אפיון האופי של מזל גדי

שאנו באים לאפיין את מזל הגדי, אנחנו מתבססים על שתיים מתכונות האופי הכי חזקות אצלו – יוזמה ושאפתנות.

מזל זה משתייך לאלמנט האדמה, נמצא עם שתי רגליים על הקרקע ולכן נהנים מחיים מלאי סדר וארגון. הם אנשים מאוד פרקטיים ויכולים להוביל את עצמם במסלול מאוד ברור ומובנה שלבים על מנת להשיג מטרה. רק מה, לפעמים העקשנות שלהם יכולה לגרום להם להיות אגרסיביים בצורה שמסרסת אחרים.

 

גדי

 

שחור או לבן

בני מזל גדי נוטים לחשוב בצורה קיצונית של שחור או לבן, מה שגורם להם הרבה פעמים להתעלם מדרך האמצע, משביל הזהב. העמדה הנוקשה שלהם נובעת ממקום של בטחון עצמי רחב, המגיע מאופי שתמיד בוחן את הדברים בצורה מאוד ריאליסטית. כל דבר אצלם מתוכנן ומחושב, כאשר אין מקום למקריות, גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. יותר משאר המזלות על המפה האסטרולוגית, הגדי נחשב לזה בעל עוצמת האחריות האישית והבגרות הגדולה ביותר. מזל זה, שם את האתיקה והעשיה כערכים בסדר עדיפות עליונה ומת מפחד מרגעים של שעמום או של חוסר מעש. אפשר להגדיר את מזל זה ככזה שהולך על פי המשפט "התעסוקה היא חיינו". אין עצירות בדרך אל הכיבוש הבא.

 

זוגיות? יש מצב

כן כן, עניין הזוגיות אינו נמצא בראש סדר העדיפות אצל בני מזל גדי. קודם כל חשובה להם הקריירה, חשוב המעמד וההצלחה מבחינה חומרית. הם אנשים מאוד הישגיים, אך הקרירות שאולי יכולה להתפרש מהם אינה אלא חומת מגן שמאחוריה עומד לב רגיש, כזה שמבקש חיבה וחום. מבחינת הדחף המיני של הגדיים, הוא חזק ובעל רצון בשליטה, אך הם מאוד טובים בלאפק אותו ולתת לו דרור רק כשירגישו בטחון יציב במקום בו הם נמצאים. אם בני מזל גדי ירגישו בחוסר בטחון כלפי אמיתות מערכת היחסים בה הם נמצאים, תצא מהם ארשת של ביישנות וצניעות, כזו שיכולה למנוע מהם להיות הרפתקנים וספונטנים, לכן אם אתם רוצים לקבל את מלוא עוצמתו של הגדי, הראו להם שיש להם על מי לסמוך.

כל מה שאתם צריכים לדעת על גבר במזל דלי

כל מה שצריך לדעת על אישה מזל גדי