאוד על בני הזוג שלהם אם הם יחצינו חוסר רגישות או חוסר סובלנות כלפי יצורים חיים וסיטואציות שקשורות לאסונות טבע. תמיד תדאגו לשתף אותם בחיים שלכם או שהם ירגישו לא רצויים ויתרחקו מכם.

דגים

נדיבים עד עמקי נשמתם, אך ברגע שמישהו ינסה לנצל את זה, זה לא משהו שישכח מליבם. מאוד רגישים ובעלי נפש פגיעה, וחייבים להרגיש שבני הזוג שלהם שותפים לציפיות שלהם מהחיים ומבססים איתם מכנה משותף רחב בזוגיות.

טלה

אם אתם בני מזל טלה, אז בני זוג בעלי אותו המזל כשלכם יתאימו לכם באופן מושלם. אם אתם חשים שהתשוקה אבדה לכם בזוגיות, אתם חייבים לעשות הכל כדי להחזיר אותה מיד. ושום מילה על אקסים מהעבר כן?

שור

בני מזל שור מעריכים כנות וחמלה. גם אם הם מעט שמרניים בזוגיות שלהם אל תחשבו לרגע שהם לא אוהבים להתרגש ממחוות רומנטיות נעימות. חשוב שתהיו גלויים איתם לגבי דברים ואל תתנו להם לנחש את המחשבות שלכם, זה רק יעייף אותם.

תאומים

תמיד אומרים את דעתם לא משנה מה, ובאופן ישיר מצפים שבני הזוג שלהם ינהגו באותו המטבע. חשוב שלא תהיו רכושניים איתם ותתנו להם את הספייס הדרוש להם, כי גבולות הדוקים זה לא משהו שהם אוהבים.

סרטן

המזל הכי רגיש למכאובים ואגרסיות, מלאי אמוציות ועדינים בנפשם. אסור לצעוק עליהם ובשום אופן אסור לשכוח את יום ההולדת שלהם, אלא אם כן אתם רוצים לישון בסלון הלילה.

אריה

חייבים בני זוג שיתאמו את ההשקפה שלהם לגבי הצורה בה הם רוצים להחצין עצמם לעולם. לא ממש אוהבים הפגנת חיבה בציבור, ומעריכים תמיכה וחוזק שבני הזוג שלהם מפגינים כלפיהם.

בתולה

סדר וניקיון זה שם המשחק, לכן אם בני הזוג שלהם מבולגנים, זה יכול לעלות להם על העצבים. אבל, הם ישר ירוצו להפוך את הבלאגן לחיילים חיילים בלי למצמץ בכלל. לא ממש אוהבים גילוי אהבה בפרהסיה מעצם האופי המבויש והעדין שלהם.

מאזניים

המזל שהכי רגיש לעדינות במערכות יחסים. הרמוניה ואיזון הם ערך עליון מבחינתם ולכן קשיחות ותוקפנות לא באות בחשבון. עדיף להימנע מהומור שחור או וולגרי לידם, או שתקבלו כתף קרה מהם בלי לחשוב פעמיים.

עקרב

לעולם אל תבגדו באמון של בני מזל עקרב. העניין הוא שהם בדרך כלל חושבים שמישהו מנסה לעשות להם קטע, לכן הכנות וההגינות מצדכם חייבת להיות כמעלה ראשונה. היו מחויבים להם והזכירו להם כמה הם חשובים לכם.כל יום.

קשת

אם תהיו קנאים להם או תפגינו רכושנות, מיד תרגישו איך הם מתרחקים מכם. החופש הוא הדבר החשוב להם ביותר, אז זכרו לכבד אותו, אחרת תמצאו עצמכם ללא חץ וקשת...